Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nemtom mivan, Kofi is összecsukta kicsit az MV6 elejét...

Ez egy ilyen év úgy látszik... :(

Kapcsolatban vagyok több kinti 2000-es A Corsással is és közülük is jópáran összetörték, itthon is össze lett törve egy XE B Corsa, meg ugye az enyém is...

Link to comment
Megosztás:

Nemtom mivan, Kofi is összecsukta kicsit az MV6 elejét...

Őrület és őrültek. Most voltam a Petőfi hídnál, 2 óra alatt fordultam meg.

Amúgy hétköznap 1 óra sem kell ehhez a szokásos csúcsforgalomban...

Közben találkoztam pár debil útalkalmatlannal, és még egy francia köcsög

is bosszantott. De még egyben az omega :(

Link to comment
Megosztás:

Őrület és őrültek. Most voltam a Petőfi hídnál, 2 óra alatt fordultam meg.

Amúgy hétköznap 1 óra sem kell ehhez a szokásos csúcsforgalomban...

Közben találkoztam pár debil útalkalmatlannal, és még egy francia köcsög

is bosszantott. De még egyben az omega :(

minek van akkor a motor, azzal fél órába se telt volna.. ;)

Link to comment
Megosztás:

egész úton az járt a fejemben, hogy azt kellett volna előszednem ;)

de amilyen barmok vannak most kint az úton, kicsit bátortalanabb lennék

azzal is a sorban előrejutni :(

Reggel mondták hogy csőtörés van a körúton Buda felé le is zárták a Petőfi híd előtti részt. Arra menni pl tilos ilyen hír hallatán.

Link to comment
Megosztás:

Egy kicsit megkésve,de én is jobbulást kívánok Csabának és sajnálom az autóját is!

Tegnap elkészültem a "munkám".Ledekre cseréltem a műszerfal világítást.Coupénak köszönöm a segítséget mégegyszer! ;) Ilyen lett:

km/óra

bc és társai

A nap végén gondoltam szétszedem a világításkapcsolót.Nem kellett volna.Repültek a golyócskák,rugó miegymás egy óráig bűvészkedtem hogy mit hová.Végül az úgymaradt.

Ja és a kmóra új 1102-es az ebayről vettem és ezáltal megjavult a comp. és van légzsákvisszajelzőm! :(

Link to comment
Megosztás:

Ja és a kmóra új 1102-es az ebayről vettem és ezáltal megjavult a comp. és van légzsákvisszajelzőm! :(

Ez bővebben kifejtve...mi volt a hibajelenség? Mert nekem mióta megvettem nem világít.. égő ok, tech szerint a lufi visszajelző áramkörben van hiba.. vagy valami ilyesmi...

Link to comment
Megosztás:

Ez bővebben kifejtve...mi volt a hibajelenség? Mert nekem mióta megvettem nem világít.. égő ok, tech szerint a lufi visszajelző áramkörben van hiba.. vagy valami ilyesmi...

A hibajelenség az volt hogy a bc fals adatokat mutatott.2x vittem az opel szervízbe hogy programozzák át de ott nekem álltak hogy mekkora kereket tettem alá! :(

Még te mondtad Laci hogy a tiédbe 1102-es van és ezért direkt ilyet kerestem.Találtam pár hónapja és megvettem.Bele tettem és minden ok.Azóta 9l eszik átlagba és nem 16ot.

Légzsák visszajelzőm nekem 1álltalán nem volt az előző órában és ebből is gondoltam hogy az az óra nem belevaló.

Ebben van és világít is inditáskor.

Link to comment
Megosztás:

A hibajelenség az volt hogy a bc fals adatokat mutatott.2x vittem az opel szervízbe hogy programozzák át de ott nekem álltak hogy mekkora kereket tettem alá! :(

Még te mondtad Laci hogy a tiédbe 1102-es van és ezért direkt ilyet kerestem.Találtam pár hónapja és megvettem.Bele tettem és minden ok.Azóta 9l eszik átlagba és nem 16ot.

Légzsák visszajelzőm nekem 1álltalán nem volt az előző órában és ebből is gondoltam hogy az az óra nem belevaló.

Ebben van és világít is inditáskor.

Jaaa.. ééétem. azthittem volt benne, csak valami nem volt kóser.. ;)

Link to comment
Megosztás:

A hibajelenség az volt hogy a bc fals adatokat mutatott.2x vittem az opel szervízbe hogy programozzák át de ott nekem álltak hogy mekkora kereket tettem alá! :(

Még te mondtad Laci hogy a tiédbe 1102-es van és ezért direkt ilyet kerestem.Találtam pár hónapja és megvettem.Bele tettem és minden ok.Azóta 9l eszik átlagba és nem 16ot.

Rossz sebességjelet adott, biztos más impulzusszámú volt a jeladó benne, mint ami eredetileg volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.