Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egerben töltöttem 4napot,és hazafelé az m3-oson kicsit megeresztettem a járgányt.

Remélem trafi nem látott. :blush:

225volt a legtöbb amit jöttem óra szerint.

Még ment volna picit szerintem,de már a barátnőmnek a beszarás jelző lámpa fel-fel villant,így lassítottam inkább.

Egy képem van,bár ez csak majdnem 2kiló.

A 225ről viszont van videó.

29334142.jpg

Link to comment
Megosztás:

Most akkor álmatlan éjszakád lesz? ;)

Ez az 1.9cdti tipikusan az a moci, ami iszonyat feeling tud lenni, főleg kicsit felhúzva...

viszont el kell felejteni, hogy megbízható és sokat fut. :lol:

jaja :lol:

Én anno Vectrát próbáltam, aztán rendetem az Astrát - ua. motorral

Valoban Fiat fejlesztés és nem is egy problema mentes motor, a rászecskeszűrő szokott kipurcanni, ami 400e ft. :blush: :D

Ezért ezt nem kell kérni bele :lol:

Asszem még mindig nem "széria", vagy csak Németországban...

Link to comment
Megosztás:

Egerben töltöttem 4napot,és hazafelé az m3-oson kicsit megeresztettem a járgányt.

Remélem trafi nem látott. :blush:

225volt a legtöbb amit jöttem óra szerint.

Még ment volna picit szerintem,de már a barátnőmnek a beszarás jelző lámpa fel-fel villant,így lassítottam inkább.

Egy képem van,bár ez csak majdnem 2kiló.

A 225ről viszont van videó.

http://img0.tar.hu/stock16v/size2/29334142.jpg

A krómkeretet honnan vadásztad?

Link to comment
Megosztás:

Most akkor álmatlan éjszakád lesz? :blush:

Sokkot kaptam baz+ :D

Nemaz csak az a sux hogy veszel egy autót, mész vele 5-6 év alatt 150ezret aztán bonthatod el a 6millás kocsidat. Akkor meg kit érdekel hogy mennyit fogyaszt, ha 6 év alatt 6 misit veszít az értékéből? Évi egymilliót meg akkor tankolnék ha hetente kétszer nyomnám tele.... (de akkor gázolajból is menne bele 6-700ezer)

Jajaja fogyasztói társadalom rulez.

Link to comment
Megosztás:

Szép nagyon. :lol:

Egy dologgal kell vigyázni: a turbója nagyon gyengus. Teszteltem. :D

Amúgy Agárdi hatvanegynéhányezer km-el adta el az ugyanilyen motoros vectráját, mert igazából onnan lett

volna nagyon ráköltős a játék. A futóműben az összes szilent lógott, meg a fékek is szanaszét voltak. Ezeket

mondjuk megcsináltatta, meg a lengéscsillapítókat is cserélte. Aztán meg mondták hogy a turbója nem sokat

fog bírni, és mivel az ágyúgolyón kicsit emelt teljesítménnyel használtuk (nagyon faja feeling volt! ;) ), már akkor

látszott a vége... túlmelegedett, kímélni kellett, aztán elkezdtek a csövek szétcsúszkálni, stb...

Szal szaki mondta, hogy turbót már a 120-as nagyszervízen biztosan cserélni kell, ha egyáltalán addig kibírja.

És mondta hogy a blokk sem húzza sokkal tovább, 150-200ezer km-nél már nem sok kompressziót kell benne

keresni. No, szal ha sok km-re keresel családi autót, akkor nem érdemes ilyen motorváltozatból 80-90e km-es

példányt venni, mert erre is ráköltöd utána a gatyád.

Viszont van 3.0 cdti is. :lol:

mekkora hülyeségekkel tömöd a többiek fejét.... :blush:

Link to comment
Megosztás:

nem tudom ezeket a baromságokat hol hallottad

Elég sokat javítanak pl. lekoszolódott szívótorkú 1.9-et pl. de még volt story, ha gondolod, akkor részletesen leírom, ill. előtte megkérdezem.

Amúgy egy kollégádtól hallottam ezeket, itt Kméten..........helyi kollégától. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Minden autót szét lehet taposni..... nem azon múlik, hogy olasz, vagy nem olasz. Sportos dízelek.... persze, de nem sportkocsik!

Aki 1.9 CDTI-t vesz, az feltehetően nem azért teszi, hogy utána mindenkit legyorsuljon a pirosnál, és 200 felett nyomja a pályán, amikor csak teheti. Ha ezt teszi, akkor hülye, nincs mese. És persze ez áll a megnövelt turbónyomásra, chiptuningra és társaira. Nem kéne csodálkozni, ha lepusztul..... ;) :D

Ezek az autók családi autónak vannak kitalálva, és átlagos használatra készülnek. És átlagos használat mellett el is mennek 250-300 ezret a generálig... (ami egy átlagos családi autónál kb. 10-15 év :lol: ). A céges autóknál meg ne beszéljünk átlagos használatról, mert az mindig meglátszik, ha egy autónak nincs gazdája.... :blush:

Aki a fenti élvezeteket hajszolja, az számoljon a következményekkel és ne sírjon a szája, hogy "jajdeszar, tönkrement ilyen hamar". Itt van az Anti is, milyeneket szívott - de hát mindenki tudja, hogy nem alaphangon volt az a turbó működtetve. Ahhoz képest semmivel sem volt rosszabb, mint a legtöbb versenygép.

Végülis mondhatnánk, hogy az F1-es motorok is milyen kakik, hogy csak 2-3 versenyt bírnak.... pedig milyen kevés km az!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.