Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Szeva!

Gratulálok hozzá! :wink:

Csak mostmár azon agyalok az enyim beszerelésekor amikor felcseréltük a két szálat, miért nem produkálta amiket leírtál.... :P :D

Feladtad a leckét!

:D

Bár rosszul mondtam az enyimben CAR 400-as cucc volt amit kiszedtünk.

Nem tudom mi lehetett, de remélem rájössz. A legérdekesebb (laikusként) az volt, hogy az ajtó kinyitásáig nem felejtette el a dolgokat, de utána rögtön. Mindegy, a lényeg hogy jó, és a kijelző is szépen kiírja folyamatosan a dátumot, így nem üresen tátong az alsó sor(mint ahogy már több helyen láttam).

Link to comment
Megosztás:

Thomys!

Lassan az őrületbe kergetsz! :P :D :D :P

(csak vicc!)

Enyimen minden működik.

Nem felejt, ha van gyújtás ha nincs. Semmi sem csipog semmi sem nyekeg.

DE AMINT BEKAPCS A KIJELZŐRŐL A DÁTUM HUSS......

:D :D

Mostmár megnézetem. Komolyan!

Én azt hittem jól működik. Lehet mégsem?

:D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Thomys!

Lassan az őrületbe kergetsz! :P :D :D :P

(csak vicc!)

Enyimen minden működik.

Nem felejt, ha van gyújtás ha nincs. Semmi sem csipog semmi sem nyekeg.

DE AMINT BEKAPCS A KIJELZŐRŐL A DÁTUM HUSS......

:D :D

Mostmár megnézetem. Komolyan!

Én azt hittem jól működik. Lehet mégsem?

:D :lol:

Mi csak annyit csináltunk, hogy a sárga ill piros tápok vezetékéhez megmértük az iso-csatlakozóban hogy melyik "lyukon" jön áram gyújtás nélkül, és melyiken csak gyujtáskor. Amúgy én is sok astrában (3-4) láttam már hogy a rádió üzemelésekor a dátum az alsó sorból eltűnt, nekem szerencsére nem így van. Az még egy plusz infó, hogy nem a gyári iso-t buheráltuk, hanem vettem egy aljzat-csatlakozó-vezetékekkel konfigurációt és így kötöttük be.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha az égiek is velem vannak akkor 2 hét múlva veszem át az új Astrámat.Amikor megrendeltem akkor még úgy volt ,hogy az elözö autómból teszem át az mp3-as fejegységet,de azt közben sikerült eladnom (az autót ami nem Opel) és volt egy kis malör ami miatt bent kellett hagynom.(Az mp3 cuccost)Így amim maradt az egy VW-Beta gyári kazis rádió.(Sejtéseim szerint Blaupunkt gyártmány)Jobb híján ezt szeretném belerakatni ideiglenesen.Szerintetek össze fog ez jönni?Kell esetleg hozzá szerelökeret vagy ilyesmi?Fogja követni a hangerö a sebesség változását?Vagy eleve eretnekség ez a márkakeverés?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne: Lehet csatlakozik az előző kábelcserékhez. Zafirában cseréltem car400-at egy daewoo dvd lejátszóra. Amikor betettem a dvd-t és az működött is rendesen akkor nem működött a központi zár távirányítása. Ahogy kivettem, a dvd-t megint ment a távirányítás.

Van valami elképzelésetek?

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Enyimen minden működik.

Nem felejt, ha van gyújtás ha nincs. Semmi sem csipog semmi sem nyekeg.

DE

AMINT BEKAPCS A KIJELZŐRŐL A DÁTUM HUSS......

A kijelződ kódindexét kell átprogramozni ,vagy elvágod a kijelzőt a rádióval összekötő vezetéket!

A programozás szerintem igényesebb!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne: Lehet csatlakozik az előző kábelcserékhez. Zafirában cseréltem car400-at egy daewoo dvd lejátszóra. Amikor betettem a dvd-t és az működött is rendesen akkor nem működött a központi zár távirányítása. Ahogy kivettem, a dvd-t megint ment a távirányítás.

Van valami elképzelésetek?

Üdv

Nem mernék laikusként bármit is állítani, de amikor nekem a JVC rosszul volt bekötve, akkor rendetlenkedett néha (nem mindig) a kzpi zár. Működött, de az a bizonyos második gombnyomásos reteszelés nem. Talán van összefüggés, talán nincs. Nálam a tápvezetékek megcserélésével minden megoldódott.

Link to comment
Megosztás:

Ez a kijelző kódindex átprogramozás engem is érdekelne! Most egy Blaupunkt Monte Carlo van az Asta-ban és magnó bekapcsolásakor a dátum eltűnik. Szóval, mit is kell tennem, hogy a dátum ott maradjon? Esetleg egy ugyanilyen tipp Corsa B-hez?

Nálam "magától" megvan a dátum. Annyi volt a változtatás, hogy nem rögtön a gyári iso-ba dugtuk a rádiót, hanem vettem kb. 1000Ft-ért egy kis készletet, amin a vezetékeket szinek szerint forrasztottuk össze, csak ami kellett (hangszórók, tápok), így van dátum, előtte, gyári aljaztba dugva nem volt.

Link to comment
Megosztás:

Jó-jó,csak ideiglenesen gondoltam! :lol: Eltekintve az elvi kifogásoktól.a gyakorlatban van akadálya?

Nem tudom, hogy gyakorlatban van-e akadálya, de ha nem vagy biztos a bekötésben, akkor inkább vidd el egy beszerelő műhelybe, vagy egy jobb autóhifis boltba, biztos segítenek.
Link to comment
Megosztás:

Nem mernék laikusként bármit is állítani, de amikor nekem a JVC rosszul volt bekötve, akkor rendetlenkedett néha (nem mindig) a kzpi zár. Működött, de az a bizonyos második gombnyomásos reteszelés nem. Talán van összefüggés, talán nincs. Nálam a tápvezetékek megcserélésével minden megoldódott.

Köszi, kedden viszem a szerelőhöz, javasolni fogom neki.(Bár amióta kivettema gyárit, azóta a risztó sem megy:-))

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Apám nemrég vett egy Astra Classic II-t és abban szeretném kicserélni a rádiót. De olyat szeretnék rakni bele ami kompatibilis a kijelzővel. Vagyis ott írja ki a dolgokat. Csak a gyári rádiók képesek erre? (CAR300 400 500 stb) Vagy milyen CD-s rádiót tudtok ami jó még hozzá? Vagy milyen átalakítással működne?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Apám nemrég vett egy Astra Classic II-t és abban szeretném kicserélni a rádiót. De olyat szeretnék rakni bele ami kompatibilis a kijelzővel. Vagyis ott írja ki a dolgokat. Csak a gyári rádiók képesek erre? (CAR300 400 500 stb) Vagy milyen CD-s rádiót tudtok ami jó még hozzá? Vagy milyen átalakítással működne?

Köszi

Hello!

A legtöbb rádióhoz lehet kapni "interface" kábelt, amivel rá lehet kötni gond nélkül az Astra gyári kijelzőjére, sőt akár a kormánytávirányítóra is az utólag beépített rádiót.

Amely márkákhoz biztos, hogy van: Blaupunkt és Pioneer.

Uhuhu-nak Pio-ja van, neki már rá is van kötve, nekem Blaum és az én interface kábelem is úton van már.

De feltételezem, hogy a többi gyártó (legalábbis a nagyobbak, pl. Sony, Kenwood stb.) is kínál ilyen kábelt. Tudnod kell, hogy nem olcsó (bár attól függ, milyen kategóriás rádiót veszel).

Egy ilyen kábel ára 10-20e Ft körül mozog, de ezért általában már kormányról is vezérelhető lesz a rádiód!

Link to comment
Megosztás:

petya!

a másik topikból töröltem A hozászólásodat.

elég egy helyre is beirni!!!

a Pioneer árul ilyen kábelt, én 13 ért vettem a kormányvezérléshez.

28 lett volna ha a kijelzőt is meg akarom hajtani, de szerintem hülyén néz ki, hogy 2 kijelzőn irja ki hogy Danubius... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem JVC van most benn a kocsiba. Igaz abból is az alap változat. Azt tették bele ingyen. :blink: De pl Blaupunktból (pl CD35 Vancouver)vagy Pioneerből ha veszek egy CD-s rádiót akkor csak a drágábbakkal tudom ezt megoldani vagy az olcsóbbal is? Sajna távirányító nincs beszerelve a kocsiba.

Ha tudjátok akkor írjatok árakat is hogy mennyibe kerül ez az átalakító kábel.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Ha tudjátok akkor írjatok árakat is hogy mennyibe kerül ez az átalakító kábel.

Köszi

látom szeretsz olvasni.. :blink:

a Pioneer árul ilyen kábelt, én 13 ért vettem a kormányvezérléshez.

28 lett volna ha a kijelzőt is meg akarom hajtani, de szerintem hülyén néz ki, hogy 2 kijelzőn irja ki hogy Danubius...

Link to comment
Megosztás:

A legalapabb modellekhez lehet, hogy nincs ilyen kábel... de pl. a Vancouver-hez lehet kapni. Megnéztem.

Az ár 15-20 körül van minimum, de ez már a kormányvezérlős interface. Szerintem csak kijelzős nincs.

De ha bemész egy autóhifiboltba, ott biztos, hogy megmondják, hogy melyikhez van kábel és mennyiért!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.