Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Nekem a mp4000-s volt(4x250) az erölködőm,láda nem ez.

Erölködővel meg voltam elégedve,szépen adta le a dolgokat,két 30-s mélynyomóra,sorba kötve,.

De kb csak két hónapig,mert valami mocskospararsztállatköcsögganéláda...feltörte a gépet,és kitépett mindent,szó szerint. :)

Szal az erősítő az jó.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg csak 150W(szintén SAL), mégis remeg a visszapillantó. Nem kell nagyobb!

Bizony, hogy elég az! Amikor odatekerem neki, tökéletesen masszírozza a hátam a hajamat sem kell reggel megfésülni! :) Egyetlen hátránya, hogy a belső visszapillantó tükörben semmit sem látok annyira remeg! :D

Link to comment
Megosztás:

Van rajta 4 lyuk mindegyikbe dugj bele 80-as szögeket, a hegyét a rádió felé feszítsd és közben húzzad kifele:)!

Igaz nekem H Astrám van de annál ez bevált:)!

Sziasztok!

Valaki eltudná lépésről lépésre mondani hogyan bontsam ki a gyári rádiót?? Már kivettem alatta a klímát,illetve a kesztyűtartót h oda lássak de feladta a leckét:D

Link to comment
Megosztás:

Jó ezek szerint ugyanaz :) Bármit beledughatsz ami belemegy a lukakba, csak koccig benn legyen. Nálam meg nálad is valószínüleg már be van ragadva, ne sajnáld. Ha kazettás, fogd meg ott, könnyebb kihúzni, ha cd-s akkor meg marad levi módszere vagy mivel már lebontottad fölöslegesen kitolod kézzel.

Link to comment
Megosztás:

Aham.

És ami a rádió hátoldalán van csavar arról megfeledkeztek?

Nem előírás, de nekem például volt bent egy amivel a műszerfalhoz volt rögzítve a készülék, úgyhogy nem akart kijönni sehogyan sem, pedig én is csináltam rádiókiszedőt kihegyezett bicikliküllőből (a 80-as szeg sztem vastag hozzá), de végül addig feszegettem amíg végül ráment a középkonzolom (tiszta karc lett és el is repedt), hátul meg kiszakadt a csavar abból a műanyag fülből...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki eltudná lépésről lépésre mondani hogyan bontsam ki a gyári rádiót?? Már kivettem alatta a klímát,illetve a kesztyűtartót h oda lássak de feladta a leckét:D

Ha győri vagy környéki vagy holnap du INGYEN kiveszem neked van hozzá gyári célszerszám!!

Link to comment
Megosztás:

Azért csak tipp-nek írtam, mert nekem a H Astrában semmiféle rögzítőcsavar nincs, és nekem belemegy a nyolcvanas szeg:)

Aham.

És ami a rádió hátoldalán van csavar arról megfeledkeztek?

Nem előírás, de nekem például volt bent egy amivel a műszerfalhoz volt rögzítve a készülék, úgyhogy nem akart kijönni sehogyan sem, pedig én is csináltam rádiókiszedőt kihegyezett bicikliküllőből (a 80-as szeg sztem vastag hozzá), de végül addig feszegettem amíg végül ráment a középkonzolom (tiszta karc lett és el is repedt), hátul meg kiszakadt a csavar abból a műanyag fülből...

Link to comment
Megosztás:

300 ft volt a kiszedőfül valami hifiboltban :)

Más.

Csavar csak a keretet rögzíti, ha azzal együtt szedted ki, akkor elismerésem.

Mint ahogy leírták:

- hernyócsavarok ki

- 4 db százas szög bedug

- a rádiótól elfelé jobbra/balra feszíteni

- és kihúzni

A keretet úgy tudod kivenni, hogy kiveszed a kesztyűtartót (6 db T20 csavar rögzíti), majd a felszabadult helyen benyúlsz, és kitekered a rögzítő műanyag csavart. Óvatosan kell kihúzni, mert ekkor még nem pattintottad ki a DIN csatlakozókat a keretből.

Rádió alatt/felett semmit nem kell mókolni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.