Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Biztos megoldható. A szállásos topikba kellett volna írni. Meg mondom öszintén majd kiderül a helyszínen, hogy oldjuk meg. Ilyen variáció meg sem fordult a bukseszemben.

Már tárgytalan. Sajnos a lányom nem volt partner a lakóautós nyaralásban ezért haza kellett jönnünk, és itthonról megyünk Omegával. Ezzel kapcsolatban írtam a szállás topikba.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nem csodálkozom. Tele volt marhákkal. Azon az úton jöttünk kifelé szombaton. Szinte a füvön mentem, lépésben, mert néha 4-5 motoros ment egymás mellett/szemben, persze ebből legalább kettő egykeréken.

Egyébként szerintem a szervezők is felelősek, mert meg se próbálták megakadályozni lassítók kiépítésével a száguldozásokat.

Link to comment
Megosztás:

hali,

szombati napon kunmadarason lehet sörsátrat állítani csak hogy ne legyek hülyébb a napszúrástól meg ilyesmi? ott úgyis csak a lelátó alatt van árnyék.

a választ előre is köszi

Ha betartod a biztonsági előírásokat ( megfelelő lerögzítés stb ), akkor lehet. Persze csak olyan helyen, ahol nincs közlekedési útvonal.

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek! Mi már nagyon várjuk a Blitzet (a nászutunkat :)) - mindenkivel, aki nem volt ott a lagzin, szeretnénk koccintani egyet és igyekszünk veletek is megünnepelni ( :o ) magunkat :unsure:

Remélem sikerül még összepakolni a 400ast, mert a lagzin úgy reggel felé sikerült letört hűtővel pörögnie még MrMantának (szegény Sörös Sanyit - aki készségesen bemutatta mindenkinek marhagyors-sörivó tudásának legjavát - jól beterítettük sárral, Gelkot meg elütöttük stb. egyébként semmi éredekes nem volt... teljjjjjjesssssen átlagos lagzi volt :lol: ) Szóval, hogy idevágva folytasam hozzászólásom:

mivel a manta az manta, és az opel sose kop el - reggel még simán beindult a vas. Aztán persze inkább vontatás lett (Tas 130al - manta lobog - tötymörgők megelőz). De igyekszünk megcsinálni és még egy kuplungot is kéne cserélni, mert az is elfüstölt valahogy :wacko: :lol:

Link to comment
Megosztás:

"Tiltólistán a kunmadarasi reptér a halálos gyorsulási verseny miatt

A Kurtány Ferenc által aláírt közleményben a szövetség azt is bejelenti, hogy a további balesetek elkerülése érdekében megtilt minden gyorsulási rendezvényt minden olyan helyen, ahol nem rendelkeznek a törvényben előírt feltételekkel. Tiltó listára került ezek alapján: a kunmadarasi, a kiskunlacházi, a kalocsai, a pogányi és a sármelléki repülőtér, a Rába Ring, a Pannóniaring, és a Hungaroring."

Befolyásolja ez bármiben a szombati napot? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

"Tiltólistán a kunmadarasi reptér a halálos gyorsulási verseny miatt

A Kurtány Ferenc által aláírt közleményben a szövetség azt is bejelenti, hogy a további balesetek elkerülése érdekében megtilt minden gyorsulási rendezvényt minden olyan helyen, ahol nem rendelkeznek a törvényben előírt feltételekkel. Tiltó listára került ezek alapján: a kunmadarasi, a kiskunlacházi, a kalocsai, a pogányi és a sármelléki repülőtér, a Rába Ring, a Pannóniaring, és a Hungaroring."

Befolyásolja ez bármiben a szombati napot? :unsure:

http://www.mgysz.hu/dokumentumok/Hivatalos_kozlemeny.pdf

Dátumokra felhívnám mindeki figyelmét.

Link to comment
Megosztás:

jogos. szept. 01-től.

akkor no para. :unsure:

Az azért hozzátartozik a dologhoz, hogy voltunk Pogányban és félelemetes volt a szervezés. Hülyegyerekek a nézők között motorokkal egykerekeztek, stb.

Taszáron, majdnem kizártak azért, mert a parkolóban túl gyorsan mentem. Szóval ott jóval komolyabban vették a dolgokat és a verseny egész menete is sokkal korrektebb volt.

Link to comment
Megosztás:

Taszáron, majdnem kizártak azért, mert a parkolóban túl gyorsan mentem. Szóval ott jóval komolyabban vették a dolgokat és a verseny egész menete is sokkal korrektebb volt.

Ez szerintem nálunk is hasonlóképpen lesz. Közös érdekünk, mégha ez elcsépelten is hangzik.

Link to comment
Megosztás:

"Hát igen. Pont ezt nem akartam belekeverni. LEhet, hogy kapóra jön nekik, de akkor is egy használható és biztonságos verseny rendeznek."

Szerintem a biztonságos verseny nem helyhez, hanem rendezéshez kötött.

Ezért elég gyanús, hogy reptereket zártak ki a legális körből...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.