Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

Mé nem lehet egyszer az esemény elején menni vele?

Ugyan, el sem hiszem hogy megy! :wacko: :lol: :lol:

Ennek volt pár oka, ha elkezdeném sorolni, sokáig ülnék a bill. elött. :unsure:

Szóval, hamár így utózöngék jönnek a taliról én is irok pár sort.

Első sorban meg szeretném köszönni azoknak a rendezőknek a munkáját, akik a találkozó ideje alatta szórakozás helyett teljes mellszélességel felvállalták a problémákat. Ha itt elkezdeném sorolni a neveket, akkor félek, hogy a jó szándék ellenére valakit kihagynék, senkit nem szeretnék megbántani ezzel.

Mind a szlalomverseny, mind a szépségversenyben közreműködők, az építésben résztvevők, a gépátvételnél ücsörgők, mindannyian komolyan járultak hozzá, hogy a találkozó zökkenőmentesen lezajlódjon.

Rajtuk kivülálló okok miatt azonban olyan problémával találták magukat szemben amihez kevés volt az erőnk.

Nem voltunk felkészülve a kézi rajtoltatásra és a fél délelöttös bizonytalanság kezelésére.

A szlalomverseny teljes lebonyolítását elvállaló "partner"-ünk, mint szürke szamár a ködben eltünt az utolsó pillanatban.

A srácok éjjel építették fel a pályát, le a kalappal elöttük, sajnálom hogy nem tudtunk többet segíteni nekik, nem voltak egyedül, Futó Gabiék is kint éjszakáztak, nekik is elkelt volna a segítség.

Mint a szombati nap felelőse, itt kérek elnézést azoktól akik joggal úgy érezték nem megfelelő volt a kunmadarasi rendezvény.

Nagyon nagy csúsztatás lenne, ha csak egy pillanatra is valamiféle happy end-et keresnék a történtekben, sajnos nem találok ilyet. Az nap és az elötte való péntek, kudarcok sorozata számomra, hogy vasárnap is csak a fekália dölt a rendezőkre, talán meg sem lepődhetünk.

Sajnos egyik nap sem tudtam a táborban maradni, minden éjjel fel kellett jönnöm pestre, mert valamit vinni-hozni kellett.

Ezeket olyan szinten számoltam ki, hogy bármiféle nem kalkulált program kivégezte az ütemtervet, ilyenből volt bőven az utobbi három napon. Mivel az egommal sincsen minden rendben, sokan hallhatják tőlem, hogy azon kesergek, nincsen belőlem kettő. Ezen a hétvégén három is kevés lett volna, hogy azt érezzem mindent megtettem a sikerért.

Remélem nem bántom meg a többieket akiket az elején említettem, de vannak hárman akiket külön kiemelnék közüllük, nekik minden elismerésem. Akik az utobbi időben segítettek nekem, láthatták, hogy betegesen maximalista vagyok, de ez a három ember komoly tiszteletet szerzett nálam elhivatottságukat illetően, Gelkó, Mélykék és Mackósajt külön köszönet nektek!

Még írnék sokat, az agyam folyamatosan zakatol, de erőm nincsen hozzá...

Köszönöm srácok, Hajninak is köszönet, nagyon ügyesen csináltad a döntők és a díjkiosztó konferálását.

Ha holnap újra kéne kezdeni, gondolkodás nélkül igent mondanék, egy halom tapasztalattal és sok értékes emberrel, akik a történtek ellenére találkozón bizonyítottak mindenki számára.

Gabival minél elöbb javítani szeretnénk az időmérő rendszer optikai hibáján, ami elkaszálta a szombati napunkat, tehát :

sohaneaddfel.gif

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na megjöttem én is rendben, bár az astrából hazaérve hiányzik a 3. fokozat. Eltört a fogaskerék, pedig elég lightosan jöttem hazafelé is. :lol:

De még jobb is így, mintha versenyen történt volna. :unsure:

Először is szeretnék elnézést kérni azoktól, akik a gyorsulásin szerették volna tudni az idejüket. :wacko:

Minden igyekezetemmel azon voltam, hogy a péntek délutánra összállított vadi új kütyükből használható rendszert alkossak,

ami egész éjszakás munka árán sikerült is reggelre. Ám sajnos a reggeli tesztek voltak csak rendben, mire kiraktuk a pályára

a rendszert, és megoldottam a rádiós kapcsolat nem várt hibáit, kiderült: az optikai kapuk nem működnek stabilan a verőfényes

napsütésben, melegben. Sajnos ezzel el is dőlt, hogy nem tudunk időket mérni. A közeljövőben Kornéllal meg fogjuk vizsgálni

az optikai kapuk ilyen hibáinak lehetséges kizárásait, és legközelebb már stabilan fog működni a mérőrendszer.

Külön szeretném megköszönni azoknak a fiúknak a munkáját, akik kint maradtak velem péntek éjszaka, és segítettek.

Ezek közül is kiemelném Macisajtot, aki az autóját 9 órán keresztül járatva, egy inverteren keresztül biztosította az áramellátásunkat.

A szombati buli szerintem nagyon jó volt, és az el is tartott hajnalig ;)

Itt külön kiemelném a győri "medencés combo" szerepét, elég nagyot lökött a hangulatkeltésben a buli elején :lol: :) :o

Vasárnap is nagyon jó volt az ejtőzés a medencékben és a jakuzziban, itt Racce és színtársulata emelte a hangulat

fokát, pár rögtönzött báb- és varázsmutatvánnyal :D ;)

Link to comment
Megosztás:

na... tudom, mi maradt még el hétvégén részemről...

Isten éltessen Melinda! (ui: a kérőnek igent mondtál?)

igent mondtam, úgyhogy Blitz-es eljegyzésünk volt pénteken a tisza tóban :unsure: tiszta romantika.végülis szülinapra tervezte, és tudja, hogy opelmániás vagyok, így a Blitz,mint helyszín csak hab volt a tortán.

Link to comment
Megosztás:

igent mondtam, úgyhogy Blitz-es eljegyzésünk volt pénteken a tisza tóban :unsure: tiszta romantika.végülis szülinapra tervezte, és tudja, hogy opelmániás vagyok, így a Blitz,mint helyszín csak hab volt a tortán.

Gratulálok az ifjú jegyeseknek, és boldog szülinapot! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

itt vagyok én is. Nagyon nem tudok még mit mondani a hétvégéről mert ki kell még pihenni és le kell üllepednie kicsit. De ! a nehézségek ellenére sztem jó volt. Pénteken délután 3ig voltam a kempingben addig ott rendben ment minden, aki jól akarta érezni magát annak a lehetőség meg volt :wacko: a 3 vetélkedő miben részt vettem sztem sikeres volt ( esetleg eredményeket valaki fel tudna rakni mert kiváncsi vagyok)

A szombati nap sztem végül jó lett...nagyon sok gond merült fel közben de elmondhatjuk h megcsináltuk. az időmérő halála ellenére sztem jó volt (streetracing hangulat)..biztos mindenki sokat tanult belőle legközelebb jobb lesz. Este meg hulla voltam de csak azért is sikerült picit iszogatni :lol: a vasárnapot meg szinte átaludtam :D

köszönöm mindenkinek aki segített, Kornél és Hemi emberfelettit nyújtott Renivel együtt -főleg h ők már nagyon rég óta ezzel kellnek és fekszenek. Futó Gabinak is tiszteletem a kitartásáért és ő igazi villamosmérnök hisz tud aludni a hosszabítón :lol: nagyon örültem h végül azok is segítettek ki elötte nem szerettek volna ( Gsi Club Hungary Rulez ! :unsure: ) tudom h sokan voltak még, Blitz, Mackósajt ( ő még streetfighter showt is látott amit majd jövőre tökéletesítek :) ) , Pista......elnézést attól kit nem emeltem ki és sorrendet sem állítok..

lényeg a lényeg én nem mondanám h ez lett volna a leggyengébb Blitz...nem nagyon tudok még egy olyan klubról (főleg opel) ki be merte volna ezt vállalni,annak ellenére h nem jött úgy össze minden nem kell feladni, majd jobb lesz.......

akik csináltak képeket azok légyszi tegyék fel mert én egyet sem tudtam készíteni :o

Szóval nem feladni ! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sikerült már kitalálnod, miért menekült tőled az autód? :wacko: :lol:

mert nem tetszett neki h elötte toltam neki egyet a kifutón :lol:

...aki nem hallotta volna a storyt : pénteken a reptéren beüzemeltem a kocsiban a hűtőládát, és mikor rá akartam adni a gyújtást a kocsi elindult ( nem enged vissza a gyújtáskapcsolóm). elöször félreugrottam mert durva lett volna h egy héten belül 2 autó gázol el de mikor megláttam h a vaskordon felé tart utánaszaladtam, bevetődtem és leállítottam...még szerencse h le volt hajtva a tető :unsure: sztem egy ideig nem kéne autók közé mennem :)

Link to comment
Megosztás:

Valaki tudna írni egy néhány ezer karaktert a szombati gyorsulásról? :unsure: Ki nyert, ki-ki ellen mert menni :wacko: stb....

Röviden, mielött kikerülnek majd az oldalra:

Gyorsulási verseny:

Dízel kategóriában, egyetlen döntőt megváró versenyző volt, heroikus küzdelemmel el is nyerte az első helyet.

I. 304-es rajtszámmal Forgács Balázs

Szívó kategóriában:

I. 147-es rajtszámmal Korodi Sándor, Astra

II. 143-as rajtszámmal, Gyömrei Gergely, Corsa

III. 119-es rajtszámmal Rattesid Dénes, Kadett

Turbo kategória:

I. 207-es rajtszámmal Muha Csaba, Kadett

II. 209-es rajtszámmal Pirisi Csaba, Vectra

III. 211-es rajtszámmal Kovács Péter, Astra

Szlalom eredmények:

Gyári autók:

I. 149-es rajtszámmal Takács Dániel

II. 400-as rajtszámmal Mészáros Attila

III. 166-os rajtszámmal Vízi Zsuzsanna

Tuning autók:

I. 135-es rajtszámmal Hegedűs Tamás

II. 126-os rajtszámmal Kovács Dániel

III. 100-as rajtszámmal Mészáros István

Szépségverseny eredmények:

Opel kategória:

I. 140-es rajtszámmal Smeringa Balázs

II. 158-as rajtszámmal Morvai István

III. 115-ös rajtszámmal Pozsgai Zsolt

Kreatív kategória:

I. 132-es rajtszámmal Juhász Zsolt

II. 148-as rajtszámmal Jancsó János

III. ???-es rajtszámmal Törő Norbert

Sleeper különdíj:

I. 126-os rajtszámmal Kovács Dániel

Különdíj még volt ezen kivül is, de ezeket Hemi tudja.

A pénteki Blitz dijjakról nekem nincsen dokumentációm.

Link to comment
Megosztás:

Mindet összevetve,nekem is tetszett a buli,főleg a szombat este... :unsure:

az idei dolgokból mindenki tanult és biztos nem lesz mégegyszer egy ilyen helyen tali,egy helyre kellene szerevezni aprogikat,az jobban összekovácsolná a társaságot,szerintem! Le a kalappal a rendezők előtt,rengeteg munka volt az egész tali mögött!

Jövőre folyt.köv :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Különdíj még volt ezen kivül is, de ezeket Hemi tudja.

egy különdíjat kapott Solly a gyöngyházfehér Kadett E bertone cabrioval mert nagyon jó volt az összhatás a szörfdeszával a kocsi tetején, kapott különdíjat Mr & Mrs. Manta mert a nászutat töltötték itt :wacko: és még egy különdíj volt mi most nagyon nem jut eszembe :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mi először is szeretnénk megköszönni a MOTE vezetőségének, hogy nászajándékba kaptuk a nászutunkat :lol: ha így megy tovább, akkor a Blitz a szerelmesek zarándokhelye is lehet - lévén, hogy még eljegyzés is volt :o Melindáék: nagyon gratulálunk :D a kihívás elöttetek áll->felül lehet múlni a lagzinkat (és persze másik páros (Mackósajt! Ez nem a debreceni párosra értendő!!!) elött is ott a lehetőség ;)

Annak külön örülünk, hogy minket nem raboltak ki - mert sajnos volt ilyen is :)

Magam részéről azt gondolom, hogy tök jó volt! Sajnálom azokat, akik az egész péntek éjszakájukat a reptéren töltötték sajnos feleslegesen... de ettől függetlenül szerintem így is tök jó volt, mert azért ha időt nem is mértek, legalább átütött a Fast and Furius feeling (negyed mérföldről negyed mérföldre élek... mindegy, hogy 10 centivel, vagy 10 méterrel nyersz, de ha te vagy előbb.. stb. stb.) Én spec külön élveztem, hogy indíthattam - azt meg pláne, hogy mikrofonhoz jutottam ;) elnézést kérek azoktól, akik nem bírják a hangszínemet (volt olyan, aki odajött, hogy neki ettől fáj a feje - azt azért sajnálom, hogy nem vertem meg a helyszínen :lol:) Én ismét jókat buliztam a sátorban is, meg úgy egyébként is (ismét elnézést azoktól, akik utálják, ha énekelek :wacko: )

Én azért úgy látom, hogy igen komoly munka volt e mögött a rendezvény mögött - s bár lehet azt mondani, hogy gyengusz volt, meg ilyenek, de gondolom az ekként vélekedőket szívesen látják legközelebb a rendezők és szervezők a soraikban. Így tapasztalatokkal gazdagodva majd mondhatnak ilyeneket (persze addig is), de én azért azt gonolom, hogy aki még nem csinált végig egy ilyen találkozót rendezőként, szervezőként, az addig ne nagyon dumáljon olyanról, aminek a háttérmunkáját nem ismeri. Aki meg már igen, az mondhat ilyet. :unsure:

Szóval én magamrészéről mégegyszer köszönök mindenkinek mindent ;)

Link to comment
Megosztás:

Naakkor élménybeszámoló az én szemszögemből:

Miután túltettem magam a sokkon amit legfőképpen én okoztam magamnak (vannak akik tudják miről beszélek), összeszedném a gondolataimat és megpróbálnék valami többé kevésbé értelmes szóhalmazt összehordani a hétvégi banzájról. Mindjárt az elején szeretném leszögezni hogy ha néhol kicsit ironikusra sikerülne a hangvétel, akkor az saját magam kritikája lenne, nem a rendezvény ellen szól, mert az baromi jól sikerült.

(rájöttem hogy ha mindent le akarnék írni akkor az jó eséllyel pályázna a fórum eddigi legtöbb karaktert tartalmazó hozzászólására, úgyhogy akkor innentől csak kivonatosan.)

Érkezés után pici csalódás hogy a Calibrások meglehetősen kis számban képviseltették magukat (konkrétan rajtam kívül még ketten, de ők is MOTE-sok), ellenben a Mantásokkal, GSi-sekkel és a Kadettosokkal, de aztán ezen valahogy túltettem magam és rögtön nekiláttam a programok felderítésének, a helyszínen volt egy időérzékre alapozó ügyességi verseny, lehetett hengerfejet hajítani, valamint volt autótolás is, ez utóbbiban még éppen felfértem a dobogóra a harmadik helyezett csapat tagjaként. Ha nem papucsban próbálom meg tolni a Corsát, jobb is lehetett volna. Íme:

20070826210558emleklap.jpg

A délután további része sajna kellemetlen meglepetést hozott, az addig gyönyörűen muzsikáló autóm képtelen volt kiállni a felvonulásra, mert előbb csak az alapjárat rendetlenkedett és a fordulatot nem vette, később lefulladt, majd utána már el sem volt hajlandó indulni. Ilyenkorra már igencsak benne jártunk a pénteken késő délutánban, Abádszalók pedig egy eléggé kis település, és még a probléma oka sem volt meg, nemhogy az alkatrész, másnapra meg össze kellett lapátolni az autót, mert Kunmadarasra ugye menni kell. Itt szeretném megköszönni a jelenlevő Mantások és Kadettklubosok illetve mindenki más önzetlen segítségét, név nélkül mert sokan voltak.

Hosszas agyalás, tanácskozás és alkatrészek cserélgetése után végül meglett a hiba okozója egy kiszakadt gumicső képében, amelyik miatt falsot szívott az autó. Ideiglenesen egy darabot levágtunk belőle ezzel orvosolva a hibát, aztán belecsaptunk az éjszakába. Az a helyzet hogy ebből az éjszakai ismerkedős-összebandázós buliból sajna sok emlékem nincsen, mert én túl hamar a kelleténél szorosabb barátságba kerültem a szabolcsi házipálinka+whiskey kombinációjával, amitől egész konkrétan egy rendes alkoholmérgezést kaptam az ezzel járó kiütésekkel együtt amit a másnapi első ébredésemkor először hullafoltnak véltem és komolyan azon kezdtem el gondolkodni hogy kire hagyjam az autómat ha ott találnék elvásni.

Hogy ne csak üres duma legyen a fentebbi pár sor, íme itt egy bizonyíték a történtekre, de ez még a szolídabbak közül való és már ez is PhotoShop-pal lett kezelve hogy valamennyire szalonképes legyen :wacko: :

P8240015.jpg

Azért a becsületem megvédése érdekében muszáj leszögeznem hogy nem ütöttem ki magam egész éjjelre, ez a boldog öntudatlanság kábé este 9-től hajnali 1-ig tartott amikor is furcsamód felébredtem arra hogy csend van mer’ vége lett a bulinak, de mivel nekem a nagy része kiesett, ezért én ebbe nem nyugodtam bele, hanem kerestem magamnak másik bulit. Na ami itt történt azt már tényleg szeretném ha az én titkom maradna de szerepel benne például egy Pénisz nevű kutya akit később valakik meg akartak enni :unsure: , meg sok más hasonló dolog. A lényeg hogy attól a naptól fogva a szabolcsi házipálinka lett az én kumiszom (a la Magyar Vándor), merthogy természetesen a whiskey-vel nem lehetett baj, az a jóféle piros címkés cucc volt, és mivel mást meg nem nagyon ittam, ezért kizárásos alapon csakis a háziszesz a felelős mindenért.

-----------------------------------------------------------------------------------

Másnap, Kunmadaras.

A gyorsulás nagy feeling volt még akkor is ha a technika ördöge kibabrált velünk és az időmérőt sajnos nem sikerült összerakni, pedig akkor lett volna objektív eredményem, amire kíváncsi lettem volna, hátha kiderül hogy mire képes a chip, de ettől függetlenül nem hinném hogy sokan lettek volna akik emiatt a technikai probléma miatt hagyták el a helszínt, ha már egyszer idejöttek. Ellenben szerintem mindenkit kárpótolt a Corvette motoros Barkas (ha van még olyan aki nem ismerné, annak íme: )

P8250053.jpg

Még akkor is ha a nap folyamán egy hozzá képest egészen szériaközelinek tűnő Camaro elverte, mitőbb később jött a feketeleves, amikor önkéntes kihívásos alapon szintén elverte a Barkast egy turbós Kadett is, amit gondolom szintén nem kell bemutatni senkinek. Opel powa!!!! Ő volna az:

20070826210558SSA40103.jpg

Itt picit beragyogta a napfény az időközben újra makulátlanná vált lelkemet, amikor megláttam a Calibrás különítményt akik végre megvédték a típus becsületét, név szerint Autocalit, HellTomyt, Hepit, Redbullt, Sziszit és még néhány általam sajnos nem ismert nicknevű típustársat. Caliból amúgy voltak érdekes és kevésbé érdekes példányok többek között ők itt:

SSA40070.jpg

SSA40061.jpg

20070826210558SSA40065.jpg

És a különítmény:

20070826210558SSA40076.jpg

Itt szintén ment közben autós ügyességi verseny és szépségverseny is a gyorsulás mellett, a szépségversenyen Redbull cartárs ráadásul első díjat nyert kreatív kategóriában (tapsot neki!), amit jelenléte hiányában én vettem át helyette és azóta már el is juttatam hozzá:

redbull_kupa.jpg

Egyetlen dolog volt csak ami beárnyékolta a rendezvényt, mégpedig hogy időközben újra megadta magát a vákuumcsövem, de már akkor a hiba ismeretében szinte felüdülve vágtam bele a probléma megoldásába, főleg hogy addigra valaki felvilágosított hogy említett csö helyére ideiglenesen tökéletesen megfelel egy háromnegyedes kerti locsolócső darabja is (sufnyituning rulz :lol: ), ami viszont egészen véletlenül volt egy ott a helyszínen, sajnos egy locsolókocsi szerves tartozékaként, úgyhogy néminemű küzdelemmel járt a megszerzése, remélhetőleg az arra tévedő ideiglenes közönség hamar elfelejti a jelenetet amint Hepi hathatós segítségével vazelin híján naptejjel kenegetünk egy vasdarabot amiből folyamatosan spriccel a folyadék, miközben egy gumicsövet próbálunk ráhúzni… A lényeg hogy hosszan tartó ádáz küzdelem árán sikerült szerezni egy méternyi gumislagot, úgyhogy meglett az utánpótlásom vákuumcsőre.

Illetve volt még valami ami árnyékot vethet a rendezvény fényére (persze csak képletesen mert valódi árnyék az csak az autók alatt volt a reptéren), de ez sem a rendezők és nem is a résztvevők hibája, hanem az üzleti szellem rovására írom, miszerint a büfésátorban a nap előrehaladtával furcsamód elkezdett felfelé kúszni az üdítők ára, és a nap végére a reggeli ár másfélszeresét is elérte, de ha figyelt az ember akkor ezt könnyedén el lehetett kerülni.

Eredményhirdetés és visszaautózás után a kempingben kezdetét vette ismét a buli, amiből szerencsére már emlékeim is vannak, miután addigra elfogyott a szabolcsi rettenet (hálistennek!), és itt bizonyosodott be hogy azért létezik még opelos összetartás és vannak még fergeteges bulik is. Azért egy rögtönzött medencés buli a diszkósátor kellős közepén ahol patakokban folyik a sör, még mindig nem mindennapi. Vannak akik még tudnak élni. Miután a képen a Kadettklub oszlopos tagjai láthatóak, így ők mindenképpen. Jaés: Ne Fürgyé’ Le!

100_0603.jpg

Megpróbálom számokba önteni a találkozó lényegét:

-Általam elfogyasztott italmennyiség 2 nap alatt(egy része becslés alapján):

1 üveg Red Label whiskey

nemtommennyi (de mindenképp több a kelleténél) szabolcsi rettenet (aztaqrva)

Nagyjából 20 doboz sör

Kevés Baileys és fehérbor, meg még amit elémtettek.

-Megszámlálhatatlan agyoncsapott szúnyog és az ennek ellenére vakaródzással töltött jónéhány perc

-Összesen hatórányi alvás a két és fél nap alatt, nem számítva a boldog öntudatlanság (vagy inkább öntudatlan boldogság?) állapotát

- masszív gyomorrontás a helyi disznózsírral készült kaják miatt, sajna későn jöttem rá hogy nem bírom megemészteni

De ennek ellenére jövőre replay, és mélységesen szégyellje magát mindenki aki el tudott volna jönni de mégse akart, bánhatja!

Addig is: szorgos népünk győzni fog! (aki ott volt, tudja mér' írom :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Reni vagyok! :wacko:

Én is szeretnék köszönetet mondani azoknak, akik segítettek nekünk, mi még mindig kómásak vagyunk.

Hiszen pénteken reggel 5-kor keltünk nagy szívás után el tudtunk indulni lefelé. Abádszalókon kipakoltuk a hangosítást, rohantunk a reptérre, ahol egész délután állítottuk a kordonokat, hordtuk a mobil wc-ket, a pénztárfülkéket és a gumikat a szlalomversenyhez. Este 9 óra után vissza Abádszalókra, mivel Korinak be kellett üzemelni a hangszórókat. 22:00-kor indultunk vissza Pestre vissza kellett vinnünk a pályaépítő embereket, akiknek a fele családtag volt a spórolás miatt. Éjfélre haza is értünk, ekkor még legyártottuk a műhelyben Gabinak a konzolokat a rádiós adó-vevőkhöz, hogy magasabbra kerüljenek. 1:30-kor ágyba is kerültünk, pont egy óránk volt aludni, hiszen Korinak 3-ra(!!!!!) kellett mennie az aggregátorért a Nagyvárad térre. 5-kor két autóval indultunk újra útnak. Az egyik húzta az aggregátort a másik a Barkas-t, amit nem akartunk itthon hagyni, mivel megígértük hogy levisszük és sokan kíváncsiak voltak rá. Ezzel el is kezdődött a szombati napunk, ami szintén nem volt egyszerű, egész napos meleg és az ismert problémák után este 9 körül mindent bepakolva a két buszba, elindultunk hazafelé olyan jó 3 órás út után hazaértünk, vasárnap hajnali 1 órára sikerült visszavinni a kölcsönzőbe az aggregátort, ezután kipakoltuk az autókat és 2:30 körül nyugovóra tértünk.

Reggel 6:30-kor keltünk, hogy elhozzuk a kölcsön utánfutót, amivel a hangosítást akartuk hazahozni. 13:00-ra ismét Abádszalókon voltunk, itt kb. másfél órát tudtunk beszélgetni a többiekkel, amíg arra vártunk, hogy Kori a pakolós embereket ki tudja vinni a pályára lebontani a pénteken kirakott kordonokat, jó volt végre leülnöm. A pályabontás után a fölpakolt hangosítással vasárnap este 8-ra értünk haza, kipakoltuk az autót és a futót, ezek után megvacsiztunk és bedőltünk az ágyba. Reggel óta most ültünk le mivel a szobánk két hete egy raktárhoz hasonlított és jó érzés volt végre összepakolni (már nem csak a dobozok közötti folyosókon tudunk közlekedni :unsure:)

Remélem ti is élveztétek ezt a fergeteges, kalandos és véget nem érőnek tűnő három napról szóló beszámolót, ami számomra egyetlen egy napnak tűnt…

Ezt csak azért írtam ilyen részletesen le mert Kori biztosan nem tette volna meg… A másik hogy nekem kellett rendszeresen rászólnom hogy ne felejtkezzen el magáról, mivel ő nem emelhet 2 kilónál többet, én pedig nem szerettem volna egy harmadik gerincműtétet is végigizgulni…

Még egyszer külön köszönet és hatalmas puszi: Mackósajtnak, Gelkónak és Mélykék Pistának!!! :lol:

Valamint köszönet még egy rakat embernek, akiket fel se tudnék most sorolni!!!

Puszi: Rencsi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.