Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Kedves Wookie!

Melyik állításommal mondtam "marha nagy butaságot"?

Kompresszióvégnyomás?Van ilyen?

"beletesszük a kompressziómérőt".Van ilyen mérőeszköz?

Na ezek a marha nagy butaságok!

Üdv.

Igazad van, valóban, elgépeltem, sűrítési végnyomást akartam írni csak kapkodtam. Viszont te sem egészen pontosan fogalmaztál.

Link to comment
Megosztás:

Hali!Lehet,hogy a napokban lesz lehetőségem op-com-al diagnosztizálni a c14se-m a következők miatt szeretném megcsinálni a tesztet:véletlenszerű nehézkes indulás,enyhe rángatás főleg alacsonyabb fordulaton.Milyen értékeket kell figyelnem főleg?Aki ért hozzá adjon valami támpontot légyszi!Sajna a én főleg a hardverhez értek a szoftveres dolgokban nincs sok tapasztalatom:S

Link to comment
Megosztás:

Hali! Nekem két kérdésben lenne szükségem a véleményetekre. 1. mostanában hallom, hogy alapjáraton az az enyhe kis zakatoló hang hallatszódik a motortérből...ez mitől lehet, illetve mennyire nagy baj ez? 2. Indításkor mikor az autó legalább több mint 6 órát állt, beindítom, majd magától felmegy a fordulat szám1500-ig, majd magától vissza is megy 1000-re, de olyan is előszokott fordulni, hogy 1000-alá megy is szinte már leakarna állni, de aztán automatikusan felpörgeti magát...ez megszokott dolog, vagy valami hibára utal? Mert egy valaki azt mondta ez valami probléma miatt lehet, de másik ember meg hogy ez az automata szívató.

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Hali! Nekem két kérdésben lenne szükségem a véleményetekre. 1. mostanában hallom, hogy alapjáraton az az enyhe kis zakatoló hang hallatszódik a motortérből...ez mitől lehet, illetve mennyire nagy baj ez? 2. Indításkor mikor az autó legalább több mint 6 órát állt, beindítom, majd magától felmegy a fordulat szám1500-ig, majd magától vissza is megy 1000-re, de olyan is előszokott fordulni, hogy 1000-alá megy is szinte már leakarna állni, de aztán automatikusan felpörgeti magát...ez megszokott dolog, vagy valami hibára utal? Mert egy valaki azt mondta ez valami probléma miatt lehet, de másik ember meg hogy ez az automata szívató.

Előre is köszönöm!

1) Astrában nincs automata szivató, hanem a központi vezérlő elektronikusan szabályozza a motor működését (ECU).

2) a jelek szerint az alapjárati (szabályzó) motor akadozik nálad, amit meg lehet próbálni kitisztítani. Pl féktisztítóval. Leírást találsz sokat itt a fórumon.

3) a zakatolás lehet hidrotőke hang, amit ugyancsak tisztítással lehet egy darabig orvosolni.

Link to comment
Megosztás:

1) Astrában nincs automata szivató, hanem a központi vezérlő elektronikusan szabályozza a motor működését (ECU).

2) a jelek szerint az alapjárati (szabályzó) motor akadozik nálad, amit meg lehet próbálni kitisztítani. Pl féktisztítóval. Leírást találsz sokat itt a fórumon.

3) a zakatolás lehet hidrotőke hang, amit ugyancsak tisztítással lehet egy darabig orvosolni.

Köszönöm szépen!

Link to comment
Megosztás:

Si tengely különbözik a központisok tengelyétől?

Szerintem Demó vagy TomTech előbb válaszol erre a Teljesítmény Tuning topicban. ;)

Cikkszámra a főtengely egyforma, a vezérmű tengely nem, de hogy fokolásban tér el vagy egyéb méretben az jó kérdés. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Demó vagy TomTech előbb válaszol erre a Teljesítmény Tuning topicban. ;)

Cikkszámra a főtengely egyforma, a vezérmű tengely nem, de hogy fokolásban tér el vagy egyéb méretben az jó kérdés. :icon1:

Kösz a választ!

A központis 254fokos nyitási szöggel bír. A központishoz képest eltolt teljesítmény,nyomatékgörbéből következtetek rá,hogy más a tengely fokolása.

Főtengelynél 1.4nz-től 1.6si és 16xe-n keresztül 1.7dtl-ig bezárólag ugyanaz a főtengely úgy tudom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Korábban már érdeklődtem, hogy mi miatt lehet az alapráraton dadogás, jópáran írtátok, hogy pl.: injektor tisztásám sem árthat neki, ma próbálkoztam kiszedni a két nagy csavart, ami az injektor felső műanyag részét rögzíti össze az alsóval!

Valami ötlet, hogy mive, vagy hogyan csavarjam ki a csavart, mert az istenért sem bírtam megmozdítani....

előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Korábban már érdeklődtem, hogy mi miatt lehet az alapráraton dadogás, jópáran írtátok, hogy pl.: injektor tisztásám sem árthat neki, ma próbálkoztam kiszedni a két nagy csavart, ami az injektor felső műanyag részét rögzíti össze az alsóval!

Valami ötlet, hogy mive, vagy hogyan csavarjam ki a csavart, mert az istenért sem bírtam megmozdítani....

előre is köszönöm!

Igazából simán csak ki kell tekerni nincs trükkje. Mondanám hogy fújj rá csavarlazítót de a belselyében van a menet nem nagyon ér el oda.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,lenne egy kérdésem,már káprázik a szemem a sok villogástól,hibakódokat olvastam ki,csak megfejteni egyet sem tudok.X14XE motoros opel astrám van,hibakódok a következők:1-4-1-10;10-2-10-10;10-1-10-5;1-4-10-5;10-5-10-10;10-1-3-10;1-4-10-5;1-5-3-10.Tudnátok-e valamit mondani ezeknek a kódoknak a megfejtéséről,vagy hogy hol találok erről valamit?Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,lenne egy kérdésem,már káprázik a szemem a sok villogástól,hibakódokat olvastam ki,csak megfejteni egyet sem tudok.X14XE motoros opel astrám van,hibakódok a következők:1-4-1-10;10-2-10-10;10-1-10-5;1-4-10-5;10-5-10-10;10-1-3-10;1-4-10-5;1-5-3-10.Tudnátok-e valamit mondani ezeknek a kódoknak a megfejtéséről,vagy hogy hol találok erről valamit?Előre is köszönöm.

1410: Szekunder levegő pumpa relé hiba

0200: Injektor hiba

0105: MAP szenzor hiba

1405: EGR szelep hiba

0500: Alapjárati motor hiba

0130: Fűtött lambda szonda hiba

1530: Air flow relay

Infó: http://www.topbuzz.c...fault_codes.pdf

Van valami jó is abban az autóban? :blink: :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.