Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

összesen 25ezer km van a c14nz-d be?

húú az komoly :huh:

csinálj már egy képet a kmórádról, és mutasd meg :lol:

ritkaságnak el lehet tenni :D

:lol:

Vezérlés csere óta van benne 25ekm, most 175 ezernél jár, 150 ezernél volt csere. Ugye 4 év, vagy 60ekm, augusztusban ketyegett le a 4. év. Szerintem tavasszal lecserélem azért, nehogy baj legyen.

Link to comment
Megosztás:

összesen 25ezer km van a c14nz-d be?

húú az komoly :lol:

csinálj már egy képet a kmórádról, és mutasd meg :lol:

ritkaságnak el lehet tenni :D

Én tudnék küldeni képet, igaz nem az enyém az autó és nem 25 hanem 30000 de azért ritkaságnak elmenne :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na és?Nagy kaland! :lol:

Ha nem lennék lusta a corsa most nullkilóméteres lenne!

Az is lehet.

Ha én meg nem lennék az, akkor az első számlálót kicserélném egy - ra- nekem meg akkor egy - 10000-es autóm lenne.

Vagy megfordítanám. Hogy visszafele számoljon... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Valahogy megbolondult a Firefoxom... :lol: Frissítés gombra kattintva vagy 28 szor elküldte ezt az üzenetet. Ki lehetne törölni valakinek valahogy ?

ja majd egy modi

am JOHnnyval ne foglalkozz, ő csak szimplán nem hiszi el :lol:

pedig kétéve nekem is ennyit mutatott :huh:

Link to comment
Megosztás:

Újra itt.

Már kérdeztem egyszer hogy C14NZ tipusu motor apósomék corsájában ugrál az alapjárata, miért lehet ez. Tegnap feltöltöttem az akut és ma reggel indítom pöc röf és leállt azonnal. Majd ezt megismételtem kétszer. Aztán adtam gázt beindult és járt is de nem volt alapjárata, egy két percig játszanom kellett a gázzal hogy ne álljon le. Majd kerestem a motortérben de sehol szivárgásra falslevegő szívására való jelet nem találtam. De az alapjárat továbbra is instabil.

Van valakinek ilyennel tapasztalata? Vagy ezt már inkább szervíz téma?

Link to comment
Megosztás:

Újra itt.

Már kérdeztem egyszer hogy C14NZ tipusu motor apósomék corsájában ugrál az alapjárata, miért lehet ez. Tegnap feltöltöttem az akut és ma reggel indítom pöc röf és leállt azonnal. Majd ezt megismételtem kétszer. Aztán adtam gázt beindult és járt is de nem volt alapjárata, egy két percig játszanom kellett a gázzal hogy ne álljon le. Majd kerestem a motortérben de sehol szivárgásra falslevegő szívására való jelet nem találtam. De az alapjárat továbbra is instabil.

Van valakinek ilyennel tapasztalata? Vagy ezt már inkább szervíz téma?

Sztem első körben meg kéne nézni, és pucolni az alapjárati szabályzómotort.

Link to comment
Megosztás:

Pont ezt megelőzendő, és tegnap kipucoltam az egész injektor házat, léptetőmotorostól, vákumcsatlakozóstól, stb együtt. Velem szemben meg volt egy A vectrás srác, mondja nekem, hogy ingadozik az alapjárata. Nézzük meg, hát én még olyan fekete kupacot nem láttam, mint ami ott volt (C18NZ). Mondom, ez még megy??? Segítettem neki megtakarítani, el is fújkált rá egy flakon féktisztítót (az enyémet :huh: ). De utána sokkal jobb lett.

Link to comment
Megosztás:

Pont ezt megelőzendő, és tegnap kipucoltam az egész injektor házat, léptetőmotorostól, vákumcsatlakozóstól, stb együtt. Velem szemben meg volt egy A vectrás srác, mondja nekem, hogy ingadozik az alapjárata. Nézzük meg, hát én még olyan fekete kupacot nem láttam, mint ami ott volt (C18NZ). Mondom, ez még megy??? Segítettem neki megtakarítani, el is fújkált rá egy flakon féktisztítót (az enyémet :huh: ). De utána sokkal jobb lett.

Nekem is nagyon érik egy karbantrtás jellegű tisztítás csak nálam olyan k nehéz hozzáférni :lol: (X16XEL)

Link to comment
Megosztás:

reggel kicseréltem a hőgombát...

ezáltal megoldódott a nehéz indítás problémám is, remélem a fogyi is normalizálódik majd... :lol:

öröm bódotág :lol:

az SE-n hol is van ez, mert mondtad, hogy nem ott, ahol az nzken.

tudom írtad is, de nem találom :huh:

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik most az alapjárati motorok vannak soron :huh: Bejött a hideg akkor többen a termosztát hibát vették észre most, hogy már mentek is az autók hidegben a kartergáz mocska szépen a gyengélkedő alapjárati motorokat szivatja.

dani89rk! Hibakód nincs?

Nem ír hibakódot, csak azt lehet észlelni hogy nem akar egyenletesen járni, meg amikor beindítottam leállna azonnal.

Ha az injektor fedelet leszedi az ember alatta ott tisztaságot kell varázsolni és remélni hogy ez megteszi a hatását? Jól értem?

Link to comment
Megosztás:

reggel kicseréltem a hőgombát...

ezáltal megoldódott a nehéz indítás problémám is, remélem a fogyi is normalizálódik majd... :lol:

Arra a nehéz indulásra gondolsz, amit furcsáltam, mikor beröffentettem a pályanapon? :huh: Még szóltam is neked, hogy nagyon sokáig kell tekerni, ami szerintem nem normális.

Link to comment
Megosztás:

Arra a nehéz indulásra gondolsz, amit furcsáltam, mikor beröffentettem a pályanapon? :huh: Még szóltam is neked, hogy nagyon sokáig kell tekerni, ami szerintem nem normális.

igen, de ez régóta fennálló jelenség volt...mindenki acra gyanakodott, most meg teker 2t és hutyutyutyu :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik most az alapjárati motorok vannak soron :huh: Bejött a hideg akkor többen a termosztát hibát vették észre most, hogy már mentek is az autók hidegben a kartergáz mocska szépen a gyengélkedő alapjárati motorokat szivatja.

dani89rk! Hibakód nincs?

Amióta "bödönöm" van, (2008 augusztus) ott gyűlik a mocsok és nem az alapjáratiban, meg a szívógyűjtóben. Nincs is alapjárati problémám.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.