Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Azt amit írtál a gyújtás hibájára utal. A gyertya akkor kormosodik ha nem tudja begyújtani az üzemanyagot. A szelep hibája szerintem kizárható, lévén egy nyolc szelepes motorról beszélünk, és ezekre nem jellemző a dugó vs szelep összecsapás. Arról nem is beszélve, hogy ilyen esetben nagyokat durrogna a szívó, Óder, a kipufogócsonkba került el nem égett benga (pont).

A helyedben végignézném, nézetném, (nekem dízelem van) a vilanyos cuccot, (trafó, elosztó, kábelek,). Lehet valahol sérült a kábel, vagy az elosztó van beégve, esetleg csapágyas. ;)

És még reeeengeteg nagyon jó ötletem van ám. :rolleyes:

szia.ezeket is aláírom.de akkor magasabb fordulaton miért üzemel a punnyado henger.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

DIS gyújtásnál (X14XE) hogy tudom levenni a trafó modult? Cserélt már ilyet valaki? Mennyire borsos az ára?

3 torx csavar fogja, egyszerű leszedni. csatija egy fémpatent oldással lehúzható, gyújtáskábeleket csak lehúzni kell.

Miért akarod cserélni? Mert általában nem az szokott a hiba lenni...

Bontóban amúgy 10 körül van az ára, újan elég borsos.

Link to comment
Megosztás:

3 torx csavar fogja, egyszerű leszedni. csatija egy fémpatent oldással lehúzható, gyújtáskábeleket csak lehúzni kell.

Miért akarod cserélni? Mert általában nem az szokott a hiba lenni...

Bontóban amúgy 10 körül van az ára, újan elég borsos.

Köszi. Át akarom próbálni egy másik kocsiról ezt is meg a kábeleket is, mert elfogyott a tipp. Szinte új gyertyákkal bemelegedve rángat, mintha nem menne rendesen mindegyik henger.

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Át akarom próbálni egy másik kocsiról ezt is meg a kábeleket is, mert elfogyott a tipp. Szinte új gyertyákkal bemelegedve rángat, mintha nem menne rendesen mindegyik henger.

Inkább a kábelek szoktak ludasak lenni, de multiméterrel meg is tudod mérni egyenként az ellenállásukat :rolleyes:

Írd be ide, miket mértél ;)

Link to comment
Megosztás:

szia.ezeket is aláírom.de akkor magasabb fordulaton miért üzemel a punnyado henger.

A rövid válasz úgy hangzik, CSAK! :rolleyes: Az okát én sem tudom megmondani, talán a tekercs tehetetlensége miatt lehet, (A frekvencia változásával változik a trafó ellenállása is, ha jól rémlik amit az Apósom próbált megértetni velem.) meg kellene próbálni egy kölcsön darabbal.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Azt szeretném megkérdezni,hogy érdemes-e az autóba injektortisztító adalékot tenni?Egyébként Astra F 1.4 (C14NZ),az autóban körülbelül 124ezer km van,és még soha nem volt benne ilyen adalék.Megéri?Érdemes?

Köszi:IMI

Ugyan még nem használtam lévén az enyém diesel, de ártani biztosan nem fog neki.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Azt szeretném megkérdezni,hogy érdemes-e az autóba injektortisztító adalékot tenni?Egyébként Astra F 1.4 (C14NZ),az autóban körülbelül 124ezer km van,és még soha nem volt benne ilyen adalék.Megéri?Érdemes?

Köszi:IMI

5000 km-ként ajánlatos! Nekem minden alkalommal megújul a motorom tőle, és 14 éve járok így.

Link to comment
Megosztás:

Inkább a kábelek szoktak ludasak lenni, de multiméterrel meg is tudod mérni egyenként az ellenállásukat ;)

Írd be ide, miket mértél :lol:

A kábelcsere megoldotta a problémát. Hurrá. :rolleyes: Azért megmértem őket. 5-8 kOhm közöttiek, ami a könyv szerint elvileg jó, 20-ig. Na akkor? ;)

Link to comment
Megosztás:

Mennyinek kell lennie? A könyv szerint max. 20 kOhm. Otthon megmérem midenképp.

Inkább 4-6k között jó az, hossztól függően ;)

A kábelcsere megoldotta a problémát. Hurrá. :rolleyes: Azért megmértem őket. 5-8 kOhm közöttiek, ami a könyv szerint elvileg jó, 20-ig. Na akkor? ;)

8-at már soknak mondanám, de másik baj még lehet az, hogy a szigetelése megrepedezett, és a szikra "kiugrál" belőle valamely

közelben levő test felületre. Teljes sötétségben ilyenkor láthatóan ugrálnak kis szikrák a kábelből.

Link to comment
Megosztás:

8-at már soknak mondanám, de másik baj még lehet az, hogy a szigetelése megrepedezett, és a szikra "kiugrál" belőle valamely

közelben levő test felületre. Teljes sötétségben ilyenkor láthatóan ugrálnak kis szikrák a kábelből.

Hát ezért már nem hiszem, hogy visszarakom. :rolleyes: Most vettem csergőben ident-ből készletet, mert a gyári ára horror, de egyesével nem fogom cserélgetni. Viszont észrevettem, hogy az 1-es, és 2-es hossza ugyanaz. Mondom a fickónak, hogy ez nem lesz így jó, azt mondja, higgyem el, hogy jó lesz, rajta van, hogy 1, a másikon meg, hogy 2. Tegyem be, jó lesz. Délután bepróbálom, de szerintem akkor sem normális, ha 2 ugyanakkora. Van vagy 10 centi a két gyertya között. Normális ez? Mármint, hogy a két kábel hossza ugyanaz.

Link to comment
Megosztás:

Hát ezért már nem hiszem, hogy visszarakom. :rolleyes: Most vettem csergőben ident-ből készletet, mert a gyári ára horror, de egyesével nem fogom cserélgetni. Viszont észrevettem, hogy az 1-es, és 2-es hossza ugyanaz. Mondom a fickónak, hogy ez nem lesz így jó, azt mondja, higgyem el, hogy jó lesz, rajta van, hogy 1, a másikon meg, hogy 2. Tegyem be, jó lesz. Délután bepróbálom, de szerintem akkor sem normális, ha 2 ugyanakkora. Van vagy 10 centi a két gyertya között. Normális ez? Mármint, hogy a két kábel hossza ugyanaz.

Az utángyártott kábelek általában hosszabbak mint a gyáriak.

Link to comment
Megosztás:

Az utángyártott kábelek általában hosszabbak mint a gyáriak.

De ezt identnek adtál el, aztán bremi van ráírva, mindegyik ugyanaz a gyártó, és a cimke szerint is eltérő a méret, a valóságban meg 2 egyforma hosszú. És nem is pont ugynúgy néz ki, csak a 4-ből 3 egyforma.

Link to comment
Megosztás:

De ezt identnek adtál el, aztán bremi van ráírva, mindegyik ugyanaz a gyártó, és a cimke szerint is eltérő a méret, a valóságban meg 2 egyforma hosszú. És nem is pont ugynúgy néz ki, csak a 4-ből 3 egyforma.

Próbáld ki, ha megy vele jó lesz. Egyébként a gyári Beru szilikonosat már lehet szerezni a tiédhez olyan 31 körül.

Link to comment
Megosztás:

De ezt identnek adtál el, aztán bremi van ráírva, mindegyik ugyanaz a gyártó, és a cimke szerint is eltérő a méret, a valóságban meg 2 egyforma hosszú. És nem is pont ugynúgy néz ki, csak a 4-ből 3 egyforma.

Ahogy Powerup is írta próbáld ki, ha nem megy, akkor sem a hossza miatt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A c14nz astrám, van kb jó fél éve, 92-es évjárat.

A tegnapi eső miatt, reggelre mindig megmakacsolja magát, száraz időben nem.

Hibajelenség: amíg hideg a motor le akar fulladni, teljes gázadáskor meg bizonyos fordulatszámnál berángat (hasonló effekt mint amit nemrég írtak pár postal arré;).

Üzem meleg motornál meg már nem jelentkezik.

Amikor megvettük volt levegőszűrő csere, vezérműszíj, gyertya, elosztókábel, most nemrég meg olajcsere szűrővel +pollenszűrő.

A szerelő is mondta hagyjam ott átnézik, de csak eső után jön elő ez a hiba ami vicc. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A c14nz astrám, van kb jó fél éve, 92-es évjárat.

A tegnapi eső miatt, reggelre mindig megmakacsolja magát, száraz időben nem.

Hibajelenség: amíg hideg a motor le akar fulladni, teljes gázadáskor meg bizonyos fordulatszámnál berángat (hasonló effekt mint amit nemrég írtak pár postal arré;).

Üzem meleg motornál meg már nem jelentkezik.

Amikor megvettük volt levegőszűrő csere, vezérműszíj, gyertya, elosztókábel, most nemrég meg olajcsere szűrővel +pollenszűrő.

A szerelő is mondta hagyjam ott átnézik, de csak eső után jön elő ez a hiba ami vicc. :rolleyes:

Mozgass végig minden biztosítékot, kábelcsatlakozásokat, minden elektromos vezetéket aminek köze van a mocihoz, valami kontakthiba lehet, én a hőgomba csatijával jártam úgy pár éve.

X17DTL

Link to comment
Megosztás:

kontakthibára gyanakodnék első körben.

moci beindít, aztán a gyújtókábelek kivételével minden elérhető csatlakozást mozgass meg. lehet az egyiknél előjön a hiba. ;)

Most kaptam egy tippet, gyújtás elosztó fedél ha repedt akkor lehet ilyen hiba :rolleyes:

Este kellett volna megnézni áthúz e valahol.

Azért köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.