Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

gats vagy mifene cég takarítja a fejeket ultrahanggal, meg is mérik

neked utána, hogy jók-e. De kézben kell odavinni őket, tehát ki-be

szerelés saját móka (nem ördöngősség). Párezer ft, Tápiószecső

kartárs tud személyes élményekkel szolgálni ezügyben :D

Akkor várom az illetékes kartárs jelentkezését. <_< Hol, mennyi, mikor, miért? :huh:

Ezek szerint egy tisztítással meg lehet szüntetni, ha ereszt?! Ja, és persze a nem örgöngősség része is igen érdekelne, hogy pontosan hogyan.

Link to comment
Megosztás:

Akkor várom az illetékes kartárs jelentkezését. <_< Hol, mennyi, mikor, miért? :huh:

Ezek szerint egy tisztítással meg lehet szüntetni, ha ereszt?! Ja, és persze a nem örgöngősség része is igen érdekelne, hogy pontosan hogyan.

Tsz kartársa ne várj, küldj neki egy pü-t, és mondja majd a részleteket :D

Injektorok kiszedése annyiból áll, hogy szívócső felső része le, vezetékek unplug, injektorhíd leszed,

belőlük a fejek egy-egy zárólemez eltávolítása után kicuppanthatóak. Szívócsőhöz és a fejekhez kell

tömítés új. Csergőben pl mindent meg lehet kapni olcsón.

Nem 100% hogy tisztítás után jó, mert lehet hogy szanaszét van kopva, de egy próbát megér :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor várom az illetékes kartárs jelentkezését. <_< Hol, mennyi, mikor, miért? :huh:

Ezek szerint egy tisztítással meg lehet szüntetni, ha ereszt?! Ja, és persze a nem örgöngősség része is igen érdekelne, hogy pontosan hogyan.

www.gats.hu

Telefonon egyeztetés, 4-5 ropi volt anno / 4db.

Mielőtt azért elviszed kiszedés után nézd meg a gumi tömítőgyűrűket, bármilyen apró szakadás vagy sérülés van rajta az lesz a gond.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, tudom h mar tema volt hogy milyen gyertyat tegyunk az autoba es hogy nem ajanlot a 4 polusu, de a beru marka modeleket nezegetve nem talatam csak 2 iletve 4 polusut ami az en automba javasolt altaluk (z74 es uxf79). Akkor most mi legyen? Mikor az autot nemreg elhoztam nemetbol es megneztem a gyertyakat ugyan csak 2 polusu bosch volt benne.

Én először 1 pólusú Bosch-t, azután 2 x NGK-t tettem a mociba, mindegyik kifogástalanul működik! <_<

Link to comment
Megosztás:

www.gats.hu

Telefonon egyeztetés, 4-5 ropi volt anno / 4db.

Mielőtt azért elviszed kiszedés után nézd meg a gumi tömítőgyűrűket, bármilyen apró szakadás vagy sérülés van rajta az lesz a gond.

Nagyon köszi az infót, megnézem először, csak legyen egy csöpp időm kiszedni. Forró motornál nem szívesen csinálnám, a hideg meg mindig "rosszkor van kéznél". .)

Link to comment
Megosztás:

Na, úgy néz ki engem is elért a végzet, alapjárati motor meghibásodás formájában. <_<

A motor csak gázzal indul, az alapjárat hol leesik, hol az egekben. :D

Pedig most is megpucoltam, gondolván, hátha meggyógyul, de nem tette. :D

Na kivillogtattam, mert már dobott sárga lámpát is. 44-es kód, lambda, sovány keverék. Sztem az alapjárati miatt.

Károly, cseréld le dízílre :lol:

Volt nekem dizilem (1,6 D kadett), nem kéne mégegyszer.Télen nehezen indult el, ha melózni voltam, és éjszakára kinn maradtt a minuszokban. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Minek azt? 2 flakon STP kompressziónövelővel elment volna még egy darabig.

Na ezt nevezem én "taknyolásnak". :huh: Nem tettem, és soha nem is fogom használni az ilyen termékeket. <_<

Ha már annyira a végét járja, akkor inkább generál. Márha van rá lém. Ha nincs akkor meg eladom. :D

Link to comment
Megosztás:

Fene megette már ha a furatszélesség fél centivel több mint a gyári és nem direkt van, nem?

Mikor összetörtem a vezérlést, volt alkalmam megnézni a hengerek falát. Bizony "szép" válla volt, és akkor még meg sem mértük az előírt 3 magasságban. Biztos "jó" hordósra lehetett kopva. Az alacsony ford számon járásnak következtében. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.