Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Egy kis segítség kellene!

Ma reggel elkezdett világítani a motordiagnosztika lámpája. Valaki tudja ilyenkor mit merre? Alapvetően semmi baja a kocsinak, dinamikus, jó a fogysztás nem zabál olajat stb.

Mi lehet ez?

Villogtasd ki a hibakodot és akkor még tovább fog szükülni a kör!! :)

Ráadásul ahhoz csak egy gemkapocs kell! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítség kellene!

Ma reggel elkezdett világítani a motordiagnosztika lámpája. Valaki tudja ilyenkor mit merre? Alapvetően semmi baja a kocsinak, dinamikus, jó a fogysztás nem zabál olajat stb.

Mi lehet ez?

Vagy kell egy Tech műszeres vizsgálat, vagy kivillogtatod a hibakódokat... erről ebben a topicban már nagyon sokat beszéltünk, keress rá és olvasd el ha érdekel...

Link to comment
Megosztás:

:shock: :shock: :shock:

Nekem első pillantásra egy tök felesleges plusz szűrőháznak tűnik, én is erre gondoltam az előbb.

A gondom csak az, hogy a "felső" szűrőház gyári e :?: , és ebből kiindúlva, (mármint hogy nemtom,) nem vagyok benne biztos, hogy míért kap két oldalról levegőt a felső szűrő (a kép alapján így látom), és hogy el lehet e simán hagyni az (nekem legalábbis) eredeti szűrőházat. :shock:

Link to comment
Megosztás:

Itt ezen a képen látszik a kép bal oldalán és ez a doboz teljesen üres, a légszűrő pedig a motor tetejénél látható bodás fedél alatt van amibe a relytéjes dobozból megy a cső.http://www.hasznaltauto.hu/php/autok/550744_5.jpg

Nekemi is Isuzu van de abban miert nincs olyan rezonancia csökkentő kütyü vagy mas két motor az enyém 1997/10hó

Link to comment
Megosztás:

nekem volt olyan asztrám, amiben 350.000 km volt, és még semmi baja nem volt. pedig taxivolt.

Az én gépemmel se lett volna semmi gond, ha az idióta szerelő néha kitakarította volna anno az olajjáratokat. Két vezérműtengelyt evett meg 280.000 Km-alatt. Ezek után került hozzám a kocsi. Ezért mondom, hogy az akkori gazdája szart az autóra, aki jelen esetben a faterom volt.

Link to comment
Megosztás:

az egy szivászajcsökkentő doboz másnéven rezonátor doboz.

az még a C14NZ ben is van, csak ott nem látod, mert a doblemez alatt van....

Köszi! Amúgy ha kidobom ezt onnan annak lesz valami következménye?

Csak mert el van törve úgyhogy most aztán tényleg rezonál rendesen csak éppen szivászajnővelő üzemmódban :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.