Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sajnos lejárt az ideje!

Tulajdonképpen azt sem tudom, hogy a gyári mennyibe kerül! :shock:

Tényleg mennyi is? Nem tudja valaki? :?:

Jah... Asszem vmi 14k-t olvastam. Szal, szerintem, ha elketyeg 60ekm-ert, ezt leosztod mondjuk /nálam/ 7 évre, akkor megkapom, hogy évi 2eFt. Namost, aki ennyire csóró, hogy évi 2e fölhöz veri, az vegye csak meg bizonytalanra az utángyártottat, vagy vegyen kispolákot, mer' abba ócsóbb az alkatrész. :(

Bocs.

Link to comment
Megosztás:

Jah... Asszem vmi 14k-t olvastam. Szal, szerintem, ha elketyeg 60ekm-ert, ezt leosztod mondjuk /nálam/ 7 évre, akkor megkapom, hogy évi 2eFt. Namost, aki ennyire csóró, hogy évi 2e fölhöz veri, az vegye csak meg bizonytalanra az utángyártottat, vagy vegyen kispolákot, mer' abba ócsóbb az alkatrész. :(

Bocs.

Nem a lóvéról van szó, hanem ezt kaptam volna az egyik ismerőstől, mert neki csak úgy lett. Az meg nem drága!!!

Egyébként én ilyen 25-öt tippeltem a gyárira :oops:

Link to comment
Megosztás:

Nem a lóvéról van szó, hanem ezt kaptam volna az egyik ismerőstől, mert neki csak úgy lett. Az meg nem drága!!!

Egyébként én ilyen 25-öt tippeltem a gyárira :oops:

Igy már más, de én akkor sem tenném bele. Ha már 1x behal előbb, és el kell vinni szerelőhöz, már buktad a zsetont, plusz, ha peched van, akkor lehet vontatni az autót.

Szal, meggondolandó. Olasz alkatrész.... Nem kéne. :(

Link to comment
Megosztás:

Igy már más, de én akkor sem tenném bele. Ha már 1x behal előbb, és el kell vinni szerelőhöz, már buktad a zsetont, plusz, ha peched van, akkor lehet vontatni az autót.

Szal, meggondolandó. Olasz alkatrész.... Nem kéne. :(

Ez mondjuk nem olasz, de nem is a gyári! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Eszre vettem utobbi idoben, hogy a vizhofok mutatoja normal hasznalat mellett nemigen megy 95 fok ala, dugoban acsorogva pedig 100-nal kapcsol a venti elso fokozata.

Osszel meg 90-en allt menet kozben, es dugoban 95-96-nal kapcsolt a venti.

Szal lenyeg hogy minden +5 fokkal feljebb tortenik a skalan.

Mi mehet gallyra eppen?

Link to comment
Megosztás:

Eszre vettem utobbi idoben, hogy a vizhofok mutatoja normal hasznalat mellett nemigen megy 95 fok ala, dugoban acsorogva pedig 100-nal kapcsol a venti elso fokozata.

Osszel meg 90-en allt menet kozben, es dugoban 95-96-nal kapcsolt a venti.

Szal lenyeg hogy minden +5 fokkal feljebb tortenik a skalan.

Mi mehet gallyra eppen?

Valszeg vízhőfokjeladó, de az inkább a másik irányba szokott menni ha döglik, nekem is úgy volt...

Link to comment
Megosztás:

Jóreggelt Mindenkinek!

Tegnap az autóm kb 24 óra állás után egyszerűen nem volt hajlandó beindulni!!!

5-6 szokásos indítózásig semmi nem akart történni csak forgatta, a 7.-nél

elkezdett menni 2 henger, a 8.-nál beindult de le is állt, végül csak elkapta.

Utánna jól működött, akárhányszor állítottam le és inditottam újra.

Mondjuk ma még nem próbáltam.

Volt már valakinek hasonló esete?

Mi lehet a probléma?

Link to comment
Megosztás:

Urobi!

Legközelebb pár indítózás után szagold meg a kipuffból jövő

kraftot, mert ha benyaszag jön belőle, akkor gyújtáshibád van,

ha viszont nincs ilyen szaga, akkor benzinkör probléma (AC, szűrő,

nyomásszabályzó, injektorszelepek). Hol tankoltál utoljára?

Link to comment
Megosztás:

Urobi!

Legközelebb pár indítózás után szagold meg a kipuffból jövő

kraftot, mert ha benyaszag jön belőle, akkor gyújtáshibád van,

ha viszont nincs ilyen szaga, akkor benzinkör probléma (AC, szűrő,

nyomásszabályzó, injektorszelepek). Hol tankoltál utoljára?

Mol-nál vagy a Shell-nél szoktam, de szombaton meg kelett álni egy OMV kútnál.Nem tudom számít-e de kb. egy hónapja öntöttem a tankba egy doboz Protec-et.Azóta már 1* csnálta de nem ilyen durván.

Mivel nyitva volt az ajtóm, érezni lehetett a kipuffból jövő szagot, ami erősen benzin illetve enyhén olajos szagú volt!Ja és amikor beindult egy kicsit füstölt néhány másodpercig!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.