Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

A női témához visszakanyarodva csakhogy a topik nevéhez fűzödjön, ahogy mondani szokták, én olyan embernek nem hiszek aki 4 napig vérzik és nem hal bele :lol: Amúgymeg szerencsére az én asszonykám is feltalálja magáta talikon. Már csüt se én kérdem hogy megyünk e a lurdyhoz :lol:

Csak 4 napig? De jó neked! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hiába minden: a nő az oka mindennek :D ...

Ezt megmutatom a Zasszonynak is. :lol:

Igaz, nekem sem lehet Rá egy rossz szavam se. :lol:

Tényleg Hajni, mi van a Mantával? :lol:

Egyébként gondoltunk rá szombaton, hogy meglátogatunk benneteket,

de akkora volt este a csend, hogy maradtunk. Majd legközelebb.

Link to comment
Megosztás:

"Sajna" nem de ha gerjedsz rám, küldök pár fotót. :lol:

:lol: Dehogyis gerjedek rád csak nagyon azt mondják milyen jól denszeltél, jó lenne tanulni egysmást a "profiktól". Rég villogtattam a saját tánctudásom szóval vágod miért vagyok fenekíváncsi... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt megmutatom a Zasszonynak is. :D

Igaz, nekem sem lehet Rá egy rossz szavam se. :D

Tényleg Hajni, mi van a Mantával? :lol:

Egyébként gondoltunk rá szombaton, hogy meglátogatunk benneteket,

de akkora volt este a csend, hogy maradtunk. Majd legközelebb.

Csend, mi :D mondtam én, hogy hülye volt az a nő, ha ennyire nem hallotta senki :D nálunk egyik szombaton sincs csend, se a Blitzen, se pedig itthon :P Most hétvégén például a "halál a nyárra" banzájt ejtettük meg... :D

A mantáról meg nem akarok beszélni :lol: azóta sincs megoldva a probléma, pedig már mindenki ránézett, aki számít a szakmában... :lol: végén úgyis a kétezres elektronikája lesz ráhúzva... :D

Link to comment
Megosztás:

A 640x 480 miatt mondtam. :lol:

A képre jobbal kattintasz, megnyitás új lapon- majd a megnyitott lapon megint megnyitás új lapon és akkor teljes méretben lementheted.

Link to comment
Megosztás:

A képre jobbal kattintasz, megnyitás új lapon- majd a megnyitott lapon megint megnyitás új lapon és akkor teljes méretben lementheted.

Ha én ezt csinálom, nekem minden egyes "megnyitás új lapon"-ra a következő képet nyitja meg ugyanígy 640-ben :lol:

Minek ezt így megbonyolítani?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.