Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Egy villám kérdés! Az E85 megrogyassza a sima műanyag kannát, vagy egy-két hónapot kibír benne a zöldséglé? Mert elég távol esik tőlem az ilyen töltőállomás és gondoltam a garázsban meg van hely bőven.

Szerintem simán kibírja. Még agresszívabb alkoholszármazékot (metil-etil-keton) is tároltam síma kólásflakonban gond nélkül hónapokon keresztül, csak kicsit befehéredett tőle. Az autómatából származó kávéspohár, viszont "összerogyott" alatta.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy villám kérdés! Az E85 megrogyassza a sima műanyag kannát, vagy egy-két hónapot kibír benne a zöldséglé? Mert elég távol esik tőlem az ilyen töltőállomás és gondoltam a garázsban meg van hely bőven.

Azért Bábolna nincs túl messze, de az ötlet helyénvaló. <_<

Link to comment
Megosztás:

Indítok egy listát akinek van etanolhoz átalakítója, és használja is kérem íratkozzon fel rá.

1. Udi

2. J0hnny

3. Gepard

4. Joe

5.

6.

7.

8.

Kérem a jelenleg is etanollal közlekedőket, hogy írják meg a tapasztalataikat egy rövid doksiban, és küldjék el nekem, vagy Udinak Pü-ben.

Jó lenne ha nagyjából 2-3 hét múlva az újak is írnának valamit az élményekről.

Mi legyen benne?

- Milyen készüléket használsz? (hunflex, flextec, bioetun, stb...)

- Milyen autóban?

- Mióta?

- Mi változott? (jobb, rosszabb)

- Hol tankolsz? (mennyiért)

- Élmények, sztorik (rendőr, család, haverok...)

- stb....

Link to comment
Megosztás:

nem okoskodni akarok.

csak a hivatalos verziót írtam le.

persze nem feltétlen életszerü,hogy minden igazoltatásnál szóvá teszik(nekem sem szokták a gázt pedíg az jóval szagosabb).

A gáz és az E85 között nem kicsi a különbség szerintem.

A jelenlegi 95-ös benyában is ott az etanol, ahogy írták többen is.

Olyan szabályzás meg nem hinném hogy van, ami leírja, hány %-ig lehet benne.

Az EU idevonatkozó irányelveiben eleve minimum 20% etanol szerepel pár éven belül.

(amiből vagy lesz valami, vagy nem, de ez más kérdés)

Link to comment
Megosztás:

Kérem a jelenleg is etanollal közlekedőket, hogy írják meg a tapasztalataikat egy rövid doksiban, és küldjék el nekem, vagy Udinak Pü-ben.

Jó lenne ha nagyjából 2-3 hét múlva az újak is írnának valamit az élményekről.

Mi legyen benne?

- Milyen készüléket használsz? (hunflex, flextec, bioetun, stb...)

- Milyen autóban?

- Mióta?

- Mi változott? (jobb, rosszabb)

- Hol tankolsz? (mennyiért)

- Élmények, sztorik (rendőr, család, haverok...)

- stb....

Indítok egy listát akinek van etanolhoz átalakítója, és használja is kérem íratkozzon fel rá.

1. Udi

2. J0hnny

3. Gepard

4. Joee

5. GSiCsabi

6.

7.

8.

Link to comment
Megosztás:

Nos, voltam a fordnál, nagyon kedvesek voltak.

Szerencsémre pont volt nekik e85-ös focus, és az eladó megmutatta a forgalmiját, amibe ugyanúgy benzin van írva, mint a mienkbe. Azt mondta, ő úgy tudja, hogy amíg nem 100% alkohol van a tankban, hanem e85, azaz 15% benzin is, akkor elvileg nem szabálytalan.

akkor meg kell hogy kövesselek..... :) :)

én a saját példámból tudok kiindulni csak. <_<

feltéleztem 1ébként hogy megkülömböztetik az etanolt a benzintöl a hivatalban is.

megyek majd nkh-hoz jövő héten és akkor megkérdezem ott is mi a vélemény.rendőrére meg azért nem feltétlen adnék,mert a mai napig sokan meg vannak győzödve a pótkerék kötelező tartozék szerepéröl.(még sorolhatnám miket tudnak mondani).

Link to comment
Megosztás:

Egy ilyen írás mehetne az Astra F GyIK-ba is. Ha minden igaz, akkor Hening vette át.

Elvileg én vetettem fel, hogy megírom a GYIK-ba, most nyári szünet van úgyis ráérek, és saját tapasztalat is lesz. Esetleg majd képekkel is lehet operálni. Meg ha jól emlékszem a hirtelen megnövekedni látszó alkoholos Astra flottáról Égő Ákos is kért egy beszámolót az etanolos blogra. :lol:

akkor meg kell hogy kövesselek..... :) :)

én a saját példámból tudok kiindulni csak. <_<

feltéleztem 1ébként hogy megkülömböztetik az etanolt a benzintöl a hivatalban is.

megyek majd nkh-hoz jövő héten és akkor megkérdezem ott is mi a vélemény.rendőrére meg azért nem feltétlen adnék,mert a mai napig sokan meg vannak győzödve a pótkerék kötelező tartozék szerepéröl.(még sorolhatnám miket tudnak mondani).

Meglátjuk...viszont megnyugtató volt az e85-ös focus forgalmijában a benzint látni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hétvégétől:

1. Udi

2. J0hnny

3. Gepard

4. Joee

5. GSiCsabi

6. Robi-k

7.

8.

Egy kis infó a Hunflex DeLuxe kalibrálásáról/állításáról az Index E85-ös fórumból:

"Azt tudom,hogy a két állító közül az állítja a dúsítást,amelyik a injektorok felől bejövő kábelhoz van közelebb,a másik a hidegindító funkció. Jobbra tekerésnél dúsabb keveréket kapsz,balra keverésnél meg szegényebbet. Próbáld ki,hogy járó motornál állítod,nekem a szerelő igy mutatta. Ha visszafele veszed a dúsítást akkor a motornak esik az alapjárata. Akkor kizárásos alapon a hűtőborda jobb oldali tekerője a dúsítás állítója.

A DeLuxe bekötés úgy lett megcsinálva,hogy ha a kivezetett testkábelt széthúzom, akkor normál benzines kocsiként üzemel tovább. <_<"

Link to comment
Megosztás:

Egy kis infó a Hunflex DeLuxe kalibrálásáról/állításáról az Index E85-ös fórumból:

"Azt tudom,hogy a két állító közül az állítja a dúsítást,amelyik a injektorok felől bejövő kábelhoz van közelebb,a másik a hidegindító funkció. Jobbra tekerésnél dúsabb keveréket kapsz,balra keverésnél meg szegényebbet. Próbáld ki,hogy járó motornál állítod,nekem a szerelő igy mutatta. Ha visszafele veszed a dúsítást akkor a motornak esik az alapjárata. Akkor kizárásos alapon a hűtőborda jobb oldali tekerője a dúsítás állítója.

A DeLuxe bekötés úgy lett megcsinálva,hogy ha a kivezetett testkábelt széthúzom, akkor normál benzines kocsiként üzemel tovább. <_<"

Ezek szerint lehet valamennyire állítani hogy a fogyasztás vagy teljesítmény legyen jobb? Mert végülis a keverék dússága ezt adja.

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint lehet valamennyire állítani hogy a fogyasztás vagy teljesítmény legyen jobb? Mert végülis a keverék dússága ezt adja.

Ezzel azért vigyázni kell. Ha túl szegény a keverék, főleg terheléses üzemmódban, az hosszabb távon

ártalmas a motornak. Szóval lehet hogy tudsz spórolni az etanolon, de azt visszateszed majd a motorba idővel.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel azért vigyázni kell. Ha túl szegény a keverék, főleg terheléses üzemmódban, az hosszabb távon

ártalmas a motornak. Szóval lehet hogy tudsz spórolni az etanolon, de azt visszateszed majd a motorba idővel.

Értem, amúgy nem mondtam, hogy akarom piszkálni, inkább csak meglepődtem, nem tudtam hogy ilyen lehetőség is van a cuccban. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ezzel azért vigyázni kell. Ha túl szegény a keverék, főleg terheléses üzemmódban, az hosszabb távon

ártalmas a motornak. Szóval lehet hogy tudsz spórolni az etanolon, de azt visszateszed majd a motorba idővel.

Ezt sok helyen hallottam már, de pontosan milyen mechanizmusok azok, amik miatt a motor károsodik? Csak mert az általam ismertek szempontjából az E85-tel kicsit jobban lehetne játszani, mint a benzinnel, mert:

- a szegény keverék kopogásra hajlamosabb -> E85-nél ez nem akkora probléma, mert magas az oktánszáma

- a szegény keveréken a motor jobban melegszik, mert nincs akkora hűtése a befecsizett üa.-nak, ill. az égés is magasabb hőmérsékletű -> E85-nek eleve kisebb a hőértéke, a motorok kevésbé melegednek.

- mellékesen: magasabb hőmérsékleten a NOx-képződés magasabb -> az E85-nek eleve jobbak az emissziós értékei

Nyilván nem azt mondom, hogy addig vegyük el a naftát amíg már csak szenved a vas, valamit el kell égetni. Viszont azt a potit biztosan mindenki kipróbálja, háméne, én is tekergetném, főleg eleinte, ha ott lenne előttem. <_<

Link to comment
Megosztás:

Lenne kapásból pár kérdésem, valaki biztos tudja a választ :)

Melyiket válasszam, mert van több is (elektronika) ?

A benzin árak miatt mindenképp akarok, de olyat ahol be is szerelik.

A közelünkben van olyan kút ahol lehet tankolni (A.ia), tehát az nem gond.

Természetesen az ára <_<

Link to comment
Megosztás:

Helyetekben nem tekergetném el a potikat, csak abban az esetben ha baj van hidegindítással, alapjárattal stb. persze előtte egyeztetnék a forgalmazóval (garancia). <_< Közben kaptam infót, hogy a szállítást a jövőhéten kezdik meg tehát várjátok türelmemmel.

Link to comment
Megosztás:

Helyetekben nem tekergetném el a potikat, csak abban az esetben ha baj van hidegindítással, alapjárattal stb. persze előtte egyeztetnék a forgalmazóval (garancia). :) Közben kaptam infót, hogy a szállítást a jövőhéten kezdik meg tehát várjátok türelmemmel.

Kösz az infót én azt hittem már postán van. <_<

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.