Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Most , hogy a kedvesem Corsájára eldobáltunk 90ezer forintácskát úgy döntöttem meglakatolom az Astrámat. Hát az sem lesz occsó..

2db küszöbb csere

2db sárvédő ív csere

Tanksapka javítólemez

kisebb horpadások,

Bal első ajtó lakatolása.

+ fényezés.... a tetőt talán nem kell... teljes külső fénytől parázok , mert akkor eldugnám a gépet:((

Üdv

Hemi

Link to comment
Megosztás:

Hemi

Könnyű eldobálni ennyit egy kisautóra is...

Javítóíveket, küszöböket nézd meg Patacsiéknál, elég olcsóak ezek

a cuccok ott. www.patacsi.hu

Könnyű hát:

- szélvédő csere

- féknyereg csere

- fékbetétek cseréje

- fékolaj csere

- magnó csere

- vezérműszíj és feszítő görgő csere

- féltengely gumiharang csere

- alapjárati motor tisztitás, + valami szenzor csere

- izzó cserék

+ munkadíj :))

Lenne még mit csinálni rajta:))

--------------------------------------------------------------

Karosszéria elemek ről::

Van lelőhelyem ,de kösz a tippet.

Link to comment
Megosztás:

Könnyű hát:

- szélvédő csere

- féknyereg csere

- fékbetétek cseréje

- fékolaj csere

- magnó csere

- vezérműszíj és feszítő görgő csere

- féltengely gumiharang csere

- alapjárati motor tisztitás, + valami szenzor csere

- izzó cserék

+ munkadíj :))

Lenne még mit csinálni rajta:))

--------------------------------------------------------------

Karosszéria elemek ről::

Van lelőhelyem ,de kösz a tippet.

Örüljé, hogy ennyiből megúsztad! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tévedsz:)))) Gyári a Magnó is

OPEL feliratú Blau ami pontosan bele való:)))) Így jártál:))

Nem olvastad el figyelmesen, vagy nem értetted, hogy mire gondoltam. Azaz, tök jó, hogym inden gyári kivéve a magnó (nekem a gyári Opeles blau nem tetsződik és a hangszinekkel is baj van.) igaz a rádióadókat verhetetlenül veszi :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem tudjátok hol tudnék festéket kevertetni? Egy-két helyen javítani kéne a vasat.

Elvileg bármelyik autófestékkel foglalkozó boltba ha bemész, tudnak keverni. Odagurulsz a géppel, ember kijön a pantomskálájával, oszt meghatározza a színt, majd kikeveri. Pl. itt a XV.kerben legalább három ilyen helyet tudok, kérésre szórófejes flakonba vagy dobozba adják át a festéket. Szóval ehhez szerintem nem kell a Kurgyis bácsi :roll:

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Lehet nem olvastamelég figyelmesen a forumot de nem találtam a verdádrol szolo hozzászólást....mármint a new designel kapcsolatosan!Oldaladon sem találtam képeket igy elsöre...szal linket ide pls!hadd lássam nagyban azt a firkát a kocsi oldalán! :)

Hali

Link to comment
Megosztás:

A kardánbox környékén, ha 4-en ülnek a kocsiban akkor a négy ülés között, de mintha a kocsi alól hallok valami halk ciripelő hangot.

Álló kocsinál fordulatszám emelkedésre nem erősödik a hang, de ha elindulok akkor igen. És természetesen nem mindig csinálja. Lehet, ez a kipufogó zöreje? Nekem legalábbis annak tűnik.

Link to comment
Megosztás:

A kardánbox környékén, ha 4-en ülnek a kocsiban akkor a négy ülés között, de mintha a kocsi alól hallok valami halk ciripelő hangot.

Álló kocsinál fordulatszám emelkedésre nem erősödik a hang, de ha elindulok akkor igen. És természetesen nem mindig csinálja. Lehet, ez a kipufogó zöreje? Nekem legalábbis annak tűnik.

Az lesz az! Valszeg beleér a középdobod a kasztniba.(Nekem legalábbis ilyen bajom volt, aztán a leömlő után flexicső beépítésével megoldódott.)

Link to comment
Megosztás:

Az lesz az! Valszeg beleér a középdobod a kasztniba.(Nekem legalábbis ilyen bajom volt, aztán a leömlő után flexicső beépítésével megoldódott.)

Nekem is volt hasonló problémám, bár nekem csak egy bizonyos fordulaton rezonált be a katalizátor hővédő lemeze és a kaszni és az ezen lemez közé bekerült kavicsok... :)

Megoldott a problémát, hogy leszedtük, és vissza tettük a lemezt, persze új csavarokat heggesztettünk fel, mert hát a 8ból csak 1 nem tört el a leszedés közben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

"

Elvileg bármelyik autófestékkel foglalkozó boltba ha bemész, tudnak keverni. Odagurulsz a géppel, ember kijön a pantomskálájával, oszt meghatározza a színt, majd kikeveri. Pl. itt a XV.kerben legalább három ilyen helyet tudok, kérésre szórófejes flakonba vagy dobozba adják át a festéket. Szóval ehhez szerintem nem kell a Kurgyis bácsi "

Manta néni!

Dobsz egy párat ebböl? mármint telcsiszámot vagy netcimet?!

Link to comment
Megosztás:

Egy a bolhapiac után az Újpest felöli sorompónál van, azt lehet látni a felüljáróról, nagy betükkel ki van írva. A másik valahol a Megyeri út közepén, a harmadik a Rákos úton. Pontos címet sajnos nem tudok, de egyiket sem lehet eltéveszteni :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.