Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Thx, én is néztem már a honlapjukat, csak sokalltam a 8e feletti árat, de végülis lehet megéri...

Ha a suliba menet az Izsáki úton veszed meg a Karcsiéknál (opel bolt) , ott kb 7500, én tavaly kérdeztem, és nem hinném, hogy azóta ment fel az ára.

Link to comment
Megosztás:

Hi! Lenne 1 kérdésem: nemrég sajna sikerült kitörnöm a bal első lámpát (csak az üveg törött ki, maga a lámpatest ép) :lol: , vettem bontóban másikat, viszont az nem olyan, mint az eredeti (Bosch), hanem valami más márka. A lényeg, hogy akárhogy próbáltam, kicsit beljebb van a lámpa, mint a másik (majdnem egy centivel). Létezik, hogy többfajta méretű F Astra lámpa is volt? :?

Link to comment
Megosztás:

Az kemény, ha ott xart adnak :shock: :shock: :shock:

Mikor én voltam mindig rendesen megnézték EPC-ből a cuccost...

Ezt is megnézte... Kérdezett évjáratot, megsúgtam, h '94, és kalap.

Az a fos, h a jobb oldaliba anno másmilyet tett az okos lakatos, mint kellene, gondoltam, most orvosolom. Erre rájöttem, h vszinüleg nem kapott rendeset, hát bebarkácsolt egyet.

Ebben az a szomoru, h ha lenne feles 5 rugóm, akkor inkább MOTE tag lennék, de nem akar összejönni sehogyse.

Link to comment
Megosztás:

94 azért cink, mert pont akkor volt a váltás... ilyenkor kérdeznie kellett volna, hogy facelift előtti vagy utáni-e...

Szia.:-)

Mi a különbség a 94 előtti, és utáni között ?

Különben, a utángyártottak szerintem gázosok. A régi verdámban, ősszel, mindkét lámpát kicseréltem újra, hogy lássak a hosszú téli estéken. Tavasszal az esőzésekkor beáztak. Félig áltak vízzel, meg párások voltak állandóan.:-(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.