Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Na megnézegettem.

Van a régi, 94 előtti, opel jel helyett holden, olyan mint a régi vauxhall rács

Van a ráncfelvarrott, ami tökugyanaz mint az opel, csak holden jellel

Ezekszerint van még egy harmadik :)

A vauxhallos ráncfelvarrott nekem a krómcsík miatt tetszik amúgy.

Van nagyjeles.is.mint a feszliftes opel
Link to comment
Megosztás:

Szép munka...:

Amikor egy kisebbségi gyerek megtámadta a jobboldali küszöbömet a biciklijével miközben parkoltam, nekem is így húzta ki a lakatosom. A különbség annyi volt, hogy ő készített egy sokkal okosabb szerszámot a kihúzáshoz, amivel sokkal finomabban tud dolgozni.

Link to comment
Megosztás:

Hogy raktad be? :blink:

Nem volt egyszerű, ki kellett vágni mert ez kicsit nagyobb felül, hiányzó részt felül üvegszálas kittel kitölteni, az eredeti tartót felhasználva megcsinálni a felfogatást és fényezni. Szóval sok hűhó semmiért, de legalább nem íves felül. :D

gallery_5473_225_85118.jpg

gallery_5473_225_616513.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ki lett pucolva a tetővályú a gépsason, hát mit ne mondjak, qrva sok retek volt benne :blink:

Most szépen igényesen ki lett pucolva mindkét vályú, szerencsére pici rozsdafoltok csak a vályú fedél patentjainál vannak, a tövénél szinte teljesen ép.

Link to comment
Megosztás:

Ki lett pucolva a tetővályú a gépsason, hát mit ne mondjak, qrva sok retek volt benne :blink:

Most szépen igényesen ki lett pucolva mindkét vályú, szerencsére pici rozsdafoltok csak a vályú fedél patentjainál vannak, a tövénél szinte teljesen ép.

Nekem ez rendszeres móka mert fa alatt állok.

1002672-20130421-opzLTY.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

95'-ös bordó F Astra.

Lassan már nem bírom elnézni az üzemanyag betöltő alatti (már nem tudom becsukni az ablakát se) "becsületes" és a hátsó kerekek mögötti ív kisebb rozsdásodásait. Eddig ezeket spéci rozsda átalakító festék + javító festék kombóval fedtem el, de nyilván ez halottnak a csók a belülről induló rozsdásodásnak.

Budapesten ismertek megbízható, lelkiismeretes karosszériást? (Talán szerencsésebb kivagdosni, glettelni, stb. a sérült részt, mint a teljes elemet cserélni, nem tudom...)

Köszi,

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Classic hűtőrácsa szétszedhető-e? A fekete opel jellel ellátott részt szeretném kicserélni ún. "grillrácsra". Sztal ez a rész kipattintható, kicsavarozható, és ha vki csinált már ilyet, hogy rögzíthető az új rács?

Köszi!

Igen, pattintós kis fülekkel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.