Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

...csak alul.felul lesz felkor hiany a muanyag kereten

Ez mit jelent, hogy lesz hiány? A jel miatt?

Ja igen, persze. De gondolo. Olyan rácsot vesz:) amugy a vauxhalloson nem félkör alakú, hanem V :)

Azon agyaltam csak rácsot veszek, kiszedem a mostani gyári rácsot, és beteszem helyére ezt. De akkor nem ilyen egyszerű?

Link to comment
Megosztás:

Amikor egy kisebbségi gyerek megtámadta a jobboldali küszöbömet a biciklijével miközben parkoltam, nekem is így húzta ki a lakatosom. A különbség annyi volt, hogy ő készített egy sokkal okosabb szerszámot a kihúzáshoz, amivel sokkal finomabban tud dolgozni.

Nekem is van egy ilyen pici kis horpadásom és azt is kéne kiszedni.

Hol csináltál neked?És mennyiért?

Link to comment
Megosztás:

Ki lett pucolva a tetővályú a gépsason, hát mit ne mondjak, qrva sok retek volt benne :blink:

Most szépen igényesen ki lett pucolva mindkét vályú, szerencsére pici rozsdafoltok csak a vályú fedél patentjainál vannak, a tövénél szinte teljesen ép.

5ajtós a tied?Hogy szedted ki a műanyagot a tetőből?Mert nekem is ki kéne takarítani.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van egy ilyen pici kis horpadásom és azt is kéne kiszedni.

Hol csináltál neked?És mennyiért?

Itt a faluban a "házilakatosom" (úgy mint a háziorvosom). :D

Volt egy horpadás a küszöbön, aztán az ajtón is volt nyoma a támadásnak, meg egy-két parkolóban szerzett ajtó csapkodási nyom is volt még.

Több mint egy órát dolgozott rajta az embere, de jóformán csak az órabérét fizettem ki.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ilyet akarok venni:

kép1

És valami ilyesmit akarok végeredményképpen:

http://fulltuning.hu/upload/A-F_hutomaszk.jpg.JPG

Remélem érted mi a cél... Ehhez kérdeztem hogy kivitelezhető, mert ha egyben akarnám az 14-16 rugó körül van, a rács maga olyan 2... Nem mindegy... :)

Értem én. Viszont majd melóznod kell vele, kell egy keret is, akár az eredeti rácsból, ami elfedi az alsó lyukat a jelnél. Mert ez a rács csak így simán randa lesz. Tehát a végeredményt néz meg, ott is van egy kerete a cuccnak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

SOS érdekelne ha tud valaki segíteni abban, hogy F Astránál a kesztyűtartó alatti polcot mi rögzíti, hol találok olyan rögzítőt? Kellene nagyon.

Köszi előre is

Ricsi

A polcot 3 csavar fogja amit lemezanyába kell betekerni. ha nincs könnyen lehet csinálni egy pölö bádogos lemezt félbe kell hajtani és elő kell fúrni, ebbe mehet bele a csavar. Anyósoldali lábtérfűtés csövet is kell cserélni.

Link to comment
Megosztás:

A polcot 3 csavar fogja amit lemezanyába kell betekerni. ha nincs könnyen lehet csinálni egy pölö bádogos lemezt félbe kell hajtani és elő kell fúrni, ebbe mehet bele a csavar. Anyósoldali lábtérfűtés csövet is kell cserélni.

Négy csavar fogja. Kettő egymás alatt van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

SOS érdekelne ha tud valaki segíteni abban, hogy F Astránál a kesztyűtartó alatti polcot mi rögzíti, hol találok olyan rögzítőt? Kellene nagyon.

Köszi előre is

Ricsi

lemezanyának hívják, k.drága és csavarboltba

persze, pont olyan és akkora nem lesz, de oda lehet erőltetni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.