Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Sziasztok!

Szeretnék egy érdekes történetet megosztani veletek. A minap megfordult a fejemben, hogy le kellene cserélni a járgányt. 5 éves sedan 62000km-rel viva+ csomag. Gondolkodtam de a H Astra kicsit drága a családi költségvetésnek. Mivel ezzel az autómmal sem volt semmi gondom, ezért ugyan erre a típusra esett a választásom csak a caravanra, mivel egy kis "tökössel" bővült a család ezért kell a nagyobb csomitartó. Be is kocogtam ceglédre /itt vettem az előzőt is/. A kereskedőnek előadtam, hogy mi a szitu és kérdeztem, hogy mennyiért számolnák be a járgányt. Nem is mondott rossz árat más kereskedőkhöz képest(1.450.000ft). Ezután jött a feketeleves. Elkezdett számolni. Az új autó ára 3.780.000ft körül lenne. 1.4-es motor, Optima felszereltség+családi csomag+elektromos csomag stb. Ajándékba adta volna a vonóhorgot. Az árból viszont nem óhajtott engedni. Én megkérdeztem, hogy mi van akkor ha nem számoltatom be az autót hanem én eladom és beszállok azzal a közel 1.5M-val. Így máris más lett a helyzet. Az autó ára így már csak 3.130.000ft ugyanezzel a felszereltséggel. -650Eft, ezt adjátok össze! Majdnem dobtam egy hátast! Tudom nagyon nehéz eladni jóáron manapság egy használt autót, de ha 100Eft-tal olcsóbban adom el akkor is "nyerek" több mint fél millát. :rolleyes:

Én valamit most hirtelen nem vágok. Lehet tán a szövi értelemzéssel van bajom ( magyar irodalomból sohase voltam jó) de azért lett hirtelen olcsóbb az új autód mert te eladod a régidet "jó" áron és ezzel szálsz be az új árba?

Link to comment
Megosztás:

Az autó ára így már csak 3.130.000ft ugyanezzel a felszereltséggel. -650Eft, ezt adjátok össze!

Ezt hívják üzlet politikának....

Nyugodt lehetsz a régi beszámított autódon is keresett volna 4-500 ezret (amit már le is vett az árból beszámításkor) a másikat így meg eleve többért adja 600 ezerrel, aztán meg is van az egy milla tisztán.....

Nem érdemes beszámítatni, ezt már több mindenkitől is hallottam, az ár nevetséges amit adnak érte és lényegesen többért adja tovább.

Ha jó állapotú és megkímélt a géped érdemesebb inkább neked eladni.......

Link to comment
Megosztás:

Ezt hívják üzlet politikának....

Nyugodt lehetsz a régi beszámított autódon is keresett volna 4-500 ezret (amit már le is vett az árból beszámításkor) a másikat így meg eleve többért adja 600 ezerrel, aztán meg is van az egy milla tisztán.....

Nem érdemes beszámítatni, ezt már több mindenkitől is hallottam, az ár nevetséges amit adnak érte és lényegesen többért adja tovább.

Ha jó állapotú és megkímélt a géped érdemesebb inkább neked eladni.......

Hi!

Ez igaz, de sajnos a mai használtautó piac nagyon pang.. A mienket 3 hete hirdetjük lassan, de még csak érdeklődő sem volt, nem hogy olyan, aki megnézné és kicsit alkudna esetleg. Pedig a kereskedő a mienket is elég alacsony áron számítaná be.. :rolleyes:

Tomka

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Ez igaz, de sajnos a mai használtautó piac nagyon pang.. A mienket 3 hete hirdetjük lassan, de még csak érdeklődő sem volt, nem hogy olyan, aki megnézné és kicsit alkudna esetleg. Pedig a kereskedő a mienket is elég alacsony áron számítaná be.. :rolleyes:

Tomka

Milyen motorú és mennyit kértek érte? Mennyi km futott?

Link to comment
Megosztás:

Ami az aláírásomban is van. Astra G, 2006.04., 1.6 Twinport, 53e km. Hát, 2.3m-ért hirdetjük, de úgy néz ki, ennyiért nehéz lesz.. / pedig digitklíma, tempomat... /

Ennyiért nem tűnik soknak 2 éves autónál. Én a 6 éves kocsit kereskedésben vett 1.790.000 Ft-t hitelre. 87212 km-rel ha jól emlékszem. És az enyém ne is Twinis. Klímám van de az is manuális.

Link to comment
Megosztás:

Ami az aláírásomban is van. Astra G, 2006.04., 1.6 Twinport, 53e km. Hát, 2.3m-ért hirdetjük, de úgy néz ki, ennyiért nehéz lesz.. / pedig digitklíma, tempomat... /

Persze, mert ujat, minden papirral, Z14XEP-t Optima II felszreltséggel 2.8-ért odaadják (+ "ajándékok")....

Most annyi pénzért venni érdemes, de ezért meg a használat jo áron eladni lehetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Persze, mert ujat, minden papirral, Z14XEP-t Optima II felszreltséggel 2.8-ért odaadják (+ "ajándékok")....

Most annyi pénzért venni érdemes, de ezért meg a használat jo áron eladni lehetetlen.

Persze, amikor mi vettük, akkor is..

Csak 1.6os moci: +180e, digitklíma: +110e.. Máris 3.1m. De tény, sokan megveszik 0 % kezdő, 120 hónap.. Azért próbálkozunk, hátha.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ennyiért nem tűnik soknak 2 éves autónál. Én a 6 éves kocsit kereskedésben vett 1.790.000 Ft-t hitelre. 87212 km-rel ha jól emlékszem. És az enyém ne is Twinis. Klímám van de az is manuális.

A miénk csak 1.4-es, manuális klímás, de 1,8 volt 4 évesen friss műszaki/zöldkártya.

Nekem az a véleményem, hogy aki eleve használtat vesz, nem szívesen fizeti meg az 1.4 és 1.6 közötti árrést, legalábbis csak lehetőleg minimálisan. A digitklíma dettó. Újban hiába nagy árkülönbség, használtban nem lehet ezt érvényesíteni.

Meg ugye az ár is közelíti azt a határt, amikor már beülhet az ember egy 0km-be, sokkal jobb hitellel, mint amit használtra felvehet. (mert a legtöbben nem kp-ra veszik)

Link to comment
Megosztás:

Ennyiért nem tűnik soknak 2 éves autónál. Én a 6 éves kocsit kereskedésben vett 1.790.000 Ft-t hitelre. 87212 km-rel ha jól emlékszem. És az enyém ne is Twinis. Klímám van de az is manuális.

hát ezt te dolgozó lány drágán vetted...

a mienk igaz fehér igaz 1.4 de enjoy felszereltségü, de Classic II. 90.000 km, 1 tulaj, szervizkönyv, és 1.600.000 volt decemberben. és 2004 04 havi.

téli gumi garnitúra, leszervizelve.

ééés 1.6 ért...

a munkatársam az 2001 es 1.4 ét nem tudja eladni 1.400.000 ért, pedig pöpec,és 70.000 km van benne...

Link to comment
Megosztás:

hát ezt te dolgozó lány drágán vetted...

a munkatársam az 2001 es 1.4 ét nem tudja eladni 1.400.000 ért, pedig pöpec,és 70.000 km van benne...

Mert ha az értékesíthetőséget nézzük, akkor pont olyan mint a Suzuki: Magyarország összes folyóvizét el lehetne rekeszteni a kínálattal.

Érdekes, hogy a gázolaj magasabb ára ellenére a dieselek jobban tartják az árukat. Sőt! Egy felmérés szerint a tavalyi év azonos időszakát figyelembevéve benyából kevesebb, míg gázolajból +20% fogy és növekszik a gázolajos személyautók aránya (bár nem a zsír újakkal, hanem a kintről beáramló 2-3 évesekkel).

Link to comment
Megosztás:

2008 áprilisában nézelödtem én is a neten meg mindenhol szinte.

2-3 éves g astrát szerettem volna hát 2,2 alat nem igen találtam és kb 35ezerkm töl 70ezerkm ig volt már a gépekben.

Szoval lényeg a lényeg nem vágtam bele mert 600ezerrel többet fizetek és zsir ujj.

2,8mill felszerelve,papirokkal,metál fénnyel klima stb.

Link to comment
Megosztás:

2008 áprilisában nézelödtem én is a neten meg mindenhol szinte.

2-3 éves g astrát szerettem volna hát 2,2 alat nem igen találtam és kb 35ezerkm töl 70ezerkm ig volt már a gépekben.

Szoval lényeg a lényeg nem vágtam bele mert 600ezerrel többet fizetek és zsir ujj.

2,8mill felszerelve,papirokkal,metál fénnyel klima stb.

Alapvetően négy típusú vásárlót lehet megkülönböztetni:

  1. Aki csakis újat vesz, mert azt még senki nem szellentette tele és pénze is van rá.
  2. Újat vesz, mert bedőlt a csábító ajánlatnak pl.: 0 Ft beugró.
  3. Aki fiatal használtat vesz, mert bukja el az első tulaj: az első évi értékvesztést, a kötelező (márka)szervízlátogatások költségét és az esetleges gyerkbetegségek gyógyításának költségét.
  4. Használtat vesz, mert erre van pénze ill. ennyi hitelt mer felveni.

Én tavaly márciusban vettem, pont 4 évesen 2.5 MFt-ért. Ebben minden bennefoglaltatott a friss műszakitól a névreírásig. Most ugyanez ClassicII-ként listaáron 3.571 MFt, felszerelve 4.620 MFt. Vonóhórog és tetőkorlát nem szerepel az opel.hu opciós ajánlatai között, viszont válasaztható az elöl tárcsa, hátul dobfék ;) :rolleyes: . Utoljára februárban néztem, akkor 5 MFT fölött volt a vége.

Link to comment
Megosztás:

Alapvetően négy típusú vásárlót lehet megkülönböztetni:

  1. Aki csakis újat vesz, mert azt még senki nem szellentette tele és pénze is van rá.
  2. Újat vesz, mert bedőlt a csábító ajánlatnak pl.: 0 Ft beugró.
  3. Aki fiatal használtat vesz, mert bukja el az első tulaj: az első évi értékvesztést, a kötelező (márka)szervízlátogatások költségét és az esetleges gyerkbetegségek gyógyításának költségét.
  4. Használtat vesz, mert erre van pénze ill. ennyi hitelt mer felveni.

Én tavaly márciusban vettem, pont 4 évesen 2.5 MFt-ért. Ebben minden bennefoglaltatott a friss műszakitól a névreírásig. Most ugyanez ClassicII-ként listaáron 3.571 MFt, felszerelve 4.620 MFt. Vonóhórog és tetőkorlát nem szerepel az opel.hu opciós ajánlatai között, viszont válasaztható az elöl tárcsa, hátul dobfék ;) :rolleyes: . Utoljára februárban néztem, akkor 5 MFT fölött volt a vége.

Hát nem tudom de az nagyon sok ,egyröl beszélünk mi?

én astra classic II optima csomaggal.

Ez 2.8mill.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom de az nagyon sok ,egyröl beszélünk mi?

én astra classic II optima csomaggal.

Ez 2.8mill.

Nem mintha sokat számítana a típus, de a kedvedért: Astra G 1.7 CDTI Caravan Njoy. De most vonatkoztass el a leírt számoktól és típustól! Érdemes kiszámolni az autó árát úgy fél évente az opel.hu kalkulátorával.

A lényeg abban rejlik, hogy sok dolog az alapfelszereltségből átkerült az opciósba iszonyat felárral, párat nem is rendelhetsz, esetleg egy-egy kajla összeállítású csomagban (pedig 6 hónapja még szerepelt a listán önállóan pl. vonóhorog), jópár dologról pedig szó sem esik pl.: motorháztető- és tűzfalszigetelés elmaradása a "G"-ről Classic II-re történő átállással. Tehát lehet az új és a használt vételára között pl. 600 eFt difi, csak az nem midnegy, hogy melyik modellévben mit takar az adott felszereltségi szint, mit spórolnak ki a járgányból anélkül, hogy azt bárkinek is az orrára kötnék. Már nem ajánlanak semilyen felszereltségi csomagot sem, van a Classic felszereltség azokkal a kajla kiegészítő csomagokkal 'oszt joccakát. Szóval ilyen dolgoknak vásárlás előtt szokás utánnajárni-nézni, különben jön a nyavalygás: ez sincs, az sincs, mért nincs, hogy lehetne ... Mondjuk azt is tudni illene, hogy 2008 áprilrisában a 2-3 évesek közt nem Astra G-t, hanem Classic II-t lehet kapni.

És akkor még nem is számoltunk azokkal a járulékos költségekkel, amiket az újautót vásárló le kell hogy nyeljen.

Igazán nem akarok senkit kioktatni, megbántani, de sokan csak az új autót látják, de nincsenek tisztába vele, hogy mit is vesznek.

Végtére is lehet, hogy annak használtautónak jóval 600 eFt fölött volt az árelőnye.

Link to comment
Megosztás:

Sztem Zachi dízelről beszél, és jól felszereltről. Amúgy Zachi nagyon jól le írta. én a 4 es versenyző vagyok mert ennél drágább nem kell.

Igen, dieselről, elég jól felszereltről, de ez áll a benyásokra is csak más számokkal. Tessék számolgatni, olvasgatni! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azt ne felejtsük el hogy 10 évs modelről beszélünkmár nem hiszem hogy sokáig lehet kapni G t. én is összeállítottam hát pl egy fajta kárpit nem tetszik illetve a szinek sem szépek a felniből meg ki tudja hány fajta van. 1 ? a manuálisan behajtható külsőtükrök tetszik jó opció

Link to comment
Megosztás:

Azt ne felejtsük el hogy 10 évs modelről beszélünkmár nem hiszem hogy sokáig lehet kapni G t. én is összeállítottam hát pl egy fajta kárpit nem tetszik illetve a szinek sem szépek a felniből meg ki tudja hány fajta van. 1 ? a manuálisan behajtható külsőtükrök tetszik jó opció

Engem az a tárcsa-dob fékösszeállítási lehetőség is mellbevágott!

Képzeld el, ha bejelentik, hogy ezt a kifutó modellt még utoljára jól teletömik kábíto-csábító extrákkal, mimindent fognak elhagyni! Bár ne így lenne!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Mivel eddigi 2000-res f astrám totálkárrá tört új kocsit kell hogy vegyek. Úgy gondoltam, egy G-s asztrát veszek helyette, mert nem sokkal drágább. Ja, és kombi fog kelleni megintcsak. Mit javasoltok, milyet vegyek, kb mennyi a reális ára?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel eddigi 2000-res f astrám totálkárrá tört új kocsit kell hogy vegyek. Úgy gondoltam, egy G-s asztrát veszek helyette, mert nem sokkal drágább. Ja, és kombi fog kelleni megintcsak. Mit javasoltok, milyet vegyek, kb mennyi a reális ára?

Bár nem tudom, hogy használtat akarsz-e vagy újat: de az 1.6 és 1.7 Cdti-n kívül mást ne tegyél Caravan-ba. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel eddigi 2000-res f astrám totálkárrá tört új kocsit kell hogy vegyek. Úgy gondoltam, egy G-s asztrát veszek helyette, mert nem sokkal drágább. Ja, és kombi fog kelleni megintcsak. Mit javasoltok, milyet vegyek, kb mennyi a reális ára?

Hát szerintem ne vegyél minek:)

Link to comment
Megosztás:

Bár nem tudom, hogy használtat akarsz-e vagy újat: de az 1.6 és 1.7 Cdti-n kívül mást ne tegyél Caravan-ba. ;)

Hát használtat, újonnan nem éri meg szerintem a classic II mikor már mindjárt itt a III... A H pedig szintén drága, annyiért már nem opelt vennék.. Nagyon sokat vesztenék ha újonnan vennék. Meg a kombi drága is újonnan. Amiket nézegettem, 2000-res évjárat körüli elég extrásak 1.3millió körül vannak. Valami ilyesmi kellene.

Olvasgattam itt az 1.6-os motorhibákat, aztán látom hogy csak úgy zabálja az olajat, viszont 1.4-es még jó. Mennyivel nagyobb a teljesítménye? Igazából most egy 1000res splasht vezetek bérbe, ennek se nyomatéka se ereje, de hát megy..:rolleyes: Annyi erő elég nekem, hogy 100-nál még tudjak dinamikusan előzni (mert splash-el meg se merem kockáztatni az előzést 80fölött:D ) Mekkora nyomaték különbség van az 1.4 1.6 között?

Link to comment
Megosztás:

Hát használtat, újonnan nem éri meg szerintem a classic II mikor már mindjárt itt a III... A H pedig szintén drága, annyiért már nem opelt vennék.. Nagyon sokat vesztenék ha újonnan vennék. Meg a kombi drága is újonnan. Amiket nézegettem, 2000-res évjárat körüli elég extrásak 1.3millió körül vannak. Valami ilyesmi kellene.

Olvasgattam itt az 1.6-os motorhibákat, aztán látom hogy csak úgy zabálja az olajat, viszont 1.4-es még jó. Mennyivel nagyobb a teljesítménye? Igazából most egy 1000res splasht vezetek bérbe, ennek se nyomatéka se ereje, de hát megy..:rolleyes: Annyi erő elég nekem, hogy 100-nál még tudjak dinamikusan előzni (mert splash-el meg se merem kockáztatni az előzést 80fölött:D ) Mekkora nyomaték különbség van az 1.4 1.6 között?

Sok. Én 1.6-ot vennék, bár 1.4-em van. azt nem írtad milyen motorú volt az f. Nekem az előző f 1.4 60Le volt ahhoz képest ugrás az 1.4 16v, de jobban jártam volna 1.6-al vagy 1.8-al....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.