Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

:) Csak egyet írtam. Ha lenne pénzem új autóra, akkor én sem adnék 1,3-at egy használtért. De nyilván tudjátok, hogy van 8 éves kitűnő állapotú autó és

van 4 éves rommá hajtott. Na az enyém nem kitűnő állapotú, de nem is rommá hajtott. Ez jutott, szeretem! :D

azért lehet találni normális állapotú 4évest.

a kiemeltet viszont én is osztom. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Amennyire én tudom a 204 lóerős C20LET-et nem rakták gyárilag G Astrába.

És az OPC szine világoskék,meg nem így néz ki.

http://voulalasperformance.gr/images/detai...astra_g_opc.jpg

én is így tudtam... a motorról kéne kép.

a színben nemcsak kék volt. lehetett rendelni feketében, pirosban, ezüstben (ebben viszont nem vagyok biztos, H-ba viszont lehetett rendelni) és kékben.

Link to comment
Megosztás:

Na valaki világosítson fel egy tudatlan gyereket!

Mitől OPC az OPC?

Megpróbálom összeszedni:

Először is az OPC specifikus optikai elemektől (ld. lökhárító) és felniktől amit más felszereltséghez nem lehetett rendelni, valamint a csak OPC-hez rendelhető kétféle motortól (X20XER "szívó" OPC 160LE, és Z20LET "turbó" OPC 192 vagy 200LE).

Más a futóművük is, az OPC-k alapban le vannak ültetve 40mm-t ha jól tudom, valamint a fék is nagyobb rajtuk.

Asszem még felszereltségben is van különbség, az OPC-k csúcsmodellek lévén elég jól felszereltek voltak, én pl. még nem is láttam manuális klímás OPC-t, mindben digit klíma volt amivel én eddig találkoztam, de nem ritka a 8 légzsák, esőérzékelős ablaktörlő és fényre sötétedő szélvédő sem. Ezen kívül az összes OPC gyári xenonos volt amennyire én tudom.

Link to comment
Megosztás:

Itt pl nincs másik lökös

Megpróbálom összeszedni:

Először is az OPC specifikus optikai elemektől (ld. lökhárító) és felniktől amit más felszereltséghez nem lehetett rendelni, valamint a csak OPC-hez rendelhető kétféle motortól (X20XER "szívó" OPC 160LE, és Z20LET "turbó" OPC 192 vagy 200LE).

Más a futóművük is, az OPC-k alapban le vannak ültetve 40mm-t ha jól tudom, valamint a fék is nagyobb rajtuk.

Asszem még felszereltségben is van különbség, az OPC-k csúcsmodellek lévén elég jól felszereltek voltak, én pl. még nem is láttam manuális klímás OPC-t, mindben digit klíma volt amivel én eddig találkoztam, de nem ritka a 8 légzsák, esőérzékelős ablaktörlő és fényre sötétedő szélvédő sem. Ezen kívül az összes OPC gyári xenonos volt amennyire én tudom.

szerk: Mobile.de Astra OPC

Link to comment
Megosztás:

Az EPC meg egyféle OPC lököst hoz mindegyik motorváltozathoz...

De most már érdekel a kérdés, úgyhogy megkérdeztem olyan illetékest akinek volt szívó OPC-je. Ha válaszol megírom.

ugyanúgy a mobile.de-n találtam manuális klímás OPC-t. Azért hoz egyféle lököst az EPC, mert a másik lökös egyazegyben a 3 ajtósé.

Korzika! A turbósokban szerintem nincs sorszám, csak a 160 lovasokban. legalábbis így emléxem.

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenki!itt még új vagyok,de astrában már régóta utazom igaz "F"-ben.most a "sárkány"járgányt(feleségem)autóját szeretnénk lecserélni egy "G" astrára

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...legance-4880712

Ő lenne a kiszemelt .véleményeteket szeretném kikérni erről az autórol.

előre is köszönöm(vagy ha valaki tud 1.7 dti kombit azt is nagyon megköszönöm)

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenki!itt még új vagyok,de astrában már régóta utazom igaz "F"-ben.most a "sárkány"járgányt(feleségem)autóját szeretnénk lecserélni egy "G" astrára

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...legance-4880712

Ő lenne a kiszemelt .véleményeteket szeretném kikérni erről az autórol.

előre is köszönöm(vagy ha valaki tud 1.7 dti kombit azt is nagyon megköszönöm)

Kicsit drága, de nem tűnik rossznak! Ilyen árban fiatalabb benzinest is lehetne találni én inkább azt választanám!! DTI-kel lehet szívni sokat...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.