Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Köszönöm szépen a lehetőséget, elképzelhető, hogy élek vele :-) de egyelőre megpróbálom megoldani itt fehérváron. Ha nem sikerül majd kereslek, de tényleg nagyon köszönöm!!! (amúgy nem eladó véletlenül? :wink: )

Szívesen. Akkor majd szólj, ha kellek... :roll:

Ja és nem eladó a kisautóm.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Az 1.2-es vezérműláncos, az újabb változatokban nincs AGR szelep, ami sok bosszúságot tud okozni.

Pontosan: a Classic 2 nem twinportos Astrákban (1.4, 1.6) nincs ez a szelep. Nálam sajna van... ;) Bár idáig még nem volt gondom vele... kopp kopp kopp

Szerintem vagy 1.2-est vagy 1.6-ost vegyél, lehetőleg Z-s motorkódút, és ha lehet pontosítani jobban: 2002-est (az tán még nem túl idős, és abban még van klímahűtő venti). Az 1.2-es és 1.4 között nincs akkora különbség menetteljesítményben, viszont az 1.2 kevesebbet fogyaszt. Az 1.6 jobban megy és még picivel kevesebbet is fogyaszt, mint az 1.4. Most kicsit magam ellen beszéltem... :roll:

Link to comment
Megosztás:

:roll: :twisted: :oops: :x :shock: 8) :wink: :wink:

Meg vagyok keveredve mint vasorrú bába a mágneses viharban...

Most osszak szorozzak...

Még amiről nem volt szó az 1.6-os kategória magasabb biztosítás, ezt még be köll biggyesztenem a képletbe :-)

Halvány lila gőzöm sincs mostmár :-)

Link to comment
Megosztás:

:roll: :twisted: :oops: :x :shock: 8) :wink: :wink:

Meg vagyok keveredve mint vasorrú bába a mágneses viharban...

Most osszak szorozzak...

Még amiről nem volt szó az 1.6-os kategória magasabb biztosítás, ezt még be köll biggyesztenem a képletbe :-)

Halvány lila gőzöm sincs mostmár :-)

Lehet, hogy az 1.6 magasabb bizti és tsai, de tényleg kevesebbet fogyaszt.Példa rá Gepárd, és az én mocim.neki városban emlékeim szerint 8.8 környéke normál veztési stílus mellett, nekem szintén lábfüggő, de volt 7.9 is.Apró dolog, jól jöhet még hogy az 1.6 jóbban veszi a lapot, mint az 1.4, de végre szinte detto.

Szal mérlegelj, aztán dönts.

Amúgy az 1.4-1.6 hosszútáv pedig centire 5.9-6L.Taposva 6.5L.

Link to comment
Megosztás:

:roll: :twisted: :oops: :x :shock: 8) :wink: :wink:

Meg vagyok keveredve mint vasorrú bába a mágneses viharban...

Most osszak szorozzak...

Még amiről nem volt szó az 1.6-os kategória magasabb biztosítás, ezt még be köll biggyesztenem a képletbe :-)

Halvány lila gőzöm sincs mostmár :-)

Persze használt autónál már az is közrejátszik, melyikben mennyi km van, mennyire jó állapotban van. Tehát ha meglátsz egy szép és jó állapotú, kevesett futott 1.4-est, akkor azt vedd szemben egy rozzantabb 1.2-vel vagy 1.6-al...

Link to comment
Megosztás:

Vegyé 1.8-at mer' asszonták nekem az anyósülésen ülve egy próbakör után, "mi van ebben az autóban turbó!". Pedig tök gyári, de tényleg van egy sivító hang, ha pörgeted és feeeling az egész. Nemtom, a többi motornál is van ilyen? 8)

tető fel vót húzzva Need??? 8) ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szasz Pitti!

Üdv. a fórumon! Ha gondolod én is tudok neked segíteni a választásban. Ugyanis hétközben Fváron tartózkodok és Astrám van nekem is, bár még nincs egy éves de már van benne több mint 11e km ;), úgyhogy lehet hogy tudnék segíteni a választásban. És legalább lenne már egy fehérváti klubbos ismerős is. Ha gondolod írjál nyugottan és a többit majd megdumáljuk.

Hali!

Link to comment
Megosztás:

Vegyé 1.8-at mer' asszonták nekem az anyósülésen ülve egy próbakör után, "mi van ebben az autóban turbó!". Pedig tök gyári, de tényleg van egy sivító hang, ha pörgeted és feeeling az egész. Nemtom, a többi motornál is van ilyen? 8)

Lehet, hogy a generátorod szól? :shock: ;)

Nekem meg egy mély morgó hang van...Telo megmondhassa.

Lehet, hogy a kerékcsapágy? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szasz Pitti!

Üdv. a fórumon! Ha gondolod én is tudok neked segíteni a választásban. Ugyanis hétközben Fváron tartózkodok és Astrám van nekem is, bár még nincs egy éves de már van benne több mint 11e km ;), úgyhogy lehet hogy tudnék segíteni a választásban. És legalább lenne már egy fehérváti klubbos ismerős is. Ha gondolod írjál nyugottan és a többit majd megdumáljuk.

Hali!

Huhh, köpni nyelni nem tudok, köszönöm szépen a lehetőségeket amiket kínáltok, azt hiszem ezzel most élnék is :-) Igazából nem is kell, hogy vezessem az autót, csak érezzem a seggem alatt mondjuk a berényi úti tankcsabdákat :-D

Szerintem megbeszélhetünk egy időpontot, ha komolyan gondoltad az ajánlatot :-))

Link to comment
Megosztás:

"Lehet, hogy a generátorod szól? :shock: ;)

Nekem meg egy mély morgó hang van...Telo megmondhassa.

Lehet, hogy a kerékcsapágy?"

Erről jut eszembe... Azt is olvastam valahol, hogy bizonyos sebesség felett hallani a visszapillantók felől egyfajta szélzajt. Igaz ez?

Link to comment
Megosztás:

"Lehet, hogy a generátorod szól? :shock: ;)

Nekem meg egy mély morgó hang van...Telo megmondhassa.

Lehet, hogy a kerékcsapágy?"

Erről jut eszembe... Azt is olvastam valahol, hogy bizonyos sebesség felett hallani a visszapillantók felől egyfajta szélzajt. Igaz ez?

Minden kocsiban van bizonyos sebesség felett valamilyen mértékű szélzaj, de konkrétan ezt a tükrös dolgot még nem hallottam. Amyg légterelő (buborék) volt az ablakomon, addig az zenélt kicsit. Meg a csomagtartó mikor fel van rakva. Na az tud búgni 90 felett rendesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erről jut eszembe... Azt is olvastam valahol, hogy bizonyos sebesség felett hallani a visszapillantók felől egyfajta szélzajt. Igaz ez?

Kifejezetten a tükörnek sztem nincs hangja. Legalábbis én még nem vettem észre... Általános szélzaj természetesen van nagy sebességnél, de nem kifejezetten a tükör miatt.

Link to comment
Megosztás:

Vegyé 1.8-at mer' asszonták nekem az anyósülésen ülve egy próbakör után, "mi van ebben az autóban turbó!". Pedig tök gyári, de tényleg van egy sivító hang, ha pörgeted és feeeling az egész. Nemtom, a többi motornál is van ilyen? 8)

Nekem 1.6-os, de első hallásra én is majdnem megkérdeztem ezt a turbó dolgot.

Link to comment
Megosztás:

Nos, az A5-ön olvastam, hogy

"Normál tempónál a motor és a futómű zaja szinte teljesen kívül reked, inkább érezzük, mint halljuk, hogy minden rendben megy, de 130 körül elkezd fütyülni a levegő a tükrök körül. "

http://www.a5.hu/cikkek/3/8751.shtml

Amúgy itt is esik szó a futómű feszességéről, de már nem akarok visszatérni a témára :-) Ja és ez ezek kombi astrák amik lágyabbak :-)

"A futómű csendben végzi munkáját, de érezhetően feszesebbre hangolták, mint az F modellét, persze azért üresen sem pattog."

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.