Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Én még anno az OFF XR3i-m el ON jártam igy. Mondjuk nekem szerencsém volt. Mert nem ment el teljesen a töltésem. csak majdnem teljesen... :?

Jöttem hazafelé gödröl. elösször csak azt vettem észre, h mintha egyre jobban nem látnék. :shock: Mondom mi a nyavaja van... aztán már le kellett kapcsolnom a villágitást, mert annyira lement az akufesz, h az elektromos szivattyú már nem nyomot elég benyát, elkezdett fulladozni.

Ugyhogy lámpa nélkül mentem...ha jött vmi, vészvill fel, de azt se sokáig, mert klasszul ütemre rángatott a kocsi ...no benya:) aztán már minden nélkül is...visszavált...motor nagynehezen felpörög...aztán visza..ujra vissza...épphogy hazaértem...beálltam a parkolóba...és leállt...többet nem is indúlt... :?

Link to comment
Megosztás:

Lehet én is mentem annyit , de mivel a visszajelző nem volt jó és a félreérthetetlen jelek később jelentkeztek, ezért jól megszívtam, egyébként én is csodálkoztam rendesen elhiheted :shock: , nem kívánom senkinek ezt átélni, gsi.tomi is hasonlót érezhetett hazafele a blitzről(egyszer csak hörög , leáll , nem indul------->Meghalt? :) )

De a sok "jó" után csak az következett hogy majdnem hogy nem bánom az egészet , mert mióta megcsinálták mintha seggbe rúgták volna a gépsast!!!Érezhetően jobban megy!!!Nem csak placebó abban biztos vagyok, lehet ez a generátor miatt?ha nem akkor is jobban megy :) és élvezem

Az biztos, hogy nem a generátor miatt van...csak úgy akarod érezni :wink: de a lényeg, hogy megy, mint az álom :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Sajna a klíma tőlem idegen terület. :)

Egyszer volt egy amit GSi-ből bontottunk, de azzal is csak a szívás

volt, úgyhogy többet nem foglalkozom ilyennel, az biztos. :)

Köszi, de ha tudsz vkit akinek ez nem idegen, akor NE kímélj! :wink: :)

Link to comment
Megosztás:

opel16v

Kösz, majd lemérem!

Qpack

Manuális, vagy auto klíma? Nekem nem kapcsolgat... Sajna klímást csak rosszat tudnék ajánlani, úgyhogy ezt hagyom. 2 hónapja voltam javíttatni, valami görgőt, meg csapágyat cseréltek, lehúztak 35e-rel és már megint zörög. És azt hiszem a csapágy.

Link to comment
Megosztás:

opel16v

Kösz, majd lemérem!

Qpack

Manuális, vagy auto klíma? Nekem nem kapcsolgat... Sajna klímást csak rosszat tudnék ajánlani, úgyhogy ezt hagyom. 2 hónapja voltam javíttatni, valami görgőt, meg csapágyat cseréltek, lehúztak 35e-rel és már megint zörög. És azt hiszem a csapágy.

Manuális, de már utánna is kérdeztem egy dunakeszis szerelőnél akit vki ajánlott itt a fórumon vmikor...azt mondta megcsinálja, mert ez tényleg túlzás ahogy elmondtam neki, hogy mit művel..

Benéztem a helyi Opel kereskedésbe, ahol be is oltottak egyből ugyanis a G-kbe 98 és 2000 között külön "hűtés modul" van beépítve az ablakmosó tartály alatt, ami sem az F- ekbe, sem a 2000 utáni G-kben nincsen és ha az a gányos akkor 35-40 papír a csere.

Akkor már rákérdeztem, hogy mennyiért határolná be a hibát...mire ő, hogy attól függ mennyi ideig tart, volt már olyan, hogy 3 nap kellett hozzá......na ezt szorozzátok fel az órabérével..(szerintem van vagy 5 papír..)..ennyit erről, majd, ha az említett srác nem tud mit kezdeni vele, akkor lehet, hogy kidobom ezt a lóvét, de rendbe akarom tetetni! :oops:

Link to comment
Megosztás:

1996 Opel Astra 1,8 16V van. Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy megmondja mi is ez? [http://fototar.origo.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=51368]

Középen a két világító búra közt mintha valami optika lenne. Esetleg egy kamera. Céges kocsikban egyre gyakrabban használják. Aztán lehet hogy hülyeséget írok, és ez egy "super intelligent catapult" :) :)

Link to comment
Megosztás:

Megvan a megoldás!! Kezelési utmutató 40.ik oldal!

Üvegtörés érzékelö!! Tehát valszeg egy kis mikrofonka!! És a gombal lehet likvidálni...

na tessék gépelek gépelek erre laci már elsőre elárulja...jó lett volna kicsit barkóbázni :) :) :wink:

Link to comment
Megosztás:

jaaa....bocsi :oops: háát gondolom h miki...mi mással érzékelné a törést? miki + speckó áramkör, ami kifejezetten csak az üvegtörés álltal keltett hang"sávra" érzékeny.... persze ezt csak gondolom... :wink:

az a két fityfene az a belsőtér védelem ultrahangos szenzora.

nem az üvegtörésre, hanem a belső mozgásra riaszt.

énnyertem! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.