Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Az én riasztómhoz már csak 1 távirányító van, az is baszakszik. Kiszedtem a központi egységet, azon meg annyi van, hogy FIGHTER, meg egy buldog fej vicsorít rám, se széria szá, se part namber...

Esetleg tudnak hozzá távirányítót szerkeszteni valahol lemásolva a régit?

Vagy így jártam? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Az lenne a kérdésem hogy a müszerfalat ki lehet e cserélni olyanra amin van foresmérő is ,mert sajnos az enyémen nincs és már a régin megszoktam. És ha lehet és valakinek van eladó az szoljon 96 1,6 16V Astra ba kellene. elöre is köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

Az lenne a kérdésem hogy a müszerfalat ki lehet e cserélni olyanra amin van foresmérő is ,mert sajnos az enyémen nincs és már a régin megszoktam. És ha lehet és valakinek van eladó az szoljon 96 1,6 16V Astra ba kellene. elöre is köszi a választ.

ez a kérdés olyan gyakran elöjön, hogy lassan fel kéne venni a FAQ-ba :)

mondjuk azt nem is tudtam, hogy voltak ecotec-es Astrák fordszámmérő nélkül.... :oops:

hivd fel őt, nekem ők csinálták igaz a 8v volt : Patyi Lászlo 30.922.6040

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Alacsony az alapjáratom! C20NE motor ..500-600 körül ingadozik a fordulatszám remeg bele az egész kaszni. :-(

Alapjárati motor, injektor, ok. Gyertyák, kábelek újak, a légszűrő is..

Már mindent kipucoltam 6-szor, semmi változás.

Ha rádugják a diag. comp.-ot 800-at mutat.

Lehet h. valami jeladó szaraxik? ..mondjuk a főtengely fordulatszám jeladó??

Hozzáértő irjon!! köszike

Link to comment
Megosztás:

1,4 8v? Mennyibe kerülta beszerelés? Gondolom cserélték az egész KM órát + valami elektromos kütyüt tettek bele.

15ért adták az órát és 4e volt a beszerelés

nem kellett semmi hozzá csak egy kábelt huztak be a jobb eslo oszlop aljátol

Patyi Lászlo 30.922.6040

(lehet hogy sok volt, ha magadnak megcsinálod tuti olcsobb de ehhez nem értek mert nincs elötte 101 bilentyü :oops: )

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam ezt beírom ide:

Trib Adrián

Budapest, Békásmegyer

Tel: 0620-957-2559

- Az OPEL összes típusának elektronikus hibáinak orvoslása

- Indítómotor , generátor javítása garanciával.

- autóriasztó, indításgátló, extrák beszerelése

A kártya felmutatójának a kedvezmény: megbeszélés szerint !

Nagyon király a csávó! Korrekt és megbizható

Link to comment
Megosztás:

Segítsetek nekem! Van egy Opel Astrám (1.6 /1993) és úgy vettem észre, hogy szivatnak a szerelők, vagy csak nem értenek hozzá. Két évvel ezelött az autóm egyszerűen nem indult el, vártam kb.15 percet majd beindult. Ezt többször eljátszotta velem, mígnem már sehogy nem indult el. Én, mint jó autóshoz híven szakszervízbe vittem a kocsit. Lehúztak 30000Ft.-tal, kicserélték benne a gyujtásmodult és a gyujtásjeladót. Eltelt egy év és kezdődött minden előrröl. Most csak a modult cserélték ki, ami két hónap után megint tönkrement (állítólag). Most azt mondták, hogy nem lehet, hogy ilyen sűrűn tönkremegy, úgyhogy kicserélték a gyujtótrafót. Megint sltelt három hónap és lássatok csodát: a hiba megint jelentkezett. Szerintetek mi lehet ez? Segítsetek nekem légyszi.

Link to comment
Megosztás:

Ablaktorlo szakaszolo rele-t nem tudjatok hol lehetne olcsoert beszerezni?

Opeleknal azt mondtak 6k huf , mondtam koszi akkor inkabb kezzel nyomogatom :lol:

Az én asztrámba kadett van, a vill. szerelő barátom szerint kompatibilis.

Bejött, műkszik már kb. 6 hónapja és semmi gond. :)

Vedd ki és vidd el egy botóba,ahol bontanak kadettet is.

Link to comment
Megosztás:

Az én asztrámba kadett van, a vill. szerelő barátom szerint kompatibilis.

Bejött, műkszik már kb. 6 hónapja és semmi gond. :)

Vedd ki és vidd el egy botóba,ahol bontanak kadettet is.

Koszi, aztan elpattantam patacsiekhoz es ott beszereztem egy bontottat. Mondjuk ez sem tokeletes, bar ez ugy tunik sajna nem a rele hibaja, hanem a regebben beazott foglalate.

Link to comment
Megosztás:

Koszi, aztan elpattantam patacsiekhoz es ott beszereztem egy bontottat. Mondjuk ez sem tokeletes, bar ez ugy tunik sajna nem a rele hibaja, hanem a regebben beazott foglalate.

...és a WD-40 azon nem segít :?:

Tényleg, hogyan sikerült az ablaktörlő relét beáztatni? Az enyémben a fent említett relé a bizt. táblában van, az meg a kormány alatt bal oldalt :?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

tud valaki segiteni, hogy mikent lehet ravenni egy astra f normal 8 digites-es kijelzojet, hogy egyuttmukodjon egy philips car400-as (eredetileg vectra b-s, pontmatrixos kijelzovel hasznalt) radioval? a radio es a magno resz tokeletesen mukodik, csak hat hianyzik, hogy nem latok semmit a kijelzon. :)

minden infot koszonok!

udv,

cc.

Link to comment
Megosztás:

Nehogy cseréljél board computert!

Valami olyasmit kellett nekünk is csinálni, hogy hosszan nyomva tartottad a 3 és 5 gombokat (vagy 4 és 6? ki a harag emléxik). Mindezt bekapcsolás közben.

Link to comment
Megosztás:

Segítsetek nekem! Van egy Opel Astrám (1.6 /1993) és úgy vettem észre, hogy szivatnak a szerelők, vagy csak nem értenek hozzá. Két évvel ezelött az autóm egyszerűen nem indult el, vártam kb.15 percet majd beindult. Ezt többször eljátszotta velem, mígnem már sehogy nem indult el. Én, mint jó autóshoz híven szakszervízbe vittem a kocsit. Lehúztak 30000Ft.-tal, kicserélték benne a gyujtásmodult és a gyujtásjeladót. Eltelt egy év és kezdődött minden előrröl. Most csak a modult cserélték ki, ami két hónap után megint tönkrement (állítólag). Most azt mondták, hogy nem lehet, hogy ilyen sűrűn tönkremegy, úgyhogy kicserélték a gyujtótrafót. Megint sltelt három hónap és lássatok csodát: a hiba megint jelentkezett. Szerintetek mi lehet ez? Segítsetek nekem légyszi.

Én nem akarlak idegesíteni de jobban jársz ha mindent egyszerre cseréltetsz ki. Jeladókat trafót stb.. Havernál is havonta megállt a kocsi valamiért mindíg más ment el míg ki nem cseréltette az egész cuccot ez 1,5 éve volt azóta semmi gonja a géppel.

Link to comment
Megosztás:

Nehogy cseréljél board computert!

Valami olyasmit kellett nekünk is csinálni, hogy hosszan nyomva tartottad a 3 és 5 gombokat (vagy 4 és 6? ki a harag emléxik). Mindezt bekapcsolás közben.

sziasztok!

koszonom az infokat! a 4,6 kombinacio a nyero, ez valt a 8 es 10 digites kijelzomeret kozott.

ezek szerint nem is a pontmatrix a lenyeg (szerencsere)... :)

koszonom megegyszer,

cc.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.