Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

On 2016. 10. 29. at 21:53, Bundee írta:

Sziasztok! F Astram van 98as. A ventilátor kapcsoló 1' és 2' állásban nem csinál semmit de 3', 4'-esben működik. Kiszedtem a kapcsolóbetétet, szétszedtem kipucoltam semmi. Lebontottam a műszerfalat, kiszabaditottam az elektromos csatit. Rövidre zártam a különböző állásokat 1, 2 semmi, 3, 4 működik, tehát biztos hogy nem a kapcsoló a rossz. Az lenne a kérdésem nagy tisztelettel, hogy lehetséges az h maga a ventilátor nem hajlandó dolgozni csak 3astol felfelé? Vagy mi lehet még? Kábelek is szépek, épnek tűnnek.

Köszönöm a segítséget!

Viktor

RO55-ben áztatta valaki, és neki jólett.

Sziasztok! Áztattam az ellenállást. Szép lett. Betettem. Nem változott. Vettem újat, működik...de iszonyú hamar (félperc) nagyon felforrósodik. Ez normális?

Módosítva : Drummerviktor
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Drummerviktor írta:

Sziasztok! Áztattam az ellenállást. Szép lett. Betettem. Nem változott. Vettem újat, működik...de iszonyú hamar (félperc) nagyon felforrósodik. Ez normális?

Nem......nézd meg a csatit nincs benne víz-rozsda..akármi? Teljesen tiszta és jól csatlakozik? 

Link to comment
Megosztás:

16 órája, zotya975 írta:

Nem......nézd meg a csatit nincs benne víz-rozsda..akármi? Teljesen tiszta és jól csatlakozik? 

A csatit is áztattam még akkor amikor az ellenállást, mert nagyon rozsdás volt, és úgy tűnt szépen leoldotta a rozsdát. Természetesen rögtön utána ki is szárítottam. A kábelvégződések épek. Víznek, nedvességnek semmi nyoma. Valamennyi melegedés azért gondolnám h természetes mert a ventilátor ezen vége kis hűtőlapatokkal van ellátva ami 4 es fokozatban le is hűti nyomban az ellenállást, csak kisebb fokozatokban nem. Nincs egyébként biztosítéka ennek a körnek hátha az a fos? 

Köszi a választ!

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Drummerviktor írta:

A csatit is áztattam még akkor amikor az ellenállást, mert nagyon rozsdás volt, és úgy tűnt szépen leoldotta a rozsdát. Természetesen rögtön utána ki is szárítottam. A kábelvégződések épek. Víznek, nedvességnek semmi nyoma. Valamennyi melegedés azért gondolnám h természetes mert a ventilátor ezen vége kis hűtőlapatokkal van ellátva ami 4 es fokozatban le is hűti nyomban az ellenállást, csak kisebb fokozatokban nem. Nincs egyébként biztosítéka ennek a körnek hátha az a fos? 

Köszi a választ!

Tudtommal 4es fokozatban direktbe kapja a feszt a ventillátor, így nem az ellenállason át. Valószínű azért hűlt le hamar.

 

A 4es fokozat el se szokott romlani pont ezért

Link to comment
Megosztás:

1 perc, aholy írta:

Tudtommal 4es fokozatban direktbe kapja a feszt a ventillátor, így nem az ellenállason át. Valószínű azért hűlt le hamar.

 

A 4es fokozat el se szokott romlani pont ezért

Igen ez logikusnak tűnik, ezért IS hűlt le de mondom odatettem a kezem és szabályosan majdnem odafagyott az ujjam a venti annyira löki a hideget arra...ettől függetlenül a melegedés mértékét túlzásnak érzem. Nincs ennek a körnek biztije?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy nagyon fontos kérdésem! Ma kiszedtem a gyári 300-as rádiót a kocsiból illetve a közép konzol világítását! Mikor újra össze raktam az fogadott hogy ha ráadom a gyújtást nem világít semmi a műszerfalon! ha pedig indítok indul szépen még akkor is ha megy már alapból az erősítő! De...Pontatlanul méri a benzint illetve egyből világít az akksi jelzés minden megy különben index lámpák stb. illetve a háttér világítás is! (Eddig jó volt és nem világított az akksi)
Bárkinek van bármi ötlete? 
Köszönöm előre is!

Ui. Az autó egy astra f ferdehátú 96-os 1.4-es :)

 

 

Javítom: Megtaláltam a hiba okát gondolom valamit nem jól kötöttem a középkonzol világításánál és ez kilőtte a 7-es biztosítékot szóval ha valaki hasonló problémában küzd az kezdje ezzel! :)

Módosítva : djdammy
Link to comment
Megosztás:

4 órája, Drummerviktor írta:

Igen ez logikusnak tűnik, ezért IS hűlt le de mondom odatettem a kezem és szabályosan majdnem odafagyott az ujjam a venti annyira löki a hideget arra...ettől függetlenül a melegedés mértékét túlzásnak érzem. Nincs ennek a körnek biztije?

A 16-os számú 30Amperes, úgy rémlik hogy nagy bizti.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy megtudnátok-e mondani hogy milyen izzók kellenek egy G astra műszerfalába? A világításkapcsolótól elkezdve az óracsoporton át a középkonzolig? Sehol nem találtam erről infót. Csak ezért kibontani a fél műszerfalat meg valahogy nincs kedvem...

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Merkava írta:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy megtudnátok-e mondani hogy milyen izzók kellenek egy G astra műszerfalába? A világításkapcsolótól elkezdve az óracsoporton át a középkonzolig? Sehol nem találtam erről infót. Csak ezért kibontani a fél műszerfalat meg valahogy nincs kedvem...

Üdv...itt van egy elírás a szerelés menetéről, igaz ebben csak ledekről van szó:http://opelforum.hu/images/GYIK/astra_g/elektromos/kozepkonzol_vilagitas_csere.pdf  De igazából most az F astra topicban jársz, ha átfáradsz a G astrába, ott a fórumozók biztos tudnak mondani pontos izzó típust is.

Link to comment
Megosztás:

3 perce, zotya975 írta:

Üdv...itt van egy elírás a szerelés menetéről, igaz ebben csak ledekről van szó:http://opelforum.hu/images/GYIK/astra_g/elektromos/kozepkonzol_vilagitas_csere.pdf  De igazából most az F astra topicban jársz, ha átfáradsz a G astrába, ott a fórumozók biztos tudnak mondani pontos izzó típust is.

Kösz a választ! Bocs nem is figyeltem, csak hogy elektromos a topik címe. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.