Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok

Kb 1 hónapja vettem egy astrát,és olyan problémám lenne,hogy a fűtéskonzolnál lévő izzók közül egy sem működik,próbáltam szétszedni,de nem igazán sikerült leszednem. Ha valaki igy neten keresztül tudna segíteni,hogy hogy tudom leszedni a fütésgombok körüli burkolatot,aznnak örülnék..

Köszi Attila

Ha van kedved szerelgetni: (lap alja)

http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=59...r=asc&start=330

Bár én már láttam olyat hogy a lámpacseréhez nem szedték le az egész falat, de azt nem tudom hogy csinálták.

Link to comment
Megosztás:

Ha van kedved szerelgetni: (lap alja)

http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=59...r=asc&start=330

Bár én már láttam olyat hogy a lámpacseréhez nem szedték le az egész falat, de azt nem tudom hogy csinálták.

köszi a leírást,szerintem akkor meglesz a holnapi programom,még abban tudnál segíteni,hogy a kapcsolókban(pl.:klímakapcsoló,,ködlámpalapcsoló) tudok külön ledet cserélni?

Link to comment
Megosztás:

köszi a leírást,szerintem akkor meglesz a holnapi programom,még abban tudnál segíteni,hogy a kapcsolókban(pl.:klímakapcsoló,,ködlámpalapcsoló) tudok külön ledet cserélni?

Klímám nincs, ködlámpában pedig még nem kelett cserélnem. De amiben van valami világítótest abban biztos hogy ki is lehet cserélni. Kérdés hogy menniyre nehéz.

Ködlámpakapcsolót csak ki kell pattintani a helyéről és a tetejét szintén le kell pattintani. De hogy az égő hogy jön ki belőle azt nem tudom.

De nem led van bennük. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel azt akarod mondani, hogy egy gyárilag nem elektromos tükrű kocsiba is be van építve a szükséges kábel?

Azért érdeklődöm ennyire, mert van egy mégvidékibb autó-villamossági szerelő ismerősöm, és ő biztos nem tudja hipp-hopp beszerezni a kellékeket. (Én meg itt Pécsen igen)

Link to comment
Megosztás:

valahova irtam már ezzel kapcsolatban......

ugy emlékszem hogy az asztra F be nincs semmi sem kiépitve., csak az amit gyárilag belerendeltek.

kivéve :  a classicba belerakták a amagas sugárzók kábeleit.  gondolom ilyen volt sok a polcon.....

Nekem pld, se elektronyos ablak, se tükör nem volt a kocsiba, de mégis minden gyárilag be volt kábelezve! Csak össze kellett dugni a bontott cuccal! :)

Link to comment
Megosztás:

Tekerhető kormány, nyomkodható pedálok, fel-le húzható ablakok! :) :)

Én még mondjuk nem próbálkoztam az e.ablak összedugdosással, de állítólag a központi vez.köteg egyforma, de ettől függetlenül nincs kiépítve az ajtóig a "kábel".Azért majd próbálkozok, de ahhoz képest, hogs szabin vagyok, hihetetlen időzavarban szenvedek.Milyen nap is van ma? :D :D :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tekerhető kormány, nyomkodható pedálok, fel-le húzható ablakok! :) :D

Én még mondjuk nem próbálkoztam az e.ablak összedugdosással, de állítólag a központi vez.köteg egyforma, de ettől függetlenül nincs kiépítve az ajtóig a "kábel".Azért majd próbálkozok, de ahhoz képest, hogs szabin vagyok, hihetetlen időzavarban szenvedek.Milyen nap is van ma? :D :P :lol: :lol:

Izé szerda ? :)

Egyébként Nekem ki volt építve az ajtóig a "kábel" ...

Link to comment
Megosztás:

Tekerhető kormány, nyomkodható pedálok, fel-le húzható ablakok! :) :)

Én még mondjuk nem próbálkoztam az e.ablak összedugdosással, de állítólag a központi vez.köteg egyforma, de ettől függetlenül nincs kiépítve az ajtóig a "kábel".Azért majd próbálkozok, de ahhoz képest, hogs szabin vagyok, hihetetlen időzavarban szenvedek.Milyen nap is van ma? :D :D :P :lol:

Ezt a nincs kiépítve dolgot én sem értem, ha nem lenne kiépítve, akkor a jobb oldaladon nem működne az ablak, ezzel szemben ott tökéletes. Szerintem a másik oldal sem ördöngősebb, csak a kárpit a problémás.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyire bonyolult a műszerfalat szétszedni, mégpedig amiatt, mert kiégett 1 v. 2 égő a rádió alatt, és nem ég a fűtésszabályzó/fűtéskapcsoló tekerője.

Ja, és még 1 kérdés: a hátsó ablakon 1-2 fűtőszál nem működik.

Ezzel mit lehetne tenni ? Csere ?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mennyire bonyolult a műszerfalat szétszedni, mégpedig amiatt, mert kiégett 1 v. 2 égő a rádió alatt, és nem ég a fűtésszabályzó/fűtéskapcsoló tekerője.

Ja, és még 1 kérdés: a hátsó ablakon 1-2 fűtőszál nem működik.

Ezzel mit lehetne tenni ? Csere ?

1 oldallal előbb volt itt téma.

Az az 1-2 fűtőszál valószínű meg van szakadva. Lehet kapni valami "javítófestéket" amivel a hiányos részt átkenve újra működni fog. Bár nekem még soha nem volt rá szükségem szerencsére.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.