Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

+kép

Ez amúgy egy biciklikerék-tartó amit vettél, nem?

Elmentem én is nézegetni, 2 féle volt és nem annyira jó mint a tied, valami 2500-3000 pénzért.

Úgy döntöttem nem veszem meg az 1400ft-os pótkerékhez, úgyhogy beledobtam egy erős bilikék kukászsákba és betámasztottam az oldalába :icon10:

Link to comment
Megosztás:

Ez amúgy egy biciklikerék-tartó amit vettél, nem?

Elmentem én is nézegetni, 2 féle volt és nem annyira jó mint a tied, valami 2500-3000 pénzért.

Úgy döntöttem nem veszem meg az 1400ft-os pótkerékhez, úgyhogy beledobtam egy erős bilikék kukászsákba és betámasztottam az oldalába :icon10:

Bicikli kerék tartó? NEM!

Ez direkt pótkerék tartó, homasitás. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Szerdán viszem a Medic-Car hoz az autót gázt szereltetni kell valamire odafigyelnem?

Mondjuk az elhangzottak alapján profiknak tűnnek :icon1:

mennyetek jó pár kört :)

és csinálj olyat hogy tartod 3500-4000 a fordulatot menet közben és elkezded neki tolni kegyetlenül olyan 5500ig , majd kapcsol egyet fel és tolod neki :)

Link to comment
Megosztás:

És ezt miért kell?

mert így kiderül hogy nem fog e tiltani nagy terhelésnél...

azaz megfelelő méretű fúvóka,megfelelő programozás,meglelő e a reduktor beállítása :)

nálam ilyen taposásos módszere tiltott :(

sokszor előzés közben... majd vissza vittem és megcsinálták :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Elek :icon1: !

Majd írom a fejleményeket ha kész már nagyon várom hogy meglegyen :D

mennyetek jó pár kört :)

és csinálj olyat hogy tartod 3500-4000 a fordulatot menet közben és elkezded neki tolni kegyetlenül olyan 5500ig , majd kapcsol egyet fel és tolod neki :)

Link to comment
Megosztás:

Vhaj a Diószegin az AVIA hogy áll? Még sehogy? Mióta "lerombolták", elszabadultak az árak! :D

Passz, pedig voltam arra, de azt sem tudtam, hogy náluk van gáz.

Általában a mol-hoz megyek, mert az esik útba, és már 5-kor nyitva vannak.

Meg hát a családom nagy része mol-nál van, restellnék máshova menni! :D

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel megtankoltam. 450km-re belement 32l gáz. Ez nagyon barátságosnak tűnik. Bár ott van még a kb 1500 ft-nyi benzin, de ez akkor is kevés!

Most hogy a jó idők beköszöntével jobban lépem a verdát helyesbítenem kell a korábbi kijelentésemet: Mintha mégis kicsikét gyengébb lenne gázzal. Mondom, mintha!

Gondolom elég alacsonyra van állítva a mennyiség. Olyat is produkált már, hogy mikor kinyomom a kuplungot, túlságosan leesik az alapjárat. 500 környékére lemegy, de 1-2 mp múlva beáll a megszokott 750-re.

Ezek közt lehet összefüggés?

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.