Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

Sajnos? :blink:

Szerintem most olcsóbb bár nem nagyon figyelem a benzin árát.

A nyugat-magyarországi árakról beszéltünk, ahol a 95-ös424 (kedv. nélkül), az LPG286.

Sajnos ilyen nagy a szórás árakban országon belül.

Bp-n a 95-ös 406, az LPG 255 (és nem ezek a legolcsóbb helyek)

Link to comment
Megosztás:

A nyugat-magyarországi árakról beszéltünk, ahol a 95-ös424 (kedv. nélkül), az LPG286.

Sajnos ilyen nagy a szórás árakban országon belül.

Bp-n a 95-ös 406, az LPG 255 (és nem ezek a legolcsóbb helyek)

Bp-i benzin árakat sosem néztem, de most nézem Shell is 214Ft... Azt hiszem benzint is Bp-en fogom tankolni ezentúl....

Link to comment
Megosztás:

Jászberényin kisöregnél 252.

Egyébként a december hónapom a következőként alakult:

- 368km-re tankoltam 34L-t, Maglódin... 9.24L/100km :unsure: előtte is ott tankoltam 3-4x, akkor nem volt semmi feltűnő, és kb mindig ugyanolyan időben/hidegben mentem.. Ez kb rekord, mondom ez biztos csak valami tévedés, eleve ugye picit több benzin/kevesebb gáz fogy mint nyáron, bár egyébként átlag 15-20km távokat megyek.

- következő 311km-re tankoltam 30L-t, Maglódin - 9.65 :blink:

Úgyhogy eldöntöttem hogy oda többet nem megyek, irány a Jászberényi, +2 sarok.

- 310km/19.5l = 6.3/100km - ezt máig nem értem :D

- 390km/28.5l = 7.3/100km

Még egyszer mondom, nagyjából ugyanolyan távok, ugyanaz a használat/útvonalak/kútfejek stb.

Nemtom honnan szerezték be a Jászebrényin a gázt most, de nagyon rendben van, a Maglódit meg nem ajánlom senkinek.

Link to comment
Megosztás:

nekem azt mondta a csóka hogy ők nem a prímagázt árulják ,hanem osztrákból veszik

én olvastam már sokmindent, van hogy szlovákból, stb, mikor-honnan...

most is ott állt hátul a tanker és épp nyomatták át belőle a cuccost :)

Link to comment
Megosztás:

új jelenséggel találkoztam ma..induláskor a gáztartály telítettség ledjei sötétek, mint ahogy a gázüzem visszajelzője sem villog...csak a benzinüzem narancs színe, semmi más, s hiába melegedett, illetve hiába nyomkodtam a váltókapcsolót, semmi...gyújtás le, s vissza, s megjavult...most agyaljak, hogy mi volt ez, vagy örüljek, hogy spontán helyrejött...?

Link to comment
Megosztás:

új jelenséggel találkoztam ma..induláskor a gáztartály telítettség ledjei sötétek, mint ahogy a gázüzem visszajelzője sem villog...csak a benzinüzem narancs színe, semmi más, s hiába melegedett, illetve hiába nyomkodtam a váltókapcsolót, semmi...gyújtás le, s vissza, s megjavult...most agyaljak, hogy mi volt ez, vagy örüljek, hogy spontán helyrejött...?

Ezt nekem is csinálja 100 indításból 1x... 3000 múlva szűrőcsere, akkor megkérdezem a szervizt, de nem tulajdonítok neki sok jelentősséget...

És asszem csak akkor ha már kevés benne a gáz (tehát amúgy a piros égne)

(Lovato szintén) :unsure:

Link to comment
Megosztás:

új jelenséggel találkoztam ma..induláskor a gáztartály telítettség ledjei sötétek, mint ahogy a gázüzem visszajelzője sem villog...csak a benzinüzem narancs színe, semmi más, s hiába melegedett, illetve hiába nyomkodtam a váltókapcsolót, semmi...gyújtás le, s vissza, s megjavult...most agyaljak, hogy mi volt ez, vagy örüljek, hogy spontán helyrejött...?

LandiRenzo Omegas?

Nekem is csinálta már 1x. Restart, és ok.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szeva mindenkinek! 1.4 Cl em van 4 éves gázos.Nekem nagyon jól üzemel vele 52 litert szoktam 630 km re tankolni! Szerencsére itt a szlovi határ , átugrok tankolni 205ft / liter! Egyszer volt vele egy kis beállítási gond, de megoldódott! :D Nem bántam meg az a lényeg!

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.