Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha szerencséd van, akkor csak a gyári ragacs van alatta. Arról szépen le tudod feszíteni, ha alányúlsz.

Aztán a ragacsot jó esetben szinte egyben le lehet húzni. Utána egy kis polír, és nem marad nyoma.

Viszont ha már utólagosan lett ragasztva (újra vagy csak javítva), akkor általában valami jó erős

ragasztó szokott lenni, ami még a fényezést is húzza magával. Nekem ezért kellett újrafényezni a

versenygépen a jobb első ajtót (azon sajna utólagosan újra volt ragasztva).

Link to comment
Megosztás:

Kétoldalas ragasztóval van ráragasztva (leaglábbis gyárilag). Mikor nekem nemrég új sárvédőm lett, a fényező fogott egy "spaknit", alányúlt és letolta egyszerűen, meg a GL feliratot is ugyanígy. De elmondhatom azt is, hogy vettem le a másik oldalról: tolattam és elakadt a kapuban :) :)

Hivatalosan kicsit meg kéne melegíteni, és egy dróttal alányúlni és lehúzni ("Így csináld...).

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm URAK a válaszokat.Hamarosan uninstallálom, mert rontja az összképet! :)

A védelmi funkciók,.........nos............. alatta és fölötte ott vannak a buta parkolótársak nyomai, ezért nem látom értelmét, hogy rajtahagyjam.

Még 1X Thx mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Hogyan lehet roncsolásmentesen, és okosan leszedni az oldalvédő gumicsíkot az autó oldaláról?Mivel van az ráragajtva?

Csak egy ide tévedt buta kérdés : miért nem fényeztetitek le fiúk ???

Én majd azt fogom csináltatni nyáron a vectrán :)

Link to comment
Megosztás:

Csak egy ide tévedt buta kérdés : miért nem fényeztetitek le fiúk ???

Én majd azt fogom csináltatni nyáron a vectrán :)

Szerintem azért amiért én sem,

1. ha nekivágják az ajtót egyből lepattan a fényezés, és így még csúnyább lesz mintha full fekete lenne.

2. elég drágán fényeznek ilyesamit /a méretéhez képest/, mert ugye ha nem is mi, de valaki előttünk már áttörölte szilikonnal biztos nem is egyszer, arra igencsak kemény dolog festeni, sokhelyen nem is vállalják + ha vállalják is olyan áron, hogy inkább marad fekete :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért amiért én sem,

1. ha nekivágják az ajtót egyből lepattan a fényezés, és így még csúnyább lesz mintha full fekete lenne.

2. elég drágán fényeznek ilyesamit /a méretéhez képest/, mert ugye ha nem is mi, de valaki előttünk már áttörölte szilikonnal biztos nem is egyszer, arra igencsak kemény dolog festeni, sokhelyen nem is vállalják + ha vállalják is olyan áron, hogy inkább marad fekete :)

3. a hatása sem ugyanolyan mintha nem lenne.

Link to comment
Megosztás:

3. a hatása sem ugyanolyan mintha nem lenne.

Lehet jobb lenne nekem is elgondolkozni a levételen a fényezés helyett ??

De nekem ebben fut a korómcsík amit viszont meg szeretnék tartani , tehát mégis csak a fényezés !

Enyhe helyzeti előnyöm , hogy én az egész ótót szeretném fényeztetni akkor meg úgy is mindegy :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

S.vadkerten volt lent egy szép, 97-es GSi, Uhuhu embere volt a srác, és ki volt kötve neki a szekunderlevegő kompresszora.

Hogy lehet ezt kivitelezni úgy, hogy ne küldje a hibajelet?S, a gép működjön is utána (X16XEL)! :)

Csak úgy érdekesség képpen kérdezem! :)

Link to comment
Megosztás:

Wolfi! Miért akarod te azt kikötni? :( Zavar az az 1 perc, amíg megy? Inkább a mocit hallgatnád? :P

Mivel láttqam, hogy nélküle is tökéletesen műxik az ECo moci, ezért a kiiktatásával talán csökkenteném a meghibásodási rizikót.Hátha 1X nekem is lesz péézem egyedi 4-2-1-es leömlőre, katalizátor nélkül persze! ;)

Elvégre a hátsó dob már megvan hozzá! :) S, akkor v.mi direktebb szűrőt, v. betétet is fel lehetne tenni, a teljesítmény érdekében, vagy ilyenek na............... :)

Link to comment
Megosztás:

Szabot lehet tudna mesélni róla, igaz neki 1.4-es B corsája van... de szekunderlevegő kompi nélkül! :)

Mondjuk neki kényszerből nincs... anno széttört egy csattnál(ha jól emléxem)... és azóta így használja.

Persze ő szeretne egyet, mert neki a katalizátor a gépe alatt van még! Kérdezzek rá?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.