Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fél éves 1.4-es G-s Astrám van, teljesen meg vagyok vele elégedve, csak azt nem tudom hogy hol vannak a határai.

135-nél gyorsabban még nem mentem vele (kb. 4000 ford)

Nemsoká megyek egy hosszabb útra és tanácsot szeretnék kérni. (utazósebesség, milyen fodulat az amit folyamatosan lehet vele tartani, milyen keréknyomás az optimális, mert a gyári adatok szerintem alacsonyak stb...)

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

ettől tartottam

a tanulo auto amin vizsgáztam egy 1.7 td volt sima opel mocis az jol mozgott, de az lépcsőhátú volt...

Ha lépcsőshátúval jól ment, akkor caravannal sem fog rosszul menni. :D Annyira azért nem jelentős a súlykülönbség, és az amúgy is csak alacsonyabb sebességnél jelentős. Ha ez a 82 lovas, akkor sokkal jobban fog menni az 14nz-nél, és a nagy nyomaték miatt annál is jobbnak fogod érezni.

Link to comment
Megosztás:

nemtudom mé mi lesz

dizel mellett szol a kisebb fogyi... de drágább is meg az alkatrészek se olyan olcsók, és a hang...

benzines jo hang olcsobb, hang :D de figyi...:S

ez is jo meg az is de ez is rossz meg az is

és a pénz beszél, és azt mondja vissz lát :D

Link to comment
Megosztás:

nemtudom mé mi lesz

dizel mellett szol a kisebb fogyi... de drágább is meg az alkatrészek se olyan olcsók, és a hang...

benzines jo hang olcsobb, hang :D de figyi...:S

ez is jo meg az is de ez is rossz meg az is

és a pénz beszél, és azt mondja vissz lát :lol:

Erre én azt mondom: benzinnel még csak be lehet valaki oltva, node GÁZOLAJJAL!!! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

nemtudom mé mi lesz

dizel mellett szol a kisebb fogyi... de drágább is meg az alkatrészek se olyan olcsók, és a hang...

benzines jo hang olcsobb, hang :D de figyi...:S

ez is jo meg az is de ez is rossz meg az is

és a pénz beszél, és azt mondja vissz lát :D

Hát igen.Benzines szebben énekel,de ha sokat mész a kisebb fogyasztás megtérülhet de viszont ezért áldozatokat kell hozni.pl. lemondani a jó hangról

Link to comment
Megosztás:

:sowwy: :lol:

közben akkor félig megválaszolom a kérdésem :lol:

3/5 ajtós, gondolom ugyanakkora a csomi tér kb 360 liter lehet (talán?)

sedan-é, az kb 500 liter

Cabrio-nál gondolom a sedan-ból indultak ki, 500 - merevitések - tető (nyáron)

Szóval, kérdem én, hogy a cabrio csomagtere hány literes nyitott illetve csukott állapotba?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.