Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Termosztát a fulladozásért ?????

Igen, bár először én is a gyújtásra gyanakodtam. Kiderült, hogy a rossz termosztát miatt nem melegedett fel a motor és alacsony fordulatszámon alig húzott. Csere óta néhány km-en belül eléri az üzemi hőmérsékletet és húz rendesen... 8)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Madisontól kérdezném, honnan szerezte azt az opeles logót (grafitit), esetleg elküldhetné az e-mail címemre: szcitroz@citromail.hu

Köszi!

Ha az avatarra gondolsz, ami baloldalt a neve alatt van, akkor régebben mintha lettek volna ilyenek a Profil/Avatar/Galériában, egyébként meg jobbklikk és kép mentése más néven...

Link to comment
Megosztás:

Gabi viszont a harmadával olcsóbban adja. Úgyhogy még nincs veszve az üzlet. Viszont ha lelopták az ötletet az tényleg nagy szemétség. :evil:

Nagyon nincs mit lelopni, én úgy tudom eddig a Gábor, a te , és az én gépemben van Futó féle kütyü.

Tehát elvileg nincs esély a másolásra.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nincs mit lelopni, én úgy tudom eddig a Gábor, a te , és az én gépemben van Futó féle kütyü.

Tehát elvileg nincs esély a másolásra.

Nem a szerkezetre gondoltam hanem magára az ötletre. A fórumra is be volt linkelve a használati utasítás (abban azért sokminden benne volt), tehát ha majdnem ugyaúgy működik akkor szemétség.

Mert elvileg ő függetlenül is kitalálhatta, de lássuk be erre kevés az esély.

Link to comment
Megosztás:

Ez egy érdekes helyzet, mert a srác rendelt tőlem egy komputert,

amit elvileg a jövő héten le is postázok neki, a saját beállításaival.

Viszont elfelejtette említeni, hogy nagykereskedést akar nyitni

belőle... :) Mert akkor felvilágosítottam volna hogy ez nem polcos

termék, nem tudok naponta új komputert adni. Az meg mondjuk nem

nagyon érdekel, hogy valaki eladja drágábbért, ügyes üzletember.

Csak nemtom a garanciáját hogy oldja meg. 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.