Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mivel a kocsim ( F1 GL C14NZ Caravan benyás) tankja már utolsókat rúgja kérem sorban az aktuális szerelésre az ajánlatokat.

Kérdésem az hogy az aktív szénszűrős szellőző az létfontosságú???

csak arra kaptam 15.000 anyagárat. Újban természetesen.

Majd lementem hídba.....

Ma felhívott a szerelőm és lenne 15-17 ért tank, ac val együtt (az ugye nem kell ! mert ami benne van az aránylag jó) ....szerintetek ?

94es évjárat, mindenesetre megnézem hogy milyen állapotban van mert használt tank akármilyen lehet.

Ja és főleg a szellőző lesz érdekes.

Link to comment
Megosztás:

a vezérműház-fedél oldalából megy egy cső az injektorra

ott távozik az olajgőz?

ehhez kellene csinálni lecsapató-tartályt, ha nem akarom, hogy összekoszolja az injektort?

Nem az injektorra megy, hanem a szívótorokra, és nem koszolja össze az injektort (legalábbis a működéshez fontos részeit nem), NZ-n pedig a fojtószelepet sem (mivel a benzin lemossa), csak a házan lévő járatokat. Amúgy igen. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem van, hogy amikor megvettem az autót és megyek az okmányirodába átiratni kell vinnem a rendszámtáblát is?

Nem. Kell az adásvételi, a az eredetvizsga, meg ha jól tudom a régi törzskönyv, ha van az autóhoz.

Jah, meg jó sok píííííz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy hét múlva BALATON! :rolleyes:

Gyula-Keszthely!

Jó meg lesz terhelve a verda. Három megtermett felnőtt és 2 gyerek.

Na meg a rengeteg cumó. Babakocsi, etetőszék, stb.

Kiváncsi leszek a fogyasztásra!

Most úgy néz ki, hogy nem a pályán megyek, hanem az 52-esen, Dunaföldvár felé.

Bár mintha valahol Solt környékén félpályás lezárásról halottam volna.

Remélem addigra végeznek a munkákkal!

Nem tudtok róla valamit?

Link to comment
Megosztás:

Egy hét múlva BALATON! :rolleyes:

Gyula-Keszthely!

Jó meg lesz terhelve a verda. Három megtermett felnőtt és 2 gyerek.

Na meg a rengeteg cumó. Babakocsi, etetőszék, stb.

Kiváncsi leszek a fogyasztásra!

Most úgy néz ki, hogy nem a pályán megyek, hanem az 52-esen, Dunaföldvár felé.

Bár mintha valahol Solt környékén félpályás lezárásról halottam volna.

Remélem addigra végeznek a munkákkal!

Nem tudtok róla valamit?

Ha van is lezárás, inkább azt szívnám be, mint az M7-est. Mostanában nem tudok úgy arra járni hogy ne legyen dugó. Arról nem is beszélve hogy három éve majdnem összetoltak ott az előttem haladóval amikor a szokásos dugóba megérkeztem. Szerencsére néztem a tükröt, így csak tanú voltam. Utána autópályafóbiám volt egy jó darabig. Na persze ez máshol is megtörténhet.

Egy szó mint száz inkább a főúton mennék. Az útinform Kecskemét-Tiszaugnál ír lezárást, meg Keszthelyen.

Link to comment
Megosztás:

Arról nem is beszélve hogy három éve majdnem összetoltak ott az előttem haladóval amikor a szokásos dugóba megérkeztem. Szerencsére néztem a tükröt, így csak tanú voltam.

Azt mondod, hogy jött a baromarc, és te meg kimentél előle a leálló sávba, nézőnek?

Egy időben rendszeresen mentem az 52-esen Fehérvárra, majd onnan pöstre. Ott aztán rángattak ide-oda. Volt rá példa, hogy az M5-ről visszaküldtek Budára! Szóval rengeteget mentem pályán is. Szerencsére eddig megúsztam! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Most úgy néz ki, hogy nem a pályán megyek, hanem az 52-esen, Dunaföldvár felé.

Bár mintha valahol Solt környékén félpályás lezárásról halottam volna.

Remélem addigra végeznek a munkákkal!

Nem tudtok róla valamit?

Már vége a melónak,ma voltam arra,tükör sima aszfalt van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azt mondod, hogy jött a baromarc, és te meg kimentél előle a leálló sávba, nézőnek?

Egy időben rendszeresen mentem az 52-esen Fehérvárra, majd onnan pöstre. Ott aztán rángattak ide-oda. Volt rá példa, hogy az M5-ről visszaküldtek Budára! Szóval rengeteget mentem pályán is. Szerencsére eddig megúsztam! :rolleyes:

Igen, annyi hogy nem a külsőből mentem ki a leállósávba hanem a belsőből. Én is bealudtam kicsit, de meg tudtam volna állni, de mögöttem egy koreai márka jött, akkora féktárcsákkal mint az én felnimen a kupak, mint kiderült igencsak megpakolva. Neki még úgy is rövid volt a féktáv, hogy velem nyert négy métert.

Azóta is ha csúcsban megyek az M7 felé, gyomoridegem van. Szerintem ismerve a magyar közlekedési morált, nem egymás mellé kellett volna tegyék a 2-(3) sávot, hanem függőlegesen egymás fölé ;)

Link to comment
Megosztás:

A csomagtérajtón díszelgő opel meg astra felirat már igencsak kopottas volt, gondoltam leszedem. Az astra felirat nem okozott gondot, szépen lejött, a maradékot pedig éter higítóval távolítottam el. Viszont az opel feliratot valami okos pillanatragasztóval tette fel.

Jól sejtem hogy a pillanatragasztó maradványait nem lehet nagyobb galiba nélkül eltávolítani? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azóta is ha csúcsban megyek az M7 felé, gyomoridegem van. Szerintem ismerve a magyar közlekedési morált, nem egymás mellé kellett volna tegyék a 2-(3) sávot, hanem függőlegesen egymás fölé ;)

az ilyen figyelmetlen vezetők mindenhol megvannak... hugomékat pl városban egy körforgalomnál tolták bele az előtte levőbe... összesen

4 autót tolt össze a hátulról érkező, mert elbambult... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.