Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

HMM. 16 évesen 165 000 km. :D ;)

Ma délelőtt anyukám Ignisén cseréltem olajat meg levegőszűrőt.

5 éves volt Juniusban a kocsi és 34800 km-van benne. :P

Pedig minden nap használja majdnem.

Mondjuk Gelkóék G Astrája se rossz.

9 éves körüli és nincs benne 30 ezer km. :D

Link to comment
Megosztás:

a penzel viszonzlag nincs gond, mert gzakszipenzem az 13, meg dolgozok eleg sokat, szal havonta minimum 60ezret megkeresek,ha olzan nagz problemalya lenne akko meg pihenne kicsit :D az atiratast,meg biztositas,meg kilovatadot tudom,ara adnak kolcson anyamek.lehet akko a kis corsat veszem meg,pedig dejolenne egz astra :P :D

koszi a valaszokat sracok ;) joejt (most is eszakazok :S

Vigasztalásul elmondhatom, hogy az csak az elsô lépés, hogy megveszed az autót. Ezt követi automatice az olaj, a szürôk, a vezérlés na meg az illetékek. Amennyi pénzed van azt felemészti az autó megvásárlása, ha már meglessz, pénzed nemigazán marad és ahogy magam is ismerem nem fogod tudni megállni, hogy ne mutogasd a haveroknak, barátnédnak stb. Ha kis szerencse társul a dologhoz egy próbaút alkalmával elszakad a vm. szíj s akkor foghatod a fejed. Inkább gyüjtögesd a pénzed és légy türelmes, mert nem mindig az a jó verda amit elsônek kifogsz!

Link to comment
Megosztás:

jajj nem kell egyből így nekiállni :D

ezt egyébként is elmesélték már neki, és sztem tudja ezt magátol is.

de lnyeg a lényeg, hogy az autó árán kívűl legalább 100-150 ezer kell ahhoz hogy kijöjjön a gariból ;)

nekem am nem tecc hogy apuéval járok, de ez van.

Link to comment
Megosztás:

Leforgattam a pirosat. ;) 6500. Eltűnt a 4-5000 feletti erőlködése. Szép egyenletesen megy 6000ig most. Kezd megszokni. :D Persze közel nem forog olyan szépen, mint a fehér. :P

A szervót pedig mégjobban megútáltam. Százsoknál borzalmas, ha kicsit akar korrigálni az ember. :D

Közvetlen a piros után mentem a fehérrel is. Utóbbinak vajpuha a kuplungja, pedig a másik sem erős igazán, és nem éreztem gyengébbnek a piroshoz képest, csak máshol erősebb. :D Kanyarban pedig még mindig fenomenális. :D

Link to comment
Megosztás:

Le kellett ugrani Keszthelye egy Renault 19-esért, és elmentem előtte tankolni mert piroshoz közeledett a mutató. 17liter ment bele. :D Asszony kérdezte, mit lehetne tenni, hogy pontos legyen a szinjelző. Mondtam neki, hogy ford, szám mérős műszeregység kell bele, azon van kevés-benya jelző. Nem szólt semmit, de gyanítom nem hitte el. ;) :P

Link to comment
Megosztás:

jajj nem kell egyből így nekiállni ;)

ezt egyébként is elmesélték már neki, és sztem tudja ezt magátol is.

de lnyeg a lényeg, hogy az autó árán kívűl legalább 100-150 ezer kell ahhoz hogy kijöjjön a gariból :P

nekem am nem tecc hogy apuéval járok, de ez van.

Én nem kisértettem a sorsot. Ezért költöttem rá az autóra a fél vagyonom. Most meg kormánymüre gyüjtök... :D

Link to comment
Megosztás:

nekem am nem tecc hogy apuéval járok, de ez van.

Neked az nem tetszik, hogy az apádéval jársz?

Én már 32 voltam és két gyerekem volt amikor megvettem az első (akkor 16 éves) autómat! :D

A félreértések elkerülése érdekében: ezért írtam a korábbi "nekem ez tetsziket".

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.