Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pedig abból lett volna a szép üldözési jelenet a hiradóban! Lehet kibacták volna eléd a szöges szőnyeget. :) Mondták volna: Szálljon le és feküdjön a földre!!! :)

Amúgy én tényleg szentül hittem abban, hogyha nem veszek tudomást a mögöttem 30-cal szirénázó, majd elém befaraló rendőrautóról, akkor egy idő után csak megunják és békén hagynak...de hát a hülye ember a saját kárán tanul. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mit ér a "lufi"?! Elképesztő!!! :rolleyes:

De csak akkor ha be vagy kötve, mert ha nem akkor pont a féluton vág képen a kormány felé repülve. Amúgy azt olvastam vhol, hogy balesetnél tulajdonképpen két ütközés történik. Az első amikor az emberi test ütközik a kasztnival, ezt lehet kivédeni, ill. mérsékelni az övvel és a légzsákkal. A második amikor a belső szervek ütődnek neki az emberi testnek bellülről. Agy -koponyacsont, szív,tüdő-a bordáknak. Ilyenkor van agyzúzódás , megrepedt máj, lép...stb. leszakadt nagyerek. Ebből a második ütközésből adódnak a súlyosabb sérülések. De mivel ez a hirtelen fellépő lassulásból (negativ G) adódik ez csökkenthető a gyűrődési zónákkal, ill a bekötött övvel és a légzsákkal. Az asszony a balesetin dolgozik, és tudna mesélni arról hogy kerülnek be az emberkék öv nélküli és bekötött övvel elszenvedett belesetből. Persze az öv se véd meg mindentől, de sokat segít.

Link to comment
Megosztás:

Elkövettem első bűncselekményem az autómmal... :)

Veszprém megye, Litéri elágazó. Határozat a Fejér megyei Rendőr Főkapitányságról:

70 helyett 94, harmincezer. :rolleyes:

Ez volt aug 16-án. Keltezés szept 16-án volt.

Ha tudnák, hogy mentem már ott 190-nel is... :)

Link to comment
Megosztás:

Elkövettem első bűncselekményem az autómmal... :)

Veszprém megye, Litéri elágazó. Határozat a Fejér megyei Rendőr Főkapitányságról:

70 helyett 94, harmincezer. :rolleyes:

Ez volt aug 16-án. Keltezés szept 16-án volt.

Ha tudnák, hogy mentem már ott 190-nel is... :)

Hát, ha annyira toporzékol aza hetvenöt paci a feneked alatt!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Elkövettem első bűncselekményem az autómmal... :)

Veszprém megye, Litéri elágazó. Határozat a Fejér megyei Rendőr Főkapitányságról:

70 helyett 94, harmincezer. :rolleyes:

Ez volt aug 16-án. Keltezés szept 16-án volt.

Ha tudnák, hogy mentem már ott 190-nel is... :)

Hát ha 190-nel mértek volna be akkor most pöszén vigyorognál! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát, ha annyira toporzékol aza hetvenöt paci a feneked alatt!!! :)

Nagyon akar haladni a kocsi... néha elbambulok vezetés közben, aztán csak annyit látok, hogy már 140nel gyűröm az aszfaltot magam alatt. :) Bezzeg mikor meg hirtelen gyorsítani akarok, vissza négy, aszfaltig nyomott gázpedál, akkor meg mintha wartburg lenne... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Elkövettem első bűncselekményem az autómmal... :)

Veszprém megye, Litéri elágazó. Határozat a Fejér megyei Rendőr Főkapitányságról:

70 helyett 94, harmincezer. :rolleyes:

Ez volt aug 16-án. Keltezés szept 16-án volt.

Ha tudnák, hogy mentem már ott 190-nel is... :)

Pedig te igazán tudhatnád hogy ott gyakran mérnek. Én ott mindig lassitok . Amugy szerintem te is láttál már ott durva eseteket.

Nagyon gáz az a kereszteződés. Mondjuk én álltalában Litér felé elkanyarodok, de volt hogy heti rendszerességel volt ott nagyon durva baleset.

Gondolj bele, ha 190 nél kanyarodik eléd ki valaki. Mert az a jellemző ott. Tegnap este is paráztam Palota felé, mert egy Suzukis eléggé kidugta az orrát, nem voltam benne biztos hogy meg fog állni. és csak 70-el menetem.

Amugy Üdv. Szomszéd:)

Link to comment
Megosztás:

Mit ér a "lufi"?! Elképesztő!!! :rolleyes:

De csak akkor ha be vagy kötve, mert ha nem akkor pont a féluton vág képen a kormány felé repülve. Amúgy azt olvastam vhol, hogy balesetnél tulajdonképpen két ütközés történik. Az első amikor az emberi test ütközik a kasztnival, ezt lehet kivédeni, ill. mérsékelni az övvel és a légzsákkal. A második amikor a belső szervek ütődnek neki az emberi testnek bellülről. Agy -koponyacsont, szív,tüdő-a bordáknak. Ilyenkor van agyzúzódás , megrepedt máj, lép...stb. leszakadt nagyerek. Ebből a második ütközésből adódnak a súlyosabb sérülések. De mivel ez a hirtelen fellépő lassulásból (negativ G) adódik ez csökkenthető a gyűrődési zónákkal, ill a bekötött övvel és a légzsákkal. Az asszony a balesetin dolgozik, és tudna mesélni arról hogy kerülnek be az emberkék öv nélküli és bekötött övvel elszenvedett belesetből. Persze az öv se véd meg mindentől, de sokat segít.

Abban a videóban épp az volt számomra az elképesztő hogy kakit sem ér ha úgy isten igazából csattansz. Persze nem vonom kétségbe a hasznosságát!!! Ám ott láthatsz olyanokat hogy eltűnik a fél autó vagy van az 2/3autó is....csak a csomagtérben marad némi esély a túlélésre :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.