Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali!

Próbáld meg a zsugorcsövet :!:

max pár száz forint, és majdcsak annyira strapabíró mint az eredeti.

Villanyász bótban kapható!

ööö.. sztem vmit elérthettünk.. vagy én nem tudom elképzelni a zsugorcsövet, bár elektromüszerésznek tanúltam... de ilyen méretben?

Ugyanis én erre gondoltam:

http://laci4.uw.hu/GSI/legtomeg.jpg

nem a bejelölt, hanem az elötte lévő csöszakasz... látszik is az akkor még piros szig.szallag..

MOstanra már tuningoltam... fekete :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Alutaposot hol és mennyirért lehet venni?Vagy csinálni is lehet?

(Home Made :D )

Szerintem lehet csinálni is! Én Miskolcon a Corában láttam alu taposót piros, kék és alu szinben 4.000 HUF. Amikor láttam nem volt annyi fölös pénzem, most meg már átvariálták a pocokat, és még az eladó se tudta megmondani, hogy van-e vagy merre találom :roll: . Nézz szét a Cora boltokban, mert ott árulnak ilyet! Nagyon jól néznek ki a színesek is, de szerintem azokról le fog kopni a festék, és akkor már csúnya! Vegyél alu színben, én is azt fogom választani! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem lehet csinálni is! Én Miskolcon a Corában láttam alu taposót piros, kék és alu szinben 4.000 HUF. Amikor láttam nem volt annyi fölös pénzem, most meg már átvariálták a pocokat, és még az eladó se tudta megmondani, hogy van-e vagy merre találom :roll: . Nézz szét a Cora boltokban, mert ott árulnak ilyet! Nagyon jól néznek ki a színesek is, de szerintem azokról le fog kopni a festék, és akkor már csúnya! Vegyél alu színben, én is azt fogom választani! :twisted:

Én meg anno a Boombasticban vettem, annak is a Pólusban levő boltjában, mert ott volt típusspecifikus, a Lurdyban csak univerzálisat tudtak volna adni.

Link to comment
Megosztás:

3 kérdés vetödött fel bennem:

Ki milyet vett/használ:

1.Szönyeg

2.Kormányvédő

3.Üléshuzat

Részemről:

Szőnyeg: sima olcsó gumiszőnyeg, hogy védjem a gyárit

Kormányvédő: bőr, aza fajta, amit körbe kell tekerni egy szalaggal spirálosan, szerintem jó fogása van és esztétikus

Üléshuzat: bár a gyári jó állapotban van, de éppen ezért 12000 HUF-ért csinálták valahol Újpesten méretre. A színe is passzol a kárpithoz és olyan mintha gyári lenne.

Link to comment
Megosztás:

ööö.. sztem vmit elérthettünk.. vagy én nem tudom elképzelni a zsugorcsövet, bár elektromüszerésznek tanúltam... de ilyen méretben?

Ugyanis én erre gondoltam:

http://laci4.uw.hu/GSI/legtomeg.jpg

nem a bejelölt, hanem az elötte lévő csöszakasz... látszik is az akkor még piros szig.szallag..

MOstanra már tuningoltam... fekete :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Skacok.. aki járkál rendszeresen bontóba nem látott véletlenül olyan csövet, ami a légszüröháza és a légtömegmérő között van? Ebben van a léghömérséklet mérő is.

Nekem sajna el van repedve a bilincs tövénél már egy ideje.. többnyire szig. szallagoztam, de mostmár unom..vajon mennyi lehet...

Asszem megkérdem csergőben is.. ha mindenigaz beugrok holnap.

Mekkora a belső átmérője a csőnek?

Vagy a külső azoknak amelyekre rá kell húzni?

Link to comment
Megosztás:

Az utobbi pár hetem azzal telt h az uj autot beujitsam...márkakereskedésböl jött volna az uj auto 15000-25000 km el,max. kb....és a mostani fastra került volna beszámitásra ...elmentem hát a Maxabóhoz...mondtam nekik h 99 es a sárkány 45000km van benne, fehér ,5 ajtós, fapados!, 1 millio ft ra értékelte a srác igy hallás alapján, elmentem a Gomboshoz is 900 ezer ft ot igértek érte ismét a hallottak alapján,innen irány a Wallis, itt 800 ft ot adtak volna érte hozzávetölegesen de monták méressem 10000 brutto ft ért fel az auto állapotát náluk, meg is történt , minden vizsgálaton jol teljesitett, voltak %os eltérések de minden a határokon belül...majd 4 nap után sikerült taláálni egy értékesitö kollégát ugy hogy a szalon vezetöt is elő kellett rángatni ugyanis ameik értékesitövel beszéltem elöször rejtélyes oknál fogva beteg lett és nem adott jelet magárol 3 napig és helyettese nem volt! kérdeztem h ha nincs az emberünk akkor amig ö nem jön addig én nem tudok autot venni?! majd készségesen egy "Sevroletes"kolléga meghallgatta az auto hogyan zümmög , és mért réteg vastagságot az auton, kis gondolkozás után 850 ft-ot mondott az autora mint maximális ár! a történet tanulságát szerintem mindenki sakkozza ki maga...nekem meg marad hogy magán személynek adom el az autot csak igy hónapokkal el van halasztva a dolog...na puszi :D

Link to comment
Megosztás:

Ige' ige' Gerikém!csak márakereskedésben 1xübb lett volna megoldani a maradék 400 ft hitel átvállalást !! meg nekik nem számit annyira a müszaki határideje mint egy magánszemélynek ugyanis az májusban lejár...de végül is jah ,igazad vanik keresek rá jobb vevöt...

Link to comment
Megosztás:

Háát jah.. meg kérdés a tartása... bár akkor már, ha mégis, csak a kérdéses szakaszra tennék javitásként, mert benne a hőérzékelö is stb.

No meg mert a csergőben újonan sacc 8e pénz

Mérd le, mekkora a belső átmérő, mert lehet, hogy tudok hozni Fótra! A VSZM mintabolt nem ott van, hanem a Homasitával szemben, az Andor utcánál. A Rötölö-klubnál az Elektroprofi van, lehet, hogy ott is van.

Link to comment
Megosztás:

Te még élsz Laci? (AGR) :D mugy ezt vágom én is de nekem ien szöveget mondott h az auto mindenféleképpen 1 misi alatt lesz eladva náluk és h ezért nem jön ki jol...de nem hinném h egy 6 éves auto 950 ft ér! mikor alig van benne kilométer és viszonylag szép állapotban van! 1.7 ért vettük 3 éve! igaz ezzel átlettünk ba*** de ez most mind1 ...akkor én nem voltam ott mikor vettük ugyhogy 1.7 az sok volt...de nem hinném hogy ne érne az auto 1.1 et vagy 1.2...hasznaltauto .hu és ime jopár példa h 1 misiért oanokat lehet kapni amikben nem 45 km van hanem 80 tol felfele a csillagos égig...ugyhogy eléggé jol akart járni a kereskedés...

Link to comment
Megosztás:

Te még élsz Laci? (AGR)

Mostanában csak gyújtólángon... 8)

Egyébként az enyém is eladó, 1993.03.h - 4 tárcsafék (GSi), Weitec gátlók és ült. rugók, áll. toronymerevítő, fehér Racing Spirit felnik Falken Ziex gumikkal, SunGuard fóliázás, M3-as tükrök, GSi hátsószárny, elekt. lámpák, söt. h.lámpák, BS kipuff + egyéb módosítások, folyamatos szervíz, rengeteg alkatrész újra cserélve, korához képest nagyon jó állapot. És mennyit kérjek érte? :? :? Az Astra árakat nagyon leverte az a sok szakadék szemét amit kintről hoztak, meg a lepusztított cégesek stb. ... :evil:

AGR1 4 Sale

AGR2 4 Sale

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.