Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello! Gps-t szeretnék vásárolni és tanácsot szeretnék kérni. milyet? melyik mennyiért éri meg? szoftverrel vagy anélkül vegyem meg. én egy ilyenre gondotam http://www.220volt.hu/WayteQ+x960BT+HD+terkep+nelkul

ki mennyire ismeri? árban esetleg jó? vagy valami mást ajánlanátok. jah ésazért jo lenne 30 alatt szoftver nélkül ;)

heló!

nekem pont ilyen van.

Egész jó kütyü, jó nagy a kijelzője, ami elég nagy segítség.

Elég gyors is, a belső memóriáján elfér az egész szorftver + térképek.

Ami hátránya (szerintem):

-a tartó karja nagyon rövid (F Astránál ha nincs utasoldali légzsákod pont beleül abba a mélyedésbe egyébként)

-Éjjel kibírhatatlanul vakít a töltést jelző led. Vagy leragasztod, vagy akkuról használod, vagy feltöltve indulsz neki az éjszakának.

-A beépített fényérzékelő nem ér semmit. Nekem mindig leveszi a fényerőt, ami nappal nem jó. Nappal max, éjjel min.

-Hideg ablakról leesik. Fel sem érdemes tenni, amíg nem tudsz oda meleg levegőt fújni. (ez csak télen gond)

Kb ennyi.

Összességében meg vagyok vele elégedve.

Gábor

Link to comment
Megosztás:

heló!

nekem pont ilyen van.

Egész jó kütyü, jó nagy a kijelzője, ami elég nagy segítség.

Elég gyors is, a belső memóriáján elfér az egész szorftver + térképek.

Ami hátránya (szerintem):

-a tartó karja nagyon rövid (F Astránál ha nincs utasoldali légzsákod pont beleül abba a mélyedésbe egyébként)

-Éjjel kibírhatatlanul vakít a töltést jelző led. Vagy leragasztod, vagy akkuról használod, vagy feltöltve indulsz neki az éjszakának.

-A beépített fényérzékelő nem ér semmit. Nekem mindig leveszi a fényerőt, ami nappal nem jó. Nappal max, éjjel min.

-Hideg ablakról leesik. Fel sem érdemes tenni, amíg nem tudsz oda meleg levegőt fújni. (ez csak télen gond)

Kb ennyi.

Összességében meg vagyok vele elégedve.

Gábor

Én meg a nokia 5800-ával navigálok. Gyári Ovi térképpel(ami full ingyenes és legális...), amin van éjszakai üzemmód és abszolút nem vakít. Szépen mondja a csaj az utca neveket is. Eddig csak egyszer lépett ki menet közben a fél év alatt...

Link to comment
Megosztás:

mióta nálam van első tetőcsomis út ;)

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...516749288_n.jpg

Én is vettem még év elején tetőcsomit, de még nem volt a kocsin, nem is tudom, jó-e rá (egy B Corsáról való, de a szélessége állítható). Egyszer nekiindultam, hogy felpróbálom, de miután a 4 elcsúsztatható fülből, ami a tetősínben van, 2-t meg se tudtam mozdítani, meg a másik 2 is csak félig ment hátra, feladtam. ;)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. érdeklődnék 99 f Astra néha felvillan a olajnyomás jelző lámpa ,olajszintel minden oké mi lehet a gond?

Szia!

Jobbik esetben csak a nyomáskapcsoló gomba szivat, ami a visszajelző lámpát kapcsolgatja (eltömődött a furata, vagy a végét járja), rosszabbik esetben valóban kevés az olajnyomás, ami lehet egy szűrődugulás (a karterben a szívócső alján van egy szűrő), vagy maga az olajszivattyú halódik. Milyen motorú kocsi egyébként, és milyen olaj van benne?

Link to comment
Megosztás:

mióta nálam van első tetőcsomis út :lol:

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...516749288_n.jpg

Én is vettem még év elején tetőcsomit, de még nem volt a kocsin, nem is tudom, jó-e rá (egy B Corsáról való, de a szélessége állítható). Egyszer nekiindultam, hogy felpróbálom, de miután a 4 elcsúsztatható fülből, ami a tetősínben van, 2-t meg se tudtam mozdítani, meg a másik 2 is csak félig ment hátra, feladtam. :lol:

Mi kaptunk hozzá tetőcsomit (illetve csak akét rudat keresztben).

De ráoperáltuk a wareszről megmaradtat. ;) Ilyen lett, nem szép, de a célnak megfelel. :lol: :lol: A legtöbb, amit vittem vele, az 3db radiátor volt, nem a lemez, hanem a régifajta kis-öntöttvas, súlyról csak annyit, hogy ketten alig bírtuk őket felrakni, de elbírta. ;)

Mekkora súlyt lehet vinni a tetőcsomagtartón? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi kaptunk hozzá tetőcsomit (illetve csak akét rudat keresztben).

De ráoperáltuk a wareszről megmaradtat. ;) Ilyen lett, nem szép, de a célnak megfelel. :lol: :lol: A legtöbb, amit vittem vele, az 3db radiátor volt, nem a lemez, hanem a régifajta kis-öntöttvas, súlyról csak annyit, hogy ketten alig bírtuk őket felrakni, de elbírta. ;)

Mekkora súlyt lehet vinni a tetőcsomagtartón? :lol:

80 kg

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudjatok de ezt az elektromos ablakemelő megoldást meg kellett veletek osztanom!!!!!

http://toplike.eu/img/9691a6f365db6979d974e3a25855a721.jpg

:lol: :lol:

Nem haragszunk! :lol: :lol:

És pont egy kazánt kellett feltenni először? :lol:

Inkább mint szalmabálát... :lol:

omg olyan rég voltam itt, már kerestem a lájk gombot :lol: am nem kazán, hanem kutyaház :D

Kutyaház?? ;) ;) Hozzátok se megyek.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi kaptunk hozzá tetőcsomit (illetve csak akét rudat keresztben).

De ráoperáltuk a wareszről megmaradtat. ;) Ilyen lett, nem szép, de a célnak megfelel. :lol: :lol: A legtöbb, amit vittem vele, az 3db radiátor volt, nem a lemez, hanem a régifajta kis-öntöttvas, súlyról csak annyit, hogy ketten alig bírtuk őket felrakni, de elbírta. ;)

Mekkora súlyt lehet vinni a tetőcsomagtartón? :lol:

Nem 80, hanem 50 kg hivatalosan. Aztán láttam már vinni Zsigulin egy másik Zsiguli karosszériát, oszt alatta ült még 5 kisebbség is. Mentek. Így is lehet! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy egy-két kocka sört elbír!!! :lol: :lol:

Rátapintottál a lényegre! :lol: :lol: :lol:

(alsó hangon 200 kg rajta volt ezen is... ;) , de csak egyszeri alkalom volt kb 50 km)

Helló Ha már tető csomi a téma akkor valakinek nincsen GM csomi tartóhoz kulcsa fölösben a fiók aljában mert csomi tartóm van de kulcsnélkül és nem akarom szét barmolni mert eredeti opel ?

Kulcs sajna az enyémhez sincs. ;) De úgyis csak addig van fent (nekem) amíg használom, így nem zavar.

Link to comment
Megosztás:

OK köszi de úgy volna a tuti .

Az biztos.

De a csomagtartó rudak bónuszként voltak az autóhoz, és eszemben sem volt megnézni, hogy van-e kulcs hozzá, vagy nincs. ;) A Wareszhoz se volt, mondjuk azt 4db 10-es csavar fogta összesen. De ha meglenne, én is jobban örülnék, főleg ha kint kéne éjszakáztassam valami idegen helyen, sosem lehet tudni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.