Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Először is Boldog Karácsonyt Szeretnék Kívánni mindenkinek!

Nem tudom hova kellet volna feltennem eme kérdésem így megkérdezem itt... Létezik valami leírás hogy F Astra Műszerfalából a dolgokat hogyan lehet kivenni? De konkrétan engem a Hátsó Ködlámpa kapcsoló érdekelne h azt hogyan lehetne kivarázsolni a helyéről?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is Boldog Karácsonyt Szeretnék Kívánni mindenkinek!

Nem tudom hova kellet volna feltennem eme kérdésem így megkérdezem itt... Létezik valami leírás hogy F Astra Műszerfalából a dolgokat hogyan lehet kivenni? De konkrétan engem a Hátsó Ködlámpa kapcsoló érdekelne h azt hogyan lehetne kivarázsolni a helyéről?

http://racing-bazar.hu/ShowImage.aspx?imgI...1&imgX=1024 Az alul-fölül fülecskék tartják :D Hátulról összenyomva jön ki előre felé, ha jól rémlik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

TEgnap vmi barom nekiment a jobboldali tükrömnek, és lepattant róla a takaró műanyag. Sajnos letörtek a fülek is. Ezeket megreparáltam, visszatettem. Tart ameddig tart :lol: Viszont olyan kérdésem lennek, hogy lehet ezt a műanyagot korrektül leszedni? Mert ahogy nézem, a tükröt be kell nyomni mert a belsúő füle csak így csúszik ki, viszont a külső kettőt hogy lehet törés nélkül kipattintani? Mi a trükk? Mert első ránézésre, ugy nézem, hogy csakkifele kell huzni, oszt majd kipattan, de ez nem egy életbiztosítás :D

Link to comment
Megosztás:

üdv. mindenkinek!

egy rossz hírrel kell szolgálnom vagyis nekem rósz :lol: . ma délután megcsattintottam egy más opel-t hátulról :D ö indexelt és fékezett, hogy tér le és én is mire észre vettem satufék kormánykapás és "reccs" jól elvittem a bal hátulját :devlish: az enyémnek is a jobb eleje lámpa, sárvédő, lökhárító, motorháztető törőt hajlót meg miegymás :icon13: az övének a lámpa ahol van ott jól megnyomta lámpástól, a kasznit neki a kerék fele (5 ajtós astra f volt a kerek hátú) szerencsére nem történt személyi sérülés légzsákok nem nyíltak csak az ijedség volt nagy. rendőrséget nem hívtuk mert nem történ személyi sérülés és kiegyeztünk de végül a rendőrök is oda keveredtem. kérdik mi volt papírokat ellenőriztek stb. kérdik ki tudunk e egyezni mondtuk igen s oszt nem is kötekedtek tovább. holnap megyek biztosítóhoz hogy intézzem tovább az ügyet övét fizeti a biztosítom (remélem) mert én voltam a hibás, az enyémet meg fizetem én. :devlish:

ezt hozta az angyalka :icon13:

kellemes ünnepelt mindenkinek!!

u.i. gondoltam megosztom veletek az eseményt.

Link to comment
Megosztás:

...ma délután megcsattintottam egy más opel-t hátulról

Baszus...

Csodálatos karácsonyi ajándék. :lol: Fogadd részvétem. Lényeg, hogy se Nálatok, se Nála nem sérült senki.

A nyári vadkalandomnál lett egy zöld diónyi vérömleny az egyik lapockám környékén, azóta hirtelen mozdulatoknál emlékeztet a sors, hogy nem kell kapkodni.

Link to comment
Megosztás:

Baszus...

Csodálatos karácsonyi ajándék. :lol: Fogadd részvétem. Lényeg, hogy se Nálatok, se Nála nem sérült senki.

A nyári vadkalandomnál lett egy zöld diónyi vérömleny az egyik lapockám környékén, azóta hirtelen mozdulatoknál emlékeztet a sors, hogy nem kell kapkodni.

Heves volt a leányzó? :D :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Heves volt a leányzó? :lol: :D

Így van. Olyan heves, hogy 8-10m-re ugrott ki elém az őz. Nem sokon múlt, hogy nem maradtam az árokparton. Rá 1-2 hónapra, igaz tölem sok megyényivel arréb, hasonló körülmények között randizott egy férfi egy őzzel. Ugyanúgy az árokban landolt a kocsi. Ő a helyszínen meghalt.

Link to comment
Megosztás:

Baszus...

Csodálatos karácsonyi ajándék. :D Fogadd részvétem. Lényeg, hogy se Nálatok, se Nála nem sérült senki.

A nyári vadkalandomnál lett egy zöld diónyi vérömleny az egyik lapockám környékén, azóta hirtelen mozdulatoknál emlékeztet a sors, hogy nem kell kapkodni.

a szomszédos városban dolgozom egy áruházban 4 kor végeztem ki se értem a városból nézem a telefon sehol "ott maradt" visszafordultam és az áruháztól kb. 300m -re megtörtént a baj. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így van. Olyan heves, hogy 8-10m-re ugrott ki elém az őz. Nem sokon múlt, hogy nem maradtam az árokparton. Rá 1-2 hónapra, igaz tölem sok megyényivel arréb, hasonló körülmények között randizott egy férfi egy őzzel. Ugyanúgy az árokban landolt a kocsi. Ő a helyszínen meghalt.

Sajnálatos.

Link to comment
Megosztás:

Baszus...

Csodálatos karácsonyi ajándék. :lol: Fogadd részvétem. Lényeg, hogy se Nálatok, se Nála nem sérült senki.

A nyári vadkalandomnál lett egy zöld diónyi vérömleny az egyik lapockám környékén, azóta hirtelen mozdulatoknál emlékeztet a sors, hogy nem kell kapkodni.

Nekem meg előző éjjel valami vadbarom letörte az antennámat.. örültem nagyon mikor megláttam..

A következő elektromos lesz szerintem..

Link to comment
Megosztás:

a szomszédos városban dolgozom egy áruházban 4 kor végeztem ki se értem a városból nézem a telefon sehol "ott maradt" visszafordultam és az áruháztól kb. 300m -re megtörtént a baj. :lol:

Örülj, hogy ennyivel megúsztad! Tipikus ráfutásos baleset. Nem szabad ragadni a másikra!

Unokaöcsém dettó, ugyanezt csinálta már kétszer. Mindkétszer rommá törte az apja kocsiját.... :D

Link to comment
Megosztás:

Örülj, hogy ennyivel megúsztad! Tipikus ráfutásos baleset. Nem szabad ragadni a másikra!

Unokaöcsém dettó, ugyanezt csinálta már kétszer. Mindkétszer rommá törte az apja kocsiját.... :lol:

Követési távolság. Node az sem elég, ha nem figyel az ember.

Unokatesóm kockára fékezte az új téligumikat... 170nél észrevette, hogy áll előtte a sor. Szerencsére nem lett baj, de elmondása szerint centiken múlt csak!!

Jótanács (engem is beleértve) mindenkinek, figyeljünk a csúszós utakon, és tartsuk be a megfelelő követési távolságokat.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

TEgnap vmi barom nekiment a jobboldali tükrömnek, és lepattant róla a takaró műanyag. Sajnos letörtek a fülek is. Ezeket megreparáltam, visszatettem. Tart ameddig tart :lol: Viszont olyan kérdésem lennek, hogy lehet ezt a műanyagot korrektül leszedni? Mert ahogy nézem, a tükröt be kell nyomni mert a belsúő füle csak így csúszik ki, viszont a külső kettőt hogy lehet törés nélkül kipattintani? Mi a trükk? Mert első ránézésre, ugy nézem, hogy csakkifele kell huzni, oszt majd kipattan, de ez nem egy életbiztosítás :D

Na a javítás eddig tartott... :devlish: Nincs valakinek egy fölösleges kifakult 10x éves fekete matt szinezetlen takarója balos tükörre?

Link to comment
Megosztás:

Hali! Valaki tudna nekem segíteni keresni 10 pines diagnosztikai kábelt. olyat aminek az egyik vége 10pines a másik pedig usbs. Van két programom is SCan master ELM és MOdiag. mindkettőhöz csak kábel kell amivel összekötöm a gépet a kocsival. Esetleg valakinek vmilyen tapasztalat ezzel kapcsolatban az is segítene nekem vagy vmi okos gondolat. Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.