Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy 1996-os F astra Caravan TDS-ben mit lehet kiolvasni az OBD csatin? Egyáltalán milyen rendszerű?

Gondoltam egy önálló fedélzeti feszültségmérő beépítésére (nem szivargyújtó aljzatba), de láttam szép Bluetooth-os OBD adaptereket, kb. hasonló árban. Ha ezen keresztül megoldható, inkább erre ruháznék be és még szét se kellene szedni az autót érte :)

Még egy kérdés: Az Isuzus motor kód az X17DTL?

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

A hétvégén cseréltük a BE ajtóban az ablakemelőt gyárira.Az üveg úgy szorul a keretbe, hogy csak kézzel tudom lehúzni kb félig,azt is nehezen,pedig szépen párhuzamosan fut. Onnan már lecsúszik magától. Sajnos így felfelé érezhetően kinlódik a motor! Órákig állítgatuk az alsó vezetősint hogy a legjobb legyen de így is szorul. Természetesen a sineket és a fogaskereket megzsíroztuk. A gumikédert pedig befújtam szilikonnal. Sajnos nem számotevő a változás! Ja! A kédert nem gyűrte be, nem azért szoros!

Valakinek van valami ötlete? Én már tanácstalan vagyok! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

A hétvégén cseréltük a BE ajtóban az ablakemelőt gyárira.Az üveg úgy szorul a keretbe, hogy csak kézzel tudom lehúzni kb félig,azt is nehezen,pedig szépen párhuzamosan fut. Onnan már lecsúszik magától. Sajnos így felfelé érezhetően kinlódik a motor! Órákig állítgatuk az alsó vezetősint hogy a legjobb legyen de így is szorul. Természetesen a sineket és a fogaskereket megzsíroztuk. A gumikédert pedig befújtam szilikonnal. Sajnos nem számotevő a változás! Ja! A kédert nem gyűrte be, nem azért szoros!

Valakinek van valami ötlete? Én már tanácstalan vagyok! :blush:

Az kiderült hogy az üveg szorul vagy a mechanika?

Link to comment
Megosztás:

Hali. Valaki segítsen. Ha osztrákból behozok egy astrát alkatrèsznek akkor is lekell papírozni ( regadó nèvre írás ilyesmi) vagy elèg ha veszek egy lejárt papírost kint hazahozom ès szètszedem a kertben? Ha valaki tud segítsen lègyszi

Nem kell semmit. Szétszeded és kész.

Persze kint kell rá venni egy ideiglenes rendszámot, ha lábon akarod hozni, ha trélerrel mész érte, akkor az sem kell.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell semmit. Szétszeded és kész.

Persze kint kell rá venni egy ideiglenes rendszámot, ha lábon akarod hozni, ha trélerrel mész érte, akkor az sem kell.

Köszi az infót. Mèg annyi hogy a maradèkot letudom adni itthon legálisan , mondjuk mèh telepen vagy bontoba?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Urak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! :)

Érdekes jelenséget mutat a kicsi Astram! (1992 évj. C16NZ)

Ha bekapcsolom az elakadás jelzőt akkor csak a bal oldali indexeket villogtatja és ha felnyomom az indexet jobbra akkor megy mind a négy!

De ez akkor is így van ha az autó nincs gyujtáson se és még a kulcs sincs benne! : O :o

Ez mitől van??

Mi ehet a hiba? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Urak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! :)

Érdekes jelenséget mutat a kicsi Astram! (1992 évj. C16NZ)

Ha bekapcsolom az elakadás jelzőt akkor csak a bal oldali indexeket villogtatja és ha felnyomom az indexet jobbra akkor megy mind a négy!

De ez akkor is így van ha az autó nincs gyujtáson se és még a kulcs sincs benne! : O :o

Ez mitől van??

Mi ehet a hiba? :)

Én első körben a vészvillogó kapcsolót cserélném, elég érdekes dolgokat tud okozni, és nem hosszú életű.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Urak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! :)

Érdekes jelenséget mutat a kicsi Astram! (1992 évj. C16NZ)

Ha bekapcsolom az elakadás jelzőt akkor csak a bal oldali indexeket villogtatja és ha felnyomom az indexet jobbra akkor megy mind a négy!

De ez akkor is így van ha az autó nincs gyujtáson se és még a kulcs sincs benne! : O :o

Ez mitől van??

Mi ehet a hiba? :)

elszokott fáradni benne a cucc, mondjuk, akkor nem akad be és folyamatossan villog

de ha gyújtás nélkül is gond van, akkor sztem a kapcsoló rosszalkodik

le kell hózi róla a sapkát, aztán felső részin kiakaszatani a pöcköt és kijön előre

Link to comment
Megosztás:

Az az érdekes hogy ugye a gyári vészvillogó kapcsoló rossz volt már nem akadt be , ezért is vettem egy újat!

És az új csinálja ezt???? :o :o

NEM ÉRTEM!!! :(

5 év alatt, asszem 4-et fogyasztottam el. Semmi sem tart örökké, ha meg utángyártott akkor főleg nem :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.