Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

5 év alatt, asszem 4-et fogyasztottam el. Semmi sem tart örökké, ha meg utángyártott akkor főleg nem :D

Az előző C14Nz Astrámban 9 év alatt 5 elakadásjelző fogyott el. (Szentgotthárdi kocsi volt)

A mostani Astrám rüsselheimi és már 22 éves, amiből az utolsó 8 évet nálam töltötte és még tökéletesen működik a kütyü... :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Az előző C14Nz Astrámban 9 év alatt 5 elakadásjelző fogyott el. (Szentgotthárdi kocsi volt)

A mostani Astrám rüsselheimi és már 22 éves, amiből az utolsó 8 évet nálam töltötte és még tökéletesen működik a kütyü... :icon1:

lehet a gotthárdinál sokkal többet kellet használni :D

egyébként az enyén is "magyar" asztra eccer már volt cserélve

Link to comment
Megosztás:

Az előző C14Nz Astrámban 9 év alatt 5 elakadásjelző fogyott el. (Szentgotthárdi kocsi volt)

A mostani Astrám rüsselheimi és már 22 éves, amiből az utolsó 8 évet nálam töltötte és még tökéletesen működik a kütyü... :icon1:

Én is nyomkodtam német darabot, amiben még a gyári volt, és komolyan megnyomni is más érzés, mint az enyémet :D Az itthoniaknak viszont forintban mérhető az állapota :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ááá az èn szekerem nem talira való. Nincs olyan formában. Szegènyem csak egy családi verda.

Nem kiállítást mondtam, hanem talit ;) sok-sok elvetemült emberkével, aki szereti csinálni az autóját. Meg mellesleg ott vannak az autók is, hogy legyen min megmutatni, hogy miről is van a beszélgetés. :D
Link to comment
Megosztás:

Mint már tudjuk, olcsóbb rendszám nélkül vinni, mint másik rendszámmal :D

Amikor húztam be a céges trakit szerelőhöz szakadt az eső a trakiban nem volt akku , nem volt rajta rendszám , műszaki és egy jogsi nélküli muksó kormányzott. Piros lámpánál hátramentem letörölni az ablakot hogy lásson is valamit amikor visszaültem akkor láttam hogy mellettünk rendörautó állt a yardok meg így néztek: :icon11: :icon11:, :D

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem az volna, hogy caravan tetőn 160*200-as francia ágyat egybe mennyire illik vinni (~100km kellene megtenni vele)?

Most mértem, hosszra simán elfér a 200 cm, de szélesség már kicsit húzós, mivel a tetősín csak ~92 cm-re van egymástól így legalább 34 cm a kilógás oldal irányban. Ez kicsit soknak tűnik :blink:

Valaki tapasztalat?

(Rögzítést spaniferrel gondoltam, hasonlót még sose vittem tetőn, de sztem a 70-80 lenne a max biztonságos tempó)

Ez azért csak nem akkora elvetemültség mint a zotya kollega mutatványa :S

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem az volna, hogy caravan tetőn 160*200-as francia ágyat egybe mennyire illik vinni (~100km kellene megtenni vele)?

Most mértem, hosszra simán elfér a 200 cm, de szélesség már kicsit húzós, mivel a tetősín csak ~92 cm-re van egymástól így legalább 34 cm a kilógás oldal irányban. Ez kicsit soknak tűnik :blink:

Valaki tapasztalat?

(Rögzítést spaniferrel gondoltam, hasonlót még sose vittem tetőn, de sztem a 70-80 lenne a max biztonságos tempó)

Ez azért csak nem akkora elvetemültség mint a zotya kollega mutatványa :S

Szerintem oldalirányban nem nyúlhat túl.

Link to comment
Megosztás:

Amikor húztam be a céges trakit szerelőhöz szakadt az eső a trakiban nem volt akku , nem volt rajta rendszám , műszaki és egy jogsi nélküli muksó kormányzott. Piros lámpánál hátramentem letörölni az ablakot hogy lásson is valamit amikor visszaültem akkor láttam hogy mellettünk rendörautó állt a yardok meg így néztek: :icon11: :icon11:, :D

LOL :lol: :lol:

Elképzeltem a szitut. :D

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem az volna, hogy caravan tetőn 160*200-as francia ágyat egybe mennyire illik vinni (~100km kellene megtenni vele)?

Most mértem, hosszra simán elfér a 200 cm, de szélesség már kicsit húzós, mivel a tetősín csak ~92 cm-re van egymástól így legalább 34 cm a kilógás oldal irányban. Ez kicsit soknak tűnik :blink:

Valaki tapasztalat?

(Rögzítést spaniferrel gondoltam, hasonlót még sose vittem tetőn, de sztem a 70-80 lenne a max biztonságos tempó)

Ez azért csak nem akkora elvetemültség mint a zotya kollega mutatványa :S

Akkor erre varrjál gombot: https://www.dropbox.com/s/sfc9kwlj2ap9vkg/DSC07641.jpg

:smartass:

150km-ről hoztuk haza, olyan 70-80-as tempóval, de nem volt vele gond egyáltalán, masszívan lerögzítettük.

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem az volna, hogy caravan tetőn 160*200-as francia ágyat egybe mennyire illik vinni (~100km kellene megtenni vele)?

Most mértem, hosszra simán elfér a 200 cm, de szélesség már kicsit húzós, mivel a tetősín csak ~92 cm-re van egymástól így legalább 34 cm a kilógás oldal irányban. Ez kicsit soknak tűnik :blink:

Valaki tapasztalat?

(Rögzítést spaniferrel gondoltam, hasonlót még sose vittem tetőn, de sztem a 70-80 lenne a max biztonságos tempó)

Ez azért csak nem akkora elvetemültség mint a zotya kollega mutatványa :S

180x220-asat hoztam már vele haza, paramentes. Csak te majd ne akard fölnyitni a csomiajtót reflexből. :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.