Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Milyen árba van az az izé? és merre kell keresni? sokmeló kicserélni?

elég sz@r meló :)

bontani kell a vezérlést...

olajdeklit ,vízpumpát,stb.,és mindent ami útba van hogy hozzá férjél a lánchoz és feszítőhöz.. nem mondanám hogy otthoni feladat :)

azért írtam hogy esetleg egy olajjárat takarítás TALÁN segít.

az lényegesen olcsóbb mint egy ekkora bontás...

maga a feszítő kb ennyi

http://opelcentrum.hu/aruhaz/motor/vezerlesek/vezermulanc-feszito-z10-12-14xep

Link to comment
Megosztás:

T gyalázó!

Castrol Magnatec A1 5W-30 nem rendelkezik semmilyen GM (Opel) gyártóművi jóváhagyással. Ezért GM (Opel) motorba nem való.

A BP konszern Castrol márkanév Magnatec terméksorából a Castrol Magnatec C3 5W-40 rendelkezik GM Dexos 2 gyártóművi jóváhagyással.

Első körben:

-motor öblítés:

Liqui Moly, SCT, STP, Valvoline, Gunk, K2, Wynn's, Pro Tec, CRC .

-szűrő, olajcsere

Castrol Magnatec C3 5W-40.

A második kör (láncfeszítő csere) az már lényegesen drágább.

Link to comment
Megosztás:

Hy Y17DT motor reggel egy kis olajos víztócsa volt az auto alatt, alá néztem és a piros nyíllal jelölt egységből jött a folyadék. mi ez az egység ? ahogy láttam a vízhűtővel volt kapcsolatban.

Továbbá még az lenne a kérdés hogy melyik féktárcsa és fékbetét normális minőségű. és jo hatásfokú.

_mnt_sdcard_DCIM_Camera_IMG_20120603_130726_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Össze volt fonnyadva sajna későn vettem észre ! Ja és ennyit az utángyártottról!

Nyugtassatom meg, hogy olajcserével megjavulok:-)

Miért mennyiért vetted az utánagyártott? :o És milyen márkájú volt, ha volt neki márkája?

A gyári is csak 2300Ft... Szóval az olaj-és olajszűrőn NE spórolj!

Első olajcserekor (4 éve) a kereskedésben 2700Ft volt a gyári, majd Filtront vettem bele 2300Ft-ért, de újabban ugyanennyiért kapom a gyárit cromaxban. Márkakereskedésben nem tudom, hogy már mennyi lehet, talán tavaly mondtak rá 4e-et. :omg:

Link to comment
Megosztás:

az amire te gondolsz az a vizpumpa csöcse.

Ő a termosztát csöcsét keresi, ami csak egyben kapható. és még szerencse hogy most tört el, és nem egy autópályán, mert akkor könnyen meg lehet főzni a motort.

sajnos elöregszik a müanyag, és törik.

Köszi srácok a segítséget, legyártatás lesz belőle. A gyári termosztátnak egyébként 92 fokon kell nyitnia?

Link to comment
Megosztás:

Az enyémbe magnatec c3 5w40 van, de olyan 8-9e környékén ezzel is kezdi azt a bizonyos lánccsörgést.

Megint váltani fogok.

Én még télen vettem edge 0W30-at, edge van már benne ~40e km-e, de én jövőre átváltok GM 5W30 dexos 2-re, annyira dicsérik, hogy eszméletlen. Munkatársam Z14XEP-je azóta eszik 5.2-t. :) Ő is isteníti.

Van egy schumacher munkatársam Z14XE-vel, ő 9-10l körül jár. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem az én napom ez a mai. Gyújtáskapcsoló betétet vettem ki, ehhez ki kellett venni a zár részét is. Visszarakáskor sikeresen eltörtem azt a rugós vállrészt, ami a helyén tartja (amit be kell nyomni a kivételhez fölülről egy lyukon át). Pedig nem erőltettem, nem is értem mitől törhetett el. Ez még a kisebbik baj, már úgyis napirenden volt a cseréje, rendesen szét van már kopva. A nagyobbik bajom, hogy állítható kormányom lévén kihúztam a szereléshez, hogy könnyebben hozzáférjek, és visszaállításnál fogta magát a kormányoszlop, és széthullott :confused: . A tűzfal felőli végében szétesett valami csapágy, a szőnyegre kipotyogott egy rakás golyó, a golyóskosár meg lecsúszott a tengelyen az első csuklóig. Most mozog és akad a kormányom.

Kérdéseim a következők lennének:

Ha veszek új zárrészt a gyújtáskapcsolóba, azt hozzá lehet állítani a kulcshoz (tudok olyan zárbetétről amit kulcshoz lehet programozni, ezért a kérdés, hogy hátha ez is ilyen), vagy annak saját kulcsa van, és komplett zárszettet kéne cserélni, hogy ugyanúgy egy kulcs nyissa az összeset? (Mondjuk a csomagtérajtót most se nyitja a kulcsom, valószínűnek tartom, hogy azt már cserélték valamikor.)

A kormányoszlop mennyire javítható? Vagy készüljek fel rá, hogy ki kell cserélni komplett az egészet?

A segítséget előre is köszönöm!

Ma széttúrtam az autót:

P1010223.JPGP1010228.JPGP1010229.JPGP1010222.JPGP1010221.JPG

Gondolom látszik a problémám, a kormányoszlop tűzfal felőli felfogatásának csapágya hullott szét. így nem tűnik teljesen reménytelennek a cseréje, a beszerzése annál inkább. Mindenesetre holnap besétálok egy bontóba aztán meglátjuk mi lesz a megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Ma széttúrtam az autót:

Gondolom látszik a problémám, a kormányoszlop tűzfal felőli felfogatásának csapágya hullott szét. így nem tűnik teljesen reménytelennek a cseréje, a beszerzése annál inkább. Mindenesetre holnap besétálok egy bontóba aztán meglátjuk mi lesz a megoldás.

Az RJ45-ös csatlakozóval szerelt kábel az miacsoda?

Link to comment
Megosztás:

Én még télen vettem edge 0W30-at, edge van már benne ~40e km-e, de én jövőre átváltok GM 5W40 dexos 2-re, annyira dicsérik, hogy eszméletlen. Munkatársam Z14XEP-je azóta eszik 5.2-t. :) Ő is isteníti.

Van egy schumacher munkatársam Z14XE-vel, ő 9-10l körül jár. :D

Hol lehet GM 5W-40-t beszerezni? Elég ritkának tűnik... :D

Link to comment
Megosztás:

vezetékes net :)

:D

Az a tempomat visszajelző elektronika csatlakozója, ennyiben átterveztem DarthVödör nyákrajzát, mert ilyen ajzatom volt épp itthon (meg így kisebb is a nyák).

Meg a fehér lisztszerű por is micsoda? Netán poroltó szódabikarbonája? A szőnyegre viszont komolyan rácsodálkoztam...hol kapni ilyet?

Az sima "hétköznapi" por, csak a fényképező vakuja miatt látszik olyan fehérnek :)

A szőnyeg az egy olcsó, Auchan-os szerzemény, nem egy komoly darab.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap felakadtam a géppel egy kapubejárón. Annyit sikerült gyorsan megnézni, hogy a kipufogó rezgéscsillapító része sajnos legatyásodott, csúnyán kifúj ott.

Nem tudtam rendesen alánézni, hogy ez cserélhető-e külön, vagy bele lehet hegeszteni egy bontottat, vagy csere a középső dobig? Hogyan van ez a kipufogó szakaszolva?

Holnap délelőtt derül ki, hogy lesz-e gyári kipufogó-összekötőm (amiben benne van a flexi-cső). Ha nem, akkor ugy. rezgéscsillapító lesz belehegesztve. Remélem, így is bírja majd egy darabig...

Link to comment
Megosztás:

annak asszem van dexos2-je ... ami jó :)

olajnyomás mérés esetleg?

csinálj videót és rakd fel jutubra :)

Köszönöm a választ bocsi most értem haza.Az a baj hogy álló helyzetben nem hallani csak menet közben.előző tulaj noname olajat használt és napi 4-5 km ment.noname+5km+ ecotec= motor belső mosás.Javits ki ha tévedek.Szerintem motormosás lesz belőle.Esetleg 10W40 es olaj?
Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a választ bocsi most értem haza.Az a baj hogy álló helyzetben nem hallani csak menet közben.előző tulaj noname olajat használt és napi 4-5 km ment.noname+5km+ ecotec= motor belső mosás.Javits ki ha tévedek.Szerintem motormosás lesz belőle.Esetleg 10W40 es olaj?

aha :)

olajban bizonytalan vagyok :)

hogy 10w40 vs 5w30 :)

mantec megmondja :)

elvileg az szokott lenni hogy X-es mociba (ami motorikus változtatás nélkül kapott Z-t ) , meg lehet próbálni az 5w30-at

és nem fogy drasztikusan akkor maradhat .

ha igen akkor 10w40

ez én véleményem :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.