Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

És az neked nem volt jobb?? ...Vagy neked jobb lett volna csak....

Remélem legalább anyagilag nem jártál rosszabbul!  :wink:

anyagilag ha innen nézem a fizetésem ugyanannyi, mint amennyit a szervizben kaptam.

hA a másik oldalról nézem nagyon rosszul jártam. nincs jatt, nincs okosság, stb.....

de most volt itt lehetőség, és nekem ez volt az utolsó lehetőségem hogy bejussak ide. Sajnos egy ilyen banki helyre kihalásos alapon lehet csak bejutni. És én már egyszer lemondtam 1 éve. most volt az utolsó lehwetőség. Ugy gondolom, hogy jól néz ki az önéletrajzomban ez a hely.

És innen sokkal könnyebben tudok elmenni máshova.... na ezért váltottam.

Link to comment
Megosztás:

anyagilag ha innen nézem a fizetésem ugyanannyi, mint amennyit a szervizben kaptam.  

hA a másik oldalról nézem nagyon rosszul jártam. nincs jatt, nincs okosság, stb.....  

de most volt itt lehetőség, és nekem ez volt az utolsó lehetőségem hogy bejussak ide. Sajnos egy ilyen banki helyre kihalásos alapon lehet csak bejutni. És én már egyszer lemondtam 1 éve. most volt az utolsó lehwetőség. Ugy gondolom, hogy jól néz ki az önéletrajzomban ez a hely.  

És innen sokkal könnyebben tudok elmenni máshova.... na ezért váltottam.

Vágom én esztet! ...Asse mondom szépöcsém, hogy nincsen neked igzad! :D

Bank szféra télleg elitnek számít, és ha valahol hát ott lehet kapcsolatokat építgetni! ...már ha a beosztás, meg munkakör megengedi.

Link to comment
Megosztás:

Vágom én esztet! ...Asse mondom szépöcsém, hogy nincsen neked igzad! :D

Bank szféra télleg elitnek számít, és ha valahol hát ott lehet kapcsolatokat építgetni! ...már ha a beosztás, meg munkakör megengedi.

Jelenleg 2400 autó szervizelését koordináljjuk 4 en. rengeteg céggel, szervizzel beszélek nap mint nap, ugyhogy nem félek, mert ha megunom, akkoe visszamegyek a szervizbe, ha jó itt akkor maradok, ha jó ez , de nem itt, akkor keresek valami nyugdijas flottakezelő állást valami cégnél 8) 8) 8)

Link to comment
Megosztás:

:shock:  

Na ez az elszomorító... :roll:  

Múltkor láttam emelőn egy 1.4-es G Astra-t, és volt lehetőségem alábújni...hát igencsak megnéztem, hogy szinte darabokba volt rohadva a hátsó kipuffdobja...gyorsan kinéztem a kocsi alól, hogy mikori lehet kb, hát GO....valami volt a rendszáma, tehát nem volt egy veterán darab... :roll:

Bizony elszomorító! Nekem JO- val kezdődik és tavaly decemberben ért ide., viszont csak februárban vehettem át és a kipufogónál már most látszik felületi rozsda. A 12 év erre is működik?

Link to comment
Megosztás:

Bizony elszomorító! Nekem JO- val kezdődik és tavaly decemberben ért ide., viszont csak februárban vehettem át és a kipufogónál már most látszik felületi rozsda. A 12 év erre is működik?

De durva! :?

Mindjárt kimegyek és befekszem a kocsi alá megnézni....

Link to comment
Megosztás:

annyira azért nem gázos a helyzet, mint amit ti ideirtatok 8)

az amit te látsz, az egy burkolat. az azt a célt szolgálj, hogy hamarabb bemelegedjen a dob.

aZ rozsdásodik. az csunya. de attól még a dob hibátlan.

Arra 2 év a gari, de csak akkor cserélik ki gARIBA, HA kilyukadt!!! nem a külseje, hanem a belseje.

amugy olyan 5-6 évet kibir a hátsó dob., de szeretik kicserélni a szervizbe elöbb....

legfeljebba külseje leválik oyan 3 éves korban.

Link to comment
Megosztás:

Ha belegondoltok, nem is rossz, ha ötéves koráig kibírja. Mert a kondenzvíz ott csapódik le, és az belölről, míg a kerék álltal felvert víz kívülről rohasztja. Anno az off dácián egy év után mehetett a kukába a hátsó dob.

Az R19 hat év alatt ette meg és utána kapott egy balsal(lehet nem jól írom) készletet. Nem volt olcsó (32000 öt éve: közép és hátsó), de még a két évvel ezelőtti viszgán is fénylett mint a kutya p@cse.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. SEGÍTSÉG kellene.

Adva van: 1.4 Astra G 4 ajtós, 2 éves, 38e km. Tavaly ilyenkor 130 km/h-nál az autópályán egyszerre csak egy furcsa hang jelentkezett (olyan mintha felfújsz egy lufit, elszorítod a végét és kis lyukon engeded ki a levegőt, szürcsög és felváltva sípol). A hang forrása ismeretlen, a hangot belülről is és kívülről is lehet hallani. Belül a szélvédő közepe aljától hallható, ott ahol a levegő kiömlő nyílás van. Ha lehúzom az ablakot, az szél behozza a hangot. Azonban csak 100 km/h felett jelentkezik, de a legjobban akkor ha ennél a sebességnél egy kamion szembe jön velem, és nagy a szele. Valamibe belekap a menetszél. Szervízben volt, tavaly áprilisban, ott tettek tömítő pasztát az ablaktörlő motor alatt lévő forrasztásra. Azután elnémult a hang, kibírta egy évig, és ez év március elején újra előjött. Valószínűleg nem ott volt a baj ugyanis azt a részt két hete újra bekentem szilikon kaucsukkal, és semmi eredménye. Újra hallom a sípoló szörcsögő hangot.

Az alábbi próbálkozásoknál is hallható volt a hang: ha levettem az ablaktörlőt valamint az ablaktörlő alatt lévő műanyag elemet. A szerelő rendben találta a szélvédő ragasztását. A szélvédőn nincs látható sérülés, vagy lyuk. A motorház-tető tartó gumibakokat bekentem szilikon kaucsuk pasztával, semmi eredmény. A hang jelentkezik akkor is ha megy az ablaktörtlő, megy a fűtés, vagy a légkondi. Független attól hogy téli gumi acél tárcsával vagy nyári gumi könnyűfém felnivel van fenn.

A hang forrása egyértelműen nem deffiniálható. Probléma az is hogy 100 km/h alatt megszűnik. Ha valaki tud valamilyen ötletet, esetleg előfordult vele ilyen, nagyon megköszönném a válaszát.

Link to comment
Megosztás:

Na, akkor egy újabb műszaki probléma. Türelmes ember vagyok, de egy 2 hónapos autó ne csinálja nekem azt, hogy nem indul be!!!! :x

Reggel lemegyek, hogy elindulok munkába, éppen a fóliással is találkoztam volna, hogy kiválasszuk az árnyalatot. Beindítom az autót, elindul, aztán dadogni kezd (mintha nem menne egy henger), szépen esik a fordulat és leáll, és nem indult be többé..... 4-szer próbáltam, de semmi, az akkut meg nam akartam kinyírni, mert ha eddig nem indult be, akkor nem is fog hozzányúlás nélkül.

Ez a jövőre nézve nem valami bíztató..... :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.