Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ez a szárny dolog csupán optikailag gátolja a kosz lerakódást :( El ne higyje senki, hogy egy 100×5cm-es műanyag darab képes a kocsi mögött kialakuló légörvények megszüntetésére.

Most találtam vaterán optikai piszkolódás gátlót. Pont olyan amilyen tetszik nekem, kicsi, lapos nem hivalkodó és az ára is elfogadható.

Mindjárt előkeresem a linket, ha esetleg valakit érdekel.

Link to comment
Megosztás:

A mostani kocsikról lespórolják a sárvédő gumit ... nem tudom a tiéteken van-e - szerintem az valamelyest segítene.

Ezen én is gondolkodtam, hogy extra felszerelés-e....

Egy kicsit biztos segít, nem hagyja annyira a koszos vízcseppeket a kocsi mögé kerülni...

kivi vagyok ennyibe fáj, meg hol lehet kapni.

Szeméy szerint én csak kevés astrát láttam amin volt ilyen, a legtöbbön nincs :(

Link to comment
Megosztás:

Ezen én is gondolkodtam, hogy extra felszerelés-e....

Egy kicsit biztos segít, nem hagyja annyira a koszos vízcseppeket a kocsi mögé kerülni...

kivi vagyok ennyibe fáj, meg hol lehet kapni.

Szeméy szerint én csak kevés astrát láttam amin volt ilyen, a legtöbbön nincs :(

Lehet kapni a szalonokban...én anno ott vettem, de 3 év alatt az elsőket 3x letapostam...1x pedig egy betontömbtől védték meg a kocsit....ahhoz ért hozzá nem a dukkózáshoz... ;) áldottam is a búrámat hogy megvettem... :)

az áruk párban előre - hátulra....3500-4000 pénz...

Link to comment
Megosztás:

g-astrán nem csak f-en láttam de azon elég gyatrán néz ki ez nagyon jol mutat csak az a kérdés hogy erre a dologra jo-e .de ez nagyon jol néz ki hol mennyiért vesztegetik ezt a szárnyat ?

F-en is vannak szépek áámmmmm :(

Az opc-s bisztos drága, www.ebay.de -en nézelődj szerintem, hátha találsz szimpatikusat.

Link to comment
Megosztás:

Ezen én is gondolkodtam, hogy extra felszerelés-e....

Egy kicsit biztos segít, nem hagyja annyira a koszos vízcseppeket a kocsi mögé kerülni...

kivi vagyok ennyibe fáj, meg hol lehet kapni.

Szeméy szerint én csak kevés astrát láttam amin volt ilyen, a legtöbbön nincs :(

ITT pont a napokban beszéltünk róla.

És az opel.hu oldalon a tírtozékok oldalon ott vannak az árak, a 2 pár kb 10e Ft, ha nincs akcióban...

Igazából énis gondolkodtam rajta, de inkább most beletankolom a kocsiba az árát, ha meglessz, mivel ha megveszem elmegy az összes pénzem, majd ha kicsit egyenesbe leszek, akkor lehet veszek rá. ;)

Link to comment
Megosztás:

ITT pont a napokban beszéltünk róla.

És az opel.hu oldalon a tírtozékok oldalon ott vannak az árak, a 2 pár kb 10e Ft, ha nincs akcióban...

Igazából énis gondolkodtam rajta, de inkább most beletankolom a kocsiba az árát, ha meglessz, mivel ha megveszem elmegy az összes pénzem, majd ha kicsit egyenesbe leszek, akkor lehet veszek rá. :(

Delparts itt nézd meg itt a 2 pár kb 7500 pénz...ahogy írtam...és gyári(nak tűnik)...

Link to comment
Megosztás:

Erre még mindig senki?

A Corsa kezelési utasítása azt írja ha menet közben villok, akkor a kipufogó-katalizátorral van valami probléma, de az Astra kezelési utasítását ajánlanám áttanulmányozni, hátha van benne valami okosság. De szerintem vidd el szervízbe, és megmondják/megcsinálják.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.