Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ohhh köszi az ötletet sikerült is kivillogtatni. 1526 a villanások alapján. Ez milyen hiba semmit sem találtam rá?

B1526 Keyless entry circuit short to ground

Valami az ajtónyító áramkörrel lehet... Jobb oldalon elöl a kárpitot kell szétszedni. (belülről a sárvédő ív, ajtó sarkánál)

Link to comment
Megosztás:

B1526 Keyless entry circuit

short to ground

Valami az ajtónyító áramkörrel lehet... Jobb oldalon elöl a kárpitot kell szétszedni. (belülről a sárvédő ív, ajtó sarkánál)

Igen ott kavarodhatott meg valami mert lezártam és amíg a boltban voltam kinyitódott.Aztán kerültem egyet vele és beálltam a garázsba.Az imént ismét beindítottam és lám megjavult már nem világít és nem is nyitódik önmagától. Jöttek az idegenek :-))és megcsinálták.Köszönöm a segítségeteket,ötleteket

Link to comment
Megosztás:

B1526 Keyless entry circuit

short to ground

Valami az ajtónyító áramkörrel lehet... Jobb oldalon elöl a kárpitot kell szétszedni. (belülről a sárvédő ív, ajtó sarkánál)

Igen ott kavarodhatott meg valami mert lezártam és amíg a boltban voltam kinyitódott.Aztán kerültem egyet vele és beálltam a garázsba.Az imént ismét beindítottam és lám megjavult már nem világít és nem is nyitódik önmagától. Jöttek az idegenek :-))és megcsinálták.Köszönöm a segítségeteket,ötleteket

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem régiben valaki rákérdezett a vezetőoldali biztonsági öv kikopására,vagyis hogy nem húzza vissza magát!

Az lenne a kérdésem,hogy eltudná küldeni nekem privátban vagy az sdavid2@freemail.hu címre az öv szétszedése dokumentumot? Ugyanis nálam is kivan kopva és megszeretném csinálni.

Előre is köszönöm! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Elég nagy gázban vagyok! Persze nem dőlök a kardomba, de jelenleg az egyik ajtó csak dísznek van:(...

A kölyök miatt a jobb hátsón átállítottam zárt állapotba a gyerekzárat! Becsuktam, azóta se kép se hang, illetve rohadtul nem nyilik... Hangra minden müködik nyit és zár, mégis az ajtó nyithatatlan:(((

Lebontottam a kárpitot, a bowdenek épek, az elektromos rész is szépen működik, kattan, hogy nyit, zár, de az ajtó nem mozdul....

a zár rögzítő csavarok az ajtó testen a kasztni felől, így azok nem hozzáférhetőek...

Van valami kallntyú, vagy valami biztonsági oldási lehetőség, amihez az ajtón belülről lehet hozzáférni, vagy ilyenkor mi a helyzet??

Válaszokat előre is köszy...

UI: bocs ha nem ide való, akkor légyszi irányítsatok át hogy hol tudok eme témakörben nyomulni?

Link to comment
Megosztás:

Természetesen Astra G, ha már abban a csoportban vagyunk:) Azért erre figyeltem!:)...

Egy 2000 es születésű 1.7 Isuzu motoros, Opel 100 as kiadású...

Persze mindent mozgat, megy, működik ránézésre ahogy az ajtó bélbe bevilágítok így látom.... sőt kattanni hallom a zárat, meg ilyesmi...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Ma eszrevettem, hogy a hutoviz kiegyenlito tartalybol hianyzik a viz? kb 2 eve bejeloltem, hogy meddig van. Raneztem parszor de nem volt gond eddig. De most eleg sok elfolyt valahol. Hol folyhat ell?

Bilincseknél, toldásoknál, elágazásoknál, radiátornál. Autó alatt nincs csöpögés? Bent a fűtésnél is ereszthet.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Olyan problémám lenne, hogy az autóval közlekedtem a tegnapi nap folyamán és ha felgyorsítok pl 100 km/h-ra és tartani akarom a sebességet akkor elkezd rángatni a kocsi, mintha le akarna fulladni, közbe meg a motordiagnosztika lámpa világít, hol néha el is tünik. pl akkor ha leveszem a gázról a lábamat és motorfékezek, vagy épp gyorsítok, Városba is ezt csinálja ha pl 4.be 60 km/h val megyek és tartom a sebességet, gyorsításnál nem rángat....

Ötletetek hogy mi lehet? Esetleg gyertya? Vagy EGR? Lambdaszonda? Vagy egyéb ötlet? köszi előre is a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Olyan problémám lenne, hogy az autóval közlekedtem a tegnapi nap folyamán és ha felgyorsítok pl 100 km/h-ra és tartani akarom a sebességet akkor elkezd rángatni a kocsi, mintha le akarna fulladni, közbe meg a motordiagnosztika lámpa világít, hol néha el is tünik. pl akkor ha leveszem a gázról a lábamat és motorfékezek, vagy épp gyorsítok, Városba is ezt csinálja ha pl 4.be 60 km/h val megyek és tartom a sebességet, gyorsításnál nem rángat....

Ötletetek hogy mi lehet? Esetleg gyertya? Vagy EGR? Lambdaszonda? Vagy egyéb ötlet? köszi előre is a segítséget.

szia!

biztos tárolt az autó valami hibakódot, villogtasd ki.

Link to comment
Megosztás:

Hello. A tegnap irtam, hogy fogyott a hutovizbol. Ma utanna toltottem es kb dedci fagyallo ment bele. Amikor megvettem az autot ket eve megjeloltem , hogy meddig van es addig toltottem most is.Remelem nem hengerfelyes mert az olajsapka az igy nez ki:

http://kepfeltoltes.hu/150223/IMG_20150223_113102_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/150223/IMG_20150223_113108_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Azt azert hozzateszem, hogy a het folyaman le kell csereljem az olajat mert mar itt az ideje.

Elfogadhato meg ez a hutoviz fogyas es a habosodas?

Link to comment
Megosztás:

Hello. A tegnap irtam, hogy fogyott a hutovizbol. Ma utanna toltottem es kb dedci fagyallo ment bele. Amikor megvettem az autot ket eve megjeloltem , hogy meddig van es addig toltottem most is.Remelem nem hengerfelyes mert az olajsapka az igy nez ki:

http://kepfeltoltes.hu/150223/IMG_20150223_113102_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/150223/IMG_20150223_113108_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Azt azert hozzateszem, hogy a het folyaman le kell csereljem az olajat mert mar itt az ideje.

Elfogadhato meg ez a hutoviz fogyas es a habosodas?

Az mennyi?Ha 1dl akkor az nem gond :icon1:

Amúgy a kiegyenlítőtartály oldalán ott a jelölés,hogy hidegen hol a min.szint(középen kb.)

a "capuuccino" szerűség az olajbetöltön se probléma,a téli több hidegüzem miatt van,nekem is ilyen minden télen :smartass:

Link to comment
Megosztás:

Az mennyi?Ha 1dl akkor az nem gond :icon1:

Amúgy a kiegyenlítőtartály oldalán ott a jelölés,hogy hidegen hol a min.szint(középen kb.)

a "capuuccino" szerűség az olajbetöltön se probléma,a téli több hidegüzem miatt van,nekem is ilyen minden télen :smartass:

bocs most latom hogy elirtam. 2 decirol van szo kb

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.