Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Üdv!

Ma meglett az első idegesítő probléma. Vasárnap volt ez a rettenet ködös esős idő, akkor mentem utoljára a kocsival. Bent pihent a garázsban. Ma reggel jövök vele dolgozni, aztán minden fékezésnél a hátulról hangos reszelő hangot hallani.

Szerintetek lehet, hogy esetleg kicsit megrozsdált a dob. Elég közel van a munkahelyem és előfordulhat, hogy nem vitte még le. De hallottatok már ilyent? Létezhet az, hogy ebben a takony időben berozsdásodott? Ha nem, akkor egyéb tipp? Mondjuk nem tudom milyen állapotú a betét...

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Ma meglett az első idegesítő probléma. Vasárnap volt ez a rettenet ködös esős idő, akkor mentem utoljára a kocsival. Bent pihent a garázsban. Ma reggel jövök vele dolgozni, aztán minden fékezésnél a hátulról hangos reszelő hangot hallani.

Szerintetek lehet, hogy esetleg kicsit megrozsdált a dob. Elég közel van a munkahelyem és előfordulhat, hogy nem vitte még le. De hallottatok már ilyent? Létezhet az, hogy ebben a takony időben berozsdásodott? Ha nem, akkor egyéb tipp? Mondjuk nem tudom milyen állapotú a betét...

Ha mész vele és fékezel akkor ez a "takony" lekopik róla és aztán már hang nélkülinek kellene lennie

Link to comment
Megosztás:

Most érdeklődtem termosztát után: valami ismeretlen márka 12.500 (házzal együtt) meg van Gates 18.000ft házzal együtt

ne mán jó drágák ezek

Erről van szó. Az alkatrész (sima termosztát) meg egy 2-3 ezer forintos tétel lenne. Ha minden kötél szakad, 13-14-ért tudok gyárit szerezni.

Link to comment
Megosztás:

De könyörgök! Nem egy számítógépről van szó, hogy ennyibe kerüljön, hanem egy kis "vacakról" ezeknek elgurult a gyógyszerük? :)

Az a helyzet, hogy természetesen a Z16XEP be is csak házzal együtt lehet venni és ráadásul ha jól tudom elég összetett szerkezet, mert a hagyományos funkciókon kívül más dolgot is ellát (ha jól emlékszem a twinport szelepek előmelegítését is ellátja, de az csak kósza infó nem vagyok benne biztos)

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet, hogy természetesen a Z16XEP be is csak házzal együtt lehet venni és ráadásul ha jól tudom elég összetett szerkezet, mert a hagyományos funkciókon kívül más dolgot is ellát (ha jól emlékszem a twinport szelepek előmelegítését is ellátja, de az csak kósza infó nem vagyok benne biztos)

Ok..az én autóm nem twinportos....

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet, hogy természetesen a Z16XEP be is csak házzal együtt lehet venni és ráadásul ha jól tudom elég összetett szerkezet, mert a hagyományos funkciókon kívül más dolgot is ellát (ha jól emlékszem a twinport szelepek előmelegítését is ellátja, de az csak kósza infó nem vagyok benne biztos)

De ha jól gondolom csak a ház kialakítása "speckó", maga a termosztát nem.

Link to comment
Megosztás:

De ha jól gondolom csak a ház kialakítása "speckó", maga a termosztát nem.

Szét kell kapni, aztán összehasonlítani egy másikba való termosztáttal. Ha ugyanaz, akkor mehet a másiké bele. Nem szokásuk ezeknek minden motortipushoz külön termosztátot gyártani, csak felcimkézni szokás meg másképp csomagolni meg más áron árulni...

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy pár kérdésem:

1. Honnan tudom, hogy a kutyacsontot (stabilizátor) csere érett?

2. Szerintetek megfelelő a termosztátom? Helyzet a következő: reggel beindít kb 10-12km után elkezd indulni a mutató és kb a 90 előtt (kb 85-88-nál) meg áll, de minden szuper a fűtés meg minden más, ennek ilyenekkel lennie?

Ilyen hidegben elég sok idő kell, mire bemelegszik, főleg ha közben nyomatod a fűtést is, bár a 10-12km tényleg soknak tűnik. Indítsd be, és nézd meg, hogy amikor a mutató elkezd menni, akkor a radiátornak az a sarka, ahol a meleg víz megy bele, az ott langyos-e. Ha jó a termosztát, akkor ilyenkor még a radiátor felé nem megy víz.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen hidegben elég sok idő kell, mire bemelegszik, főleg ha közben nyomatod a fűtést is, bár a 10-12km tényleg soknak tűnik. Indítsd be, és nézd meg, hogy amikor a mutató elkezd menni, akkor a radiátornak az a sarka, ahol a meleg víz megy bele, az ott langyos-e. Ha jó a termosztát, akkor ilyenkor még a radiátor felé nem megy víz.

ok! bár igaz, hogy fűtéssel megy fel 10-12km alatt

Link to comment
Megosztás:

ok! bár igaz, hogy fűtéssel megy fel 10-12km alatt

Nefűccsébe! :)

Egyébként jó termosztátnál is segítség, ha nem tolja rá az ember rögtön a fűtést. Ha résnyire leengeded az ablakot, akkor (elvileg) nem is párásodik le, és mikor kezd egy kicsit langyulni a motor, akkor mehet az 1. fokozatú ventillátor. Érezhetően hamarabb megvan így az üzemi hőfokod (persze, majd a jó termosztátnál).

Link to comment
Megosztás:

Nekik legyen igazuk, de ez a 10-12 km azért szerintem is sok.

Puding próbája az evés, holnap kiderül.............

Jah és ha cserélnem kell akkor mindenképp házzal együtt kell? (mert a Gates házzal együtt kb 13)

Más: észre vettem, hogy a vas elkezdte csipegetni az olajat, bár ha jól emlékszem a gyár szerint 1000km/0,6l

Link to comment
Megosztás:

Puding próbája az evés, holnap kiderül.............

Jah és ha cserélnem kell akkor mindenképp házzal együtt kell? (mert a Gates házzal együtt kb 13)

Más: észre vettem, hogy a vas elkezdte csipegetni az olajat, bár ha jól emlékszem a gyár szerint 1000km/0,6l

ezer km alatt 6 deci a normal. ejha.:) nekem is eszegeti, 10000 alatt 1 litert ontok utana kb.:)

Link to comment
Megosztás:

Jah és ha cserélnem kell akkor mindenképp házzal együtt kell? (mert a Gates házzal együtt kb 13)

Nem kell, csak inkább együtt árulják... De én kivenném a termosztátot, elmennék a boltba a házzal, belepróbálnám egy olyanét, aminél nem a házzal együtt árulják, és ha illeszkedik a helyére, akkor mehet bele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.