Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Kicsit zavar a következő dolog: 2005-ös Astra G, Z14XE motorral, azt csinálja, hogy mondjuk 2-3 havonta nem indul, csak hosszú, akár 1 percnyi köszörülés után, akkor is nagyon vacakul, először 1-2 henger néha gyújt, további köszörülés-köpködés után 3, ilyenkor már járva marad, és egy kis gázra teljesen oké. Ha a hosszú helyett több rövidebbet indítózok, akkor nem indul. Egyébként máskor pöccre, hidegen-melegen. Hibakód nincs, most van benne 170000, de gyakorlatilag újkora óta csinálja, csak nem foglalkoztam vele, talán régen ritkábban jött ki. Azóta persze már volt többször gyertya, szűrők (benzin is) cserélve, látszólag semmi nem befolyásolja, lehet hideg, meleg, pára, csinálta már reggeli első indításkor, és napközben is.

Igazából nem tudom merre induljak a hibakereséssel, mi az ami ilyet okozhat, de nem generál hibakódot? Köszi az ötleteket :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kicsit zavar a következő dolog: 2005-ös Astra G, Z14XE motorral, azt csinálja, hogy mondjuk 2-3 havonta nem indul, csak hosszú, akár 1 percnyi köszörülés után, akkor is nagyon vacakul, először 1-2 henger néha gyújt, további köszörülés-köpködés után 3, ilyenkor már járva marad, és egy kis gázra teljesen oké. Ha a hosszú helyett több rövidebbet indítózok, akkor nem indul. Egyébként máskor pöccre, hidegen-melegen. Hibakód nincs, most van benne 170000, de gyakorlatilag újkora óta csinálja, csak nem foglalkoztam vele, talán régen ritkábban jött ki. Azóta persze már volt többször gyertya, szűrők (benzin is) cserélve, látszólag semmi nem befolyásolja, lehet hideg, meleg, pára, csinálta már reggeli első indításkor, és napközben is.

Igazából nem tudom merre induljak a hibakereséssel, mi az ami ilyet okozhat, de nem generál hibakódot? Köszi az ötleteket :D

Hogy őszinte legyek, ha már újkorában is csinálta akkor nem vártam volna eddig, mentem volna vele vissza

Én szelep ragadásra gondolnék.. vagy nem tom... hibakódot sem generál...

Link to comment
Megosztás:

Én fehér színű ledes rendszámtábla világítást szeretnék mert eddig kék volt, de az igencsak szabálytalan. Viszont mindeddig sehol sem találtam csak kéket pirosat és sárgát.

Én náluk szoktam LED-es cuccokat venni:

http://www.nteam.hu

Ma sikeresen letörtem a fülét a H7 foglalatnak. Boltban nem tudják beszerezni, csak a gyárit 3-4ezerért, bontóban elfogyott.

Szóval most vagy félszemmel közlekedek, vagy gyalog.

5leteket várok erre is szeretettel!

Link to comment
Megosztás:

Én náluk szoktam LED-es cuccokat venni:

http://www.nteam.hu

Ma sikeresen letörtem a fülét a H7 foglalatnak. Boltban nem tudják beszerezni, csak a gyárit 3-4ezerért, bontóban elfogyott.

Szóval most vagy félszemmel közlekedek, vagy gyalog.

5leteket várok erre is szeretettel!

ha van ködlámpád ugy tom egy ideig az szabályosnak minősül, ha kiégett 1 tompitott

Link to comment
Megosztás:

ha van ködlámpád ugy tom egy ideig az szabályosnak minősül, ha kiégett 1 tompitott

Hátsó ködlámpám van csak. Egyébként tudtommal ha nincs köd, szabálytalan a ködlámpa használata.

H7 foglalatot ha kiveszem, a HB3 izzót be tudom üzemelni H7 helyett?

Ugyanis H7 foglalatot 3-4ezerért tudnak beszerezni, akkor inkább veszek 2 db HB3 izzót.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Rég jártam itt, közel 5ezer km megtétele után csak most jött elő az újabb hiba a kocsiban és csak sejtem a megoldást:-))) A probléma az, hogy a fűtőpanel nem kap áramot, illetve nem mindig. A jelenség az, hogy ha mozgatom a slusszkulcsot a gyújtáskapcsolóban ráadott gyújtás mellett, csak úgy hajlandó naftát kapni a fűtéspanelom. Gyújtáskapcsoló betét cserét sejtek a dologban, vagy van valakinek más tippje?

A másik: nem működnek az elektromos tükrök. Tudna valaki küldeni egy biztosítéktábla-kiosztást, nekem nincs (2001-es Z14XE). Előre is kösz mindenkinek!

Hali!

Az enyém is csinált már olyat, hogy indítás után nem ugrott vissza gyújtáshehlyzetbe a kulcs, és akkor nem működött a fűtőventi.

Szerintem is gyújtáskapcsoló betét. De ez csak egy tipp. Nem vagyok szakértő.

Egy kis WD 40 biztos nem rontja el, vagy csere.

Tesómnak gyárból rendeltek Car Pass alapján, asszem 23000 Ft körül.

Link to comment
Megosztás:

Mert felétek ködlámpával közlekednek a rendőrautók állandóan?/érdekes/ Felénk azért szabályosan közlekednek a rendőrök így jó magam is amikor szolgálatban vagyok!

OFF

Merre laksz? :D Itt Pesten is szoktak érdekes dolgot csinálni a kollégák. A kedvencem amikor piros a lámpa és csak addig kapcsolják be a szirénát és a villogót amikor átmennek rajta (5mp).

A kedvencem: Decembert 25. Pusztaröcsöge... 30-as táblánál mérnek... Nagy valószínűséggel 35-el mentem..remélem nem jön a levél.

/OFF

Link to comment
Megosztás:

Hogy őszinte legyek, ha már újkorában is csinálta akkor nem vártam volna eddig, mentem volna vele vissza

Én szelep ragadásra gondolnék.. vagy nem tom... hibakódot sem generál...

Jogos, valamelyik kötelező szervizen mondtam nekik annak idején, de széttárták a karjukat, én meg nem voltam elég erőszakos....

Ez a szelep ragadás viszont érdekes. Tulajdonképp mikor nem indul, akkor kicsit olyan hangja van, mintha nem lenne kompresszió, csak úgy teker magában, mint mikor gyertyák és benzin nélkül forgatsz meg egy motort. Az elsőnél meg is ijedtem, hogy átugrott a vezérlés, mert asszonynak nem indult akkor, én már csak az eredményt láttam.

De mondjuk ezt gondolom csak 1 szelep játszhatja, attól még 3 hengeren nem kéne elindulnia? Mikor zseniálisan elgörbítettem a trafóhíd csatijában egy lábat, akkor 3 hengerezve vígan elindult, és adta is a megfelelő hibakódot :D

Asszem emiatt nem veszem le még a hengerfejet, csak ha más miatt úgyis le kell egyszer... más ötlet? AC ha nem indul, arra adna kódot?

Link to comment
Megosztás:

Hátsó ködlámpám van csak. Egyébként tudtommal ha nincs köd, szabálytalan a ködlámpa használata.

H7 foglalatot ha kiveszem, a HB3 izzót be tudom üzemelni H7 helyett?

Ugyanis H7 foglalatot 3-4ezerért tudnak beszerezni, akkor inkább veszek 2 db HB3 izzót.

kb. 2000ft darabja a foglalatnak!! Nemrég vettem akkor annyi volt! Szerintem vedd meg!

Hihetetlen, hogy emberek 2000ft-on sz@rakodnak egy autó esetében!! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Én is küzdök evvel az izzókiégéssel. de eddig érdekes képpen a jobb égett ki előbb... megtudjátok mondani mi okozza? a Túláram vagy a nagy ingadozás? Gondolkodok azon, hogy egy 12V stab IC vel megpróbálkozok, hátha.... de javítsatok ki ha ez rossz irány..

Egy kis ellenállást kell beforrasztani és nem fog kiégni.

Én náluk szoktam LED-es cuccokat venni:

http://www.nteam.hu

Ma sikeresen letörtem a fülét a H7 foglalatnak. Boltban nem tudják beszerezni, csak a gyárit 3-4ezerért, bontóban elfogyott.

Szóval most vagy félszemmel közlekedek, vagy gyalog.

5leteket várok erre is szeretettel!

Szerintem drága, mondjuk én két éve vettem 1200-ért újat. Vagy rosszul emlékszem? Többiek?

Link to comment
Megosztás:

Mert felétek ködlámpával közlekednek a rendőrautók állandóan?/érdekes/ Felénk azért szabályosan közlekednek a rendőrök így jó magam is amikor szolgálatban vagyok!

Felénk kiégett tompítot + ködlámpával járőröznek M3 kivezetőn a középső sávban. És akkor merjek vagy ne merjek jobbról elmenni mellette? Inkább két sávváltás balra, aztán három jobbra a kihajtónál.

OFF

Merre laksz? :D Itt Pesten is szoktak érdekes dolgot csinálni a kollégák. A kedvencem amikor piros a lámpa és csak addig kapcsolják be a szirénát és a villogót amikor átmennek rajta (5mp).

A kedvencem: Decembert 25. Pusztaröcsöge... 30-as táblánál mérnek... Nagy valószínűséggel 35-el mentem..remélem nem jön a levél.

/OFF

46-nál jön a levél.

Link to comment
Megosztás:

Helló!!

Én is jártam már így hogy letörött a H7-esnek a foglalata és innen rendeltem...2000 Ft + postaköltség...!!

Jó hamar el tudja vágni a kis pöcköt amikor kiveszed az izzót, de csak a jobb oldalon, (autó belsejéből nézve jobb), mivel nehezebben tudsz hozzáférni, mint a másik oldalon....

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1436049222.html

Link to comment
Megosztás:

Felénk kiégett tompítot + ködlámpával járőröznek M3 kivezetőn a középső sávban. És akkor merjek vagy ne merjek jobbról elmenni mellette? Inkább két sávváltás balra, aztán három jobbra a kihajtónál.

Pedig egy országos utasítás, hogy szolgálatba csak azok a rendőrautók vihetők ki melyek műszakilag tökéletesen megfelelő állapotban vannak. Ezt minden rendőrnek ellenőrizni is kell indulásnál és ha hibát észlel autó csere. Azt meg valószínűbbnek gondolom, hogy amikor kiégett tompítottal járőröznek valszeg menet közben égett ki és nem vették észre.

Link to comment
Megosztás:

Pedig egy országos utasítás, hogy szolgálatba csak azok a rendőrautók vihetők ki melyek műszakilag tökéletesen megfelelő állapotban vannak. Ezt minden rendőrnek ellenőrizni is kell indulásnál és ha hibát észlel autó csere. Azt meg valószínűbbnek gondolom, hogy amikor kiégett tompítottal járőröznek valszeg menet közben égett ki és nem vették észre.

Remélem, hogy így van, csak nem értem, akkor minek a ködlámpa, miért kell a középső sávban 30-azni. Félre ne értse senki, nem akarok én bántani senkit, csak elszomorító, ami itt folyik.

Link to comment
Megosztás:

Remélem, hogy így van, csak nem értem, akkor minek a ködlámpa, miért kell a középső sávban 30-azni. Félre ne értse senki, nem akarok én bántani senkit, csak elszomorító, ami itt folyik.

azért mert ő egy mindentmegtehető köcsögrendőr. de van ellenpélda is...

én mindennap találkozom ilyennel, és vicces senki nem meri megelőzni... mert béna az összes vezető aki akkor megy amikor én is közlekedem :D

Link to comment
Megosztás:

azért mert ő egy mindentmegtehető köcsögrendőr. de van ellenpélda is...

én mindennap találkozom ilyennel, és vicces senki nem meri megelőzni... mert béna###### az összes vezető aki akkor megy amikor én is közlekedem :D

Akkor csak egyszerűbb nekik bekapcsolni a ködlámpát,helyzetjelzővel,és közben lóg a mobilon!!pffff.

Ne firtassuk ezt a műszaki alkalmasságot,mikor három féklámpából.csak a balos világít.Biztos az is épp előtte égett ki.Ez a baj!!!!!!!!!

Tisztelet a kivételnek!!

Link to comment
Megosztás:

azért mert ő egy mindentmegtehető köcsögrendőr. de van ellenpélda is...

én mindennap találkozom ilyennel, és vicces senki nem meri megelőzni... mert béna###### az összes vezető aki akkor megy amikor én is közlekedem :)

Akkor csak egyszerűbb nekik bekapcsolni a ködlámpát,helyzetjelzővel,és közben lóg a mobilon!!pffff.

Ne firtassuk ezt a műszaki alkalmasságot,mikor három féklámpából.csak a balos világít.Biztos az is épp előtte égett ki.Ez a baj!!!!!!!!!

Tisztelet a kivételnek!!

"köcsögrendőr" Na erről nem nyilatkozom! :D Az, hogy 30-al közlekedik az sem szabályos/indokolatlanul lassan sem szabad közlekedni/. Amikor én megyek az utakon a munka során biztosan működik az összes világító berendezés aminek működnie kell és a szabályokat betartom. Sajnos a fent említett esetek nagyban rombolják a már nem létező rendőrség tekintélyét. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.