Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

akkor még azért körbenéznék más csapágyszerü dolgoknál.

ékszijfeszitő, vezszij feszitő, vizpumpa, generátor satöbbi...

Vezérműszíj+vízpumpa ősszel lett cserélve kompletten görgőkkel,generátor kérdéses.

Több hozzáértő emberel beszéltem erről,de senki nemtudta megmondani az okot,te voltál az utolsó

ötletem.Az autó amúgy rendben van ,1 izzó cserén kívül semmi baja nem volt! Kop-kop!!!

Azért köszi! B)

Link to comment
Megosztás:

Vezérműszíj+vízpumpa ősszel lett cserélve kompletten görgőkkel,generátor kérdéses.

Több hozzáértő emberel beszéltem erről,de senki nemtudta megmondani az okot,te voltál az utolsó

ötletem.Az autó amúgy rendben van ,1 izzó cserén kívül semmi baja nem volt! Kop-kop!!!

Azért köszi! B)

meg kéne hallgatni, hogy milyen az a hang...

Link to comment
Megosztás:

Pedig az jó kéne legyen... ha tényleg az van benne...

Az van benne mert én vittem az olajat! Voltam egy szervízben ott is azt mondták hogy a hidrotőke szól és hogy ki kell cserélni mind a 16 ot. Gyárit tudnak nekem ajánlani 10 ezerért darabját! Így 160 ezer lenne+40 a munkadij!!!!!!!!!! Utána kérdeztem máshol is és a gyárira kb ugyanennyit mondtak de van utángyártott 2 ezerért darabja. Az utángyártott ennyire silány minőségű lenne vagy a gyárinál kell a nevet megfizetni!?

Link to comment
Megosztás:

amugy ezek az olajbetöltési mizériák azért ennyire nem durvákám...

én dolgoztam vagy 4 márkaszervizben, és még sose láttam, hogy a hozott olajból dolgozó szerelő nem azt töltötte volna bele mint amit hozott.

egy magánszemély autójában olyan nincs hogy ne lenne csak felszámolva az olajcsere.

lopni ésszel kell, ahoz is okosnak kell lenni, mert különben az első nap kirugják az embert, mert megbukik.

ugyanis a mai szegény világban 10 emberből 1 akit nem érdekel semmi, 1 még a helyszinen megnézi hogy ki lett e cserélvbe az olaj a többi meg otthon titokban nézegeti.

kár szerintem igazi nagy baromságokkal tömni a tisztelt fórumozók fejét...

Link to comment
Megosztás:

nem, ha gyárti teszel bele, és igen ha nem gyárit. B)

asszem segitettem... B)

meg kéne próbálni motor belső tisztitóval átmosni a motor belsejét,és nagyonvékony olajat bele. hátha csak dugulása van., és nem kap olajat, és attól megjavul.

Link to comment
Megosztás:

nem, ha gyárti teszel bele, és igen ha nem gyárit. B)

asszem segitettem... B)

meg kéne próbálni motor belső tisztitóval átmosni a motor belsejét,és nagyonvékony olajat bele. hátha csak dugulása van., és nem kap olajat, és attól megjavul.

Köszi. A nagyon vékony a mit jelent? 5w30 v 0w30 ast?

Link to comment
Megosztás:

amugy ezek az olajbetöltési mizériák azért ennyire nem durvákám...

az igaz, hogy inkább csak a flottás szervizeknél jellemző, de sajnos manapság is élő dologról beszéltem...

amúgy éppen a múlt héten verték át egy opel márkaszervízben egyik hölgyismerősöm keményen, céges g astrát

vitt javításra, és nem is mesélem, mi mindennel verték át, de nagyon arcátlanul...

3 hete pedig hugomékkal próbálkoztak be a vw-s szervízben, még jó hogy szólt, mielőtt belement volna a dologba... B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.