Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Hali,

Tolatásnál lezúztam a 2003/12-es NJOY G Astrám bal oldalon a műanyag küszöböt (elbénáztam, és egy fűben sunyító, küszöb+1cm magas tőkére ráhúztam a kocsit). Az első emelőponttól az első doblemezig leszakadt. Vettem egy bontottat (gumírozott szélűt, mert az NJOY-ra olyan jár :-) ),

de az a kérdés, hogy az autó alján a küszöböt rögzítő műanyag patenteket hogy lehet oldani? van ehhez külön rögzítőkészlet? Meg lehet csinálni házilag?

Elég erős a patent, mert inkább a műanyag küszöb rögzítőfüle szakadt ki, mintsem a patent jött le...

(A kocsi eddig az értékesítésítő hely szervizében volt mindig, nincs is velük baj, de szvsz nem fognak ráépíteni az autóra egy bontott alkatrészt, mikor vehetnék tőlük 34000HUF ellenében is egy újat. De ha más nem lesz, akkor megdumálom velük.)

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Tolatásnál lezúztam a 2003/12-es NJOY G Astrám bal oldalon a műanyag küszöböt (elbénáztam, és egy fűben sunyító, küszöb+1cm magas tőkére ráhúztam a kocsit). Az első emelőponttól az első doblemezig leszakadt. Vettem egy bontottat (gumírozott szélűt, mert az NJOY-ra olyan jár :-) ),

de az a kérdés, hogy az autó alján a küszöböt rögzítő műanyag patenteket hogy lehet oldani? van ehhez külön rögzítőkészlet? Meg lehet csinálni házilag?

Elég erős a patent, mert inkább a műanyag küszöb rögzítőfüle szakadt ki, mintsem a patent jött le...

(A kocsi eddig az értékesítésítő hely szervizében volt mindig, nincs is velük baj, de szvsz nem fognak ráépíteni az autóra egy bontott alkatrészt, mikor vehetnék tőlük 34000HUF ellenében is egy újat. De ha más nem lesz, akkor megdumálom velük.)

Ha jól emlékszem a küszöbleszedés benne van az 'Így csináld' könyvben. Ha gondolod, holnapra megnézhetem neked... Ha nem felejtem el... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Egyébklént milyen az a gumírozott szélű? Még nem is vettem észre, hogy N-joynál másfajta van...

Amúgy az alábbi ábrán 2-es számmal jelzett elemről van szó, ugye?

kuszob.jpg

Kösz, ha megnézed. Egyébként melyik könyvről van szó pontosan?

A gumirozott azt jelenti, hogy a képen 2-es (vagy 11-es) számmal látható elem felső részén gumi záróelemben végződik, így a küszöb és a festett felület között egy porvédő gumi van.

Oaks

Link to comment
Megosztás:

Kösz, ha megnézed. Egyébként melyik könyvről van szó pontosan?

A gumirozott azt jelenti, hogy a képen 2-es (vagy 11-es) számmal látható elem felső részén gumi záróelemben végződik, így a küszöb és a festett felület között egy porvédő gumi van.

Oaks

Nahát, ez jó.... Eztet nem tudtam, hogy ilyen is van NJoy-nál...

Amúgy az "Így csináld - Opel Astra 98-" vagy vmi hasonló című könyvről van szó... H.R. Etzold a szerző tán... Műszaki könyvesboltban vagy pl egyes szervizek alkatrészosztályán is kapható pl.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Lenne pár kérdésem.Van egy Astra G-m,amibe most akarok egy kis hang technikát bekötni,és az lenne a kérdésem,hogy az erősítőnek az akksiról a tápkábelt hol tudom bevezetni az utastérbe?Az astra előtt egy Lada Samaram volt,abban könnyű dolgom volt,mert a motortérből szinte beláttam a utastérbe,de az Astraban minden le van burkolva,és nem tudom bevezetni a kábelt!A másik kérdésem,ha már bennt van a kábel,akkor a csomagtartóig a küszöb alatt húzzam el?Vagy van valami jobb ötletetek is?Ti hogyan oldottátok meg ezt?A Segítséget előre is nagyon-nagyon köszönöm!

Lehet, hogy már kicsit későn szólok, de elvileg a gázpedálnál van egy ledugózott luk, ahol a gázbowden ment régen, de mivel elektromos gázpedál van már a kocsikban, így ez használható a tápkábel bevitelére.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is lenne egy kérdésem.

A csomagtartó zárja úgy néz ki megadta magát (vagy lehet, hogy nem is volt jó, mert sosem használtam manuálisan). A lényeg, hogy ha manuálisan be akarom zárni, akkor bezárni be lehet, de kinyitni már nem. Illetve ki lehet, ha elforgatom vízszintesbe a kulcsot és csinálok a távirányítóval egy zárás-nyitást. Egyébként nem is forog el a kulcs rendesen 90 fokot könnyedén, hanem csak kb. 80-at. Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baj? Esetleg lehet, e házilag orvosolni? Előre is kösz mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is lenne egy kérdésem.

A csomagtartó zárja úgy néz ki megadta magát (vagy lehet, hogy nem is volt jó, mert sosem használtam manuálisan). A lényeg, hogy ha manuálisan be akarom zárni, akkor bezárni be lehet, de kinyitni már nem. Illetve ki lehet, ha elforgatom vízszintesbe a kulcsot és csinálok a távirányítóval egy zárás-nyitást. Egyébként nem is forog el a kulcs rendesen 90 fokot könnyedén, hanem csak kb. 80-at. Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baj? Esetleg lehet, e házilag orvosolni? Előre is kösz mindenkinek!

Én sem sűrűn használtam még manuálisan... Azt sem tudom, a vízszintes/függőleges állás mit jelent. Utána kell olvasnom... :oops:

Link to comment
Megosztás:

én minden nap használom, mert a kp-im azt nem nyitja

vizszintes nyitva, állva zárva

És a kesztyűtartótok? Nekem utólag lett beszerelve, és pont fordítva műxik, mint a csomagtartózárja - vagyis: függyőlegesen vagy nyitva és vizszintesen zárva.... de lehet, hogy csak rosszul szerelték össze a zárat??

Link to comment
Megosztás:

És a kesztyűtartótok? Nekem utólag lett beszerelve, és pont fordítva műxik, mint a csomagtartózárja - vagyis: függyőlegesen vagy nyitva és vizszintesen zárva.... de lehet, hogy csak rosszul szerelték össze a zárat??

Nekem nincs is zár a kesztyűtartó ajtajában :roll:

Link to comment
Megosztás:

És a kesztyűtartótok? Nekem utólag lett beszerelve, és pont fordítva műxik, mint a csomagtartózárja - vagyis: függyőlegesen vagy nyitva és vizszintesen zárva.... de lehet, hogy csak rosszul szerelték össze a zárat??

Az enyém is ilyen de nekem a csomitartó is igy müxik!

vizszintes nyitva, függőleges zárva (aazem).....és nekem mind2 gyári 8)

de ez meg egy astra f szal ez is off

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kormányszervó indítás után nem müködik. ilyenkor mindig töbször ell kell inditanom, hogy legyen rásegités. Mi lehet a gond?

Azért ettől egy kicsit több infóra lenne szüksége még a hozzáértőknek is. Mondjuk típus, évjárat, stb, stb.

Link to comment
Megosztás:

Még egyszer megnéztem és elöbb elnéztem az olajszintet.

Annyi kérdésem lenne még, hogy a szervóba automata sebváltó olaj kell e?

1.4 16v 5 ajtos 2000. évi.

Ebben sajna nem tudok segíteni, de szerintem bármelyik opel szervíz megmondja, hogy milyen olaj kell a szervóhoz.

Link to comment
Megosztás:

Az en kerdesem is idevag: ha eltekerem a kormanyt nyugalmi helyzetebol kb 20 fokot akramerre, hallok egy "szortyogo", "nyoszorgo", "sziszego" hangot, igaz egeszen hallkan, olyat mindhogyha a hidraulika rendszerben csordogalna az olaj.... dehat ez tudomasom szerint nem kene hallatszodjon csak ha levego is van ott.... Ha valakinek lenne otlete hogy mitevo legyek mielott elmegyek egy szervizbe, mit nezzek meg, vagy ha masnal is igy van es normalis ez, szoval orulnek barmi velemenynek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.