Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Azért kiolvasás elött nem ártana átforrasztani a csatikat az üllések alatt :lol: Mert akkor nem kell fizetni mégegyszer a törlésért :lol:

még nincs átforrasztva mert vettem egy gyári új csatit, adva még egy esélyt az Opelnak, hátha le tud gyártani egy normális csatit. A Tech ért meg a keresztapa nem szokott fizetni :lol:

holnap átforrasztom és törlök...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

van 1 '98-as 2.0 16v automatám. 2 éve élvezzük egymást. pár hete történt, hogy lámpánál alapjáraton lefulladt a motor. azóta egyre többször jelentkezik ez a probléma. kellemetlen, ha indulnék, s helyette lefulladok, mögöttem meg mindenki rohanna.. Tehát álló helyzetben ingadozik az alapjárat és időnként le is áll! (?) Van valakinek használható ötlete, mielőtt a szerelőkhöz rohannék? (más... nekem is volt olyan problémám, hogy a központi egyszercsak nem nyitotta a jobb hátsót, aztán pár hónap elteltével, minden közbenjárás nélkül megjavult..!)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

van 1 '98-as 2.0 16v automatám. 2 éve élvezzük egymást. pár hete történt, hogy lámpánál alapjáraton lefulladt a motor. azóta egyre többször jelentkezik ez a probléma. kellemetlen, ha indulnék, s helyette lefulladok, mögöttem meg mindenki rohanna.. Tehát álló helyzetben ingadozik az alapjárat és időnként le is áll! (?) Van valakinek használható ötlete, mielőtt a szerelőkhöz rohannék? (más... nekem is volt olyan problémám, hogy a központi egyszercsak nem nyitotta a jobb hátsót, aztán pár hónap elteltével, minden közbenjárás nélkül megjavult..!)

Ez nem egyedi eset, a 'motor' topicban nem is olyan rég többen is kifejtettük a témát. Nekem is 2.0 16V, és ugyanez a gond, és alapjárati motor tisztítás sokat javított az alapjáraton. Mások autóin ennyi elég is volt, az enyémen sajnos nem, ritkán, de még csinálja. Főtengely jeladó a gyanús, de még nem sikerült kideríteni, mert most más javítás miatt van darabokban az autó.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

új vagyok még itt, csak most találtam rá erre a fórumra.

lehet, hogy nem túl udvarias, de rögtön egy kérdéssel/problémával kezdeném.

2001-es 1,6-os vectra B, abs hibát jelez néha-néha, nem mindig, de ha világít a lámpa akkor nem működik az abs. A hibát megoldja a motor leállítása és újraindtása, de időnként újra előjön.

Szervízben megnézték, abs vezérlőegység hiba, aztmondják cserélni kell.

A kérdés, hogy lehet-e javítani ezeket a vezérlőegységeket vagy tényleg csak cserélni kell. A másik, hogy milyen árban mozog ez a cucc, és bontottat érdemes venni, lehet-e találni egyáltalán vagy újonnan mibe kerül.

előre is köszi,

üdv, Norbi.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

új vagyok még itt, csak most találtam rá erre a fórumra.

lehet, hogy nem túl udvarias, de rögtön egy kérdéssel/problémával kezdeném.

2001-es 1,6-os vectra B, abs hibát jelez néha-néha, nem mindig, de ha világít a lámpa akkor nem működik az abs. A hibát megoldja a motor leállítása és újraindtása, de időnként újra előjön.

Szervízben megnézték, abs vezérlőegység hiba, aztmondják cserélni kell.

A kérdés, hogy lehet-e javítani ezeket a vezérlőegységeket vagy tényleg csak cserélni kell. A másik, hogy milyen árban mozog ez a cucc, és bontottat érdemes venni, lehet-e találni egyáltalán vagy újonnan mibe kerül.

előre is köszi,

üdv, Norbi.

Javítása elvileg lehet de nem biztos hogy bárki vállalná itt a fórumon vagy bárhol máshol. Az újonnani árát passzolom, de inkább gyárit mint semmilyet(utángyártottat) javasolnék.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

új vagyok még itt, csak most találtam rá erre a fórumra.

lehet, hogy nem túl udvarias, de rögtön egy kérdéssel/problémával kezdeném.

2001-es 1,6-os vectra B, abs hibát jelez néha-néha, nem mindig, de ha világít a lámpa akkor nem működik az abs. A hibát megoldja a motor leállítása és újraindtása, de időnként újra előjön.

Szervízben megnézték, abs vezérlőegység hiba, aztmondják cserélni kell.

A kérdés, hogy lehet-e javítani ezeket a vezérlőegységeket vagy tényleg csak cserélni kell. A másik, hogy milyen árban mozog ez a cucc, és bontottat érdemes venni, lehet-e találni egyáltalán vagy újonnan mibe kerül.

előre is köszi,

üdv, Norbi.

Lehet kapni kb 88E ft-ért tök újat nálam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emlékszem 10 vagy 15-be került eddig akiknek javították a gyárilag sajnos silány forrasztásokat a vezérlőben. Ami miatt dobálja a hibákat többnyire. :lol:

Kipörgésgátlóval is lehet hasonló gixer? Eddig 2x csinált ilyet, újraindításra elmúlt szintén. Mondjuk ennek a hiánya kevésbé zavaró, de mégicsak böki az ember szemét egy világító lámpa... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mondja meg nekem légyszi valaki hogy miért lehet magas az alapjáratom mindig ,meleg motornál indítás után egy ideig ?

vectra B x18xe 98-as évjárat

Akinek volt ilyen hiba vagy van ötlete hogy mi okozhatja kérem írjon! Elöre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mondja meg nekem légyszi valaki hogy miért lehet magas az alapjáratom mindig ,meleg motornál indítás után egy ideig ?

vectra B x18xe 98-as évjárat

Akinek volt ilyen hiba vagy van ötlete hogy mi okozhatja kérem írjon! Elöre is köszi!

Höh... ilyen nekem is van X20XE-vel, de ha megpöccintem egy picit a gázpedált, azonnal beáll 650-700 -ra.

A megoldásra azért én is kíváncsi vagyok.

Link to comment
Megosztás:

hát sajnos típusbetegség szokott lenni az alapjártai motor, sokat szoktak vinni hozzá, de álltalában segít egy pucolás is neki, ugyanis a kartelgáz a pillangószelep előtt van visszavezetve és jól elkoszolja azt. Nekem omegám van x20xev, és sokáig pucolgattam, jó is lett, de lehet kicserélem! Majd ha már nem bír magával...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Ma munkából hazafelé jövet - kb 0,5 km után - egyszer csak elkezdett rángatni a motor, nem pörgött ki. Gázpedál nyomására ütemesen fel-felpörgött majd mintha csak egy két henger menne, dadogott szinte ki akart esni a motor a helyéről 400-500-as fordulattal.. Ezt csinálta kb 1/2 percig, leállítottam, és a második indítás után mit ha semmi nem történt volna minden OK. Otthon végignéztem gyertyakábeleket, gyujtást, csöveket, látható hibát nem találtam, azóta is jól működik. A jármű 1996 Vectra CDX X20XEV. Kb 3 hónapja van nálam, mikor megvettem a szokásos dolgok - szűrők, olaj, vezérlés, ékszíjak, gyertyák... cserélve lettek - Opel szervíz, ismerős szerelő.

Van-e valakinek tippje mit nézzek meg, műszerezettségem nem sok van?

Ha legközelebb előfordul hova nyuljak?

Előre is köszönet!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.