Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

1 perc, kisbago957 írta:

mire hazaértem a vizem szinte 0 volt! és okádta a füstöt a kipufogó!

Mennyi idő alatta tűnt el a víz? Töltsd fel, ellenőrizd hogy nem kifelé szökik-e valahol. Ha nem akkor ugye befelé. Ha a hengerfej tömítésnél, vagy magánál a hengerfejnél ritkábban a blokknál a víz és az olajjárat szakad össze akkor ugye az olajszint nő a víz meg tűnik el . Ha az égéstér felé nyít a víz akkor a vízcsöveket a motor felfújja kökeményre van hogy el is durrannak. A kipufogó határozottan fehéren füstöl, aztán van olyan is hogy az adott henger megtelik vízzel, és ez a henger nem is jár. Az egyik fórumtársnál volt nemrég szó  a vízütésről, mert ugye a vizet nem lehet összenyomni, ez elég komoly kárt tud okozni a motorban. 

Link to comment
Megosztás:

22 perce, kisbago957 írta:

a vizem egy nap alatt eltünt! a vízcsövem kő kemény volt! máshol nem folyt a vizem!

Akkor a legjobb esetben is a hengerfej tömítés szakadt-égett át. Bontás nélkül igazából nem tudom ezt lehet.e ellenőrizni, talán ha zárt szelepeknél kompresszorral befújsz  a gyertya helyén a hibás hengernél a víz bugyog. Ilyenkor szerelő vagy más hozzáértő leveszi a hengerfejet van hogy már ekkor látszik a tömítésen a hiba. Ha nem vagy nem egyértelmű akkor a hengerfejet is nyomáspróbázni kell, majd síkolás és ha szükséges felújítás után mehet vissza.  Új tömítéssel ( csavarokkal bár egy lehúzást még kibírnak a gyáriak) rendesen nyomatékkel lehúzva.

Link to comment
Megosztás:

12 órája, zotya975 írta:

Akkor a legjobb esetben is a hengerfej tömítés szakadt-égett át. Bontás nélkül igazából nem tudom ezt lehet.e ellenőrizni, talán ha zárt szelepeknél kompresszorral befújsz  a gyertya helyén a hibás hengernél a víz bugyog. Ilyenkor szerelő vagy más hozzáértő leveszi a hengerfejet van hogy már ekkor látszik a tömítésen a hiba. Ha nem vagy nem egyértelmű akkor a hengerfejet is nyomáspróbázni kell, majd síkolás és ha szükséges felújítás után mehet vissza.  Új tömítéssel ( csavarokkal bár egy lehúzást még kibírnak a gyáriak) rendesen nyomatékkel lehúzva.

Ez hengerfejes. Hogy tömítése e vagy maga a hengerfej, az tök mind1. Hengerfejet minden esetben nyomáspróbázni kell. Aki ezt nem teszi meg automatikusan, az kontár. 

Link to comment
Megosztás:

1 perc, wookie írta:

Ez hengerfejes. Hogy tömítése e vagy maga a hengerfej, az tök mind1. Hengerfejet minden esetben nyomáspróbázni kell. Aki ezt nem teszi meg automatikusan, az kontár. 

Akkor is nyomáspróbázni kell, ha a tömítésen egyértelműen látszik átszakadás, átégés, víznyomok..stb hogy az a hibás? 

Link to comment
Megosztás:

3 perce, zotya975 írta:

Akkor is nyomáspróbázni kell, ha a tömítésen egyértelműen látszik átszakadás, átégés, víznyomok..stb hogy az a hibás? 

Ezt mondom. 

Attól mert van egy hibád, az még nem zárja ki, hogy ne lenne egy másik is. Na meg hengerfejes nem véletlenül lesz egy autó. Pl elfolyik a víz, kap egy hősokkot a motor, adott esetben még a blokk teteje is képes elmenni, persze ez már egy extrém eset. De azért az alu hengerfejek elég könnyen tudnak tönkremenni, nem üzemszerű terhelés hatására. 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, wookie írta:

Ezt mondom. 

Attól mert van egy hibád, az még nem zárja ki, hogy ne lenne egy másik is. Na meg hengerfejes nem véletlenül lesz egy autó. Pl elfolyik a víz, kap egy hősokkot a motor, adott esetben még a blokk teteje is képes elmenni, persze ez már egy extrém eset. De azért az alu hengerfejek elég könnyen tudnak tönkremenni, nem üzemszerű terhelés hatására. 

Ja, kéne egy szintjelzős kiegyenlítő tartály kupak...mert így észre nem veszem ha elfolyik a víz.

Link to comment
Megosztás:

5 órája, wookie írta:

A fék mindenre felmegy, szóval simán lehet rakni nagy gólyalábra kis féket. A különbség csak a kerékcsapágy mérete, és a féltengely bordázata. 

Ja igaz, vettem nemrég bontott gólyalábat c14nz-re és azon is nagy fékhez való lemez volt. De akkor a gólyaláb is tök egyforma csak a tengelycsonk más benne meg a rugó? 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Na ezzel a környékkel van pont bajom. Pár hete elvittem az autót kerékcsapágy (jobb első) cserére egy rendes szervizbe. Most meg teszem fel a téli kerekeket, na a jobb első felni tele van veretve valami zsírral.

To7aAxOPmUqU8nu0yTMpuMZhg1Vnjh7OF8GuWys_

Továbbá ez a látvány fogad a gumiharang körül:

rsd4AV7AGApvTD1052ipmN4dq-pIsQipUhLirJl8

vonPIBpIKlSTbNbxWoVHReRWGiQ2YldIU31oHExS

A gumiharang vagy mi a neve tök üres persze, egy helyen nyomogatva cuppog nekem a drága, itt:

p8z_91Ljicds2E4LNdBfvUwxGJFJw_YGu9A63Twi

Mintha valami forró cuccal vagy szerszám élével el lenne nyalva. A nyom közepén látszik ahol jön belőle a maradék zsír. (Csoda hogy fog a fék.)

Ez nem úgy néz ki mintha a csapágycserekor a mester b...ta volna szét? Mennék ugyanoda vizsgára a héten, gondoltam reklamálnék. A jobb első nyári gumit is verte a zsír belül hetekig, szép cirmos körben, az szerintetek kuka? Köszi!

 

Módosítva : felhasznaaloo
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 10. 30. at 16:32, zotya975 írta:

Ja igaz, vettem nemrég bontott gólyalábat c14nz-re és azon is nagy fékhez való lemez volt. De akkor a gólyaláb is tök egyforma csak a tengelycsonk más benne meg a rugó? 

Kell neked az a lemez? Ha eladó szólj. :)

Link to comment
Megosztás:

21 perce, felhasznaaloo írta:

Sziasztok,

Na ezzel a környékkel van pont bajom. Pár hete elvittem az autót kerékcsapágy (jobb első) cserére egy rendes szervizbe. Most meg teszem fel a téli kerekeket, na a jobb első felni tele van veretve valami zsírral.

V-tdgd8I2flm5RJwRzWDpOL1jVQ7r5L_5w-ZhTdq

Továbbá ez a látvány fogad a gumiharang körül:

MQ_nqR1UTunU7cc_ckPQpBTvhb3nrnuCLx3gZdoN

9YRv7YsqHsONeyGRRUBKa97xmnSZRrKA5TyHPtuV

A gumiharang vagy mi a neve tök üres persze, egy helyen nyomogatva cuppog nekem a drága, itt:9HyQ5oXhyvyQJkq6KoYKwdGoQA2Pxv_rPIkHqXiU

Mintha valami forró cuccal vagy szerszám élével el lenne nyalva. A nyom közepén látszik ahol jön belőle a maradék zsír. (Csoda hogy fog a fék.)

Ez nem úgy néz ki mintha a csapágycserekor a mester b...ta volna szét? Mennék ugyanoda vizsgára a héten, gondoltam reklamálnék. A jobb első nyári gumit is verte a zsír belül hetekig, szép cirmos körben, az szerintetek kuka? Köszi!

 

Szia!

Így jártam Én is a nyáron. Nálam hiányzott a bilincs. A szerelő vagy szarul tette fel az új bilincset,vagy sz@rt rátenni. Nekem is taknyos volt még a jövő hét is.

Link to comment
Megosztás:

24 perce, bocs írta:

Szia!

Így jártam Én is a nyáron. Nálam hiányzott a bilincs. A szerelő vagy szarul tette fel az új bilincset,vagy sz@rt rátenni. Nekem is taknyos volt még a jövő hét is.

Ha a bilincsnek nem vágja le rendesen a felesleges részét és kiáll akkor eléri a talpas menetes végét.

Link to comment
Megosztás:

14 órája, wookie írta:

Hosszútávon nem tesz neki jót, de mosd le alaposan féktisztítóval aztán annyi. Nyilván ha nóapikig állna benne, az már tudna hathatós kárt tenni benne. 

Hát ez az, augusztus vége óta így jártam vele a hétvégéig! 2 hónap zsírfürdő. A féktisztító tényleg nem bántja a gumiabroncsot?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.