Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Akkor az a baj,hogy a nagyeszű volt tulaj agyon szilikonozta az enyémet is... :unsure:

Enyém is tükrözödik mint állat. mondjuk ezért én is hibás vok.. vmi klasz kis müszerfal ápólóval kenegettem régóta.. szép lesz töle nagyon...csak épp ilyenkor tüző napon visszacsillog :S

Link to comment
Megosztás:

Én anno az offSuzukimon jártam így, nyáron, eskűvő előtt szépen kiglancoltam, aztán meg Kmét belvárosában nem láttam semmit, hála a műszerfal szilikonsprayvel történő tixtításának.Az Astrán már ilyen hibát nem követek el, van hozzá egy speckó műszerfaltisztító rongyikám, ami szövetszerű, és a Máté-Ker inc. forgalmazza a Kullai közön.Nagyon jó, mert a port leszedi, a műszerfalat ápolja, de mégsenem fog tőle csilivilizni..........

más:

Tegnap hiába vártam a megszokott kipufogósom tel.hívására, hogy upgradeljünk kicsit a kipuffon, el volt havazva melóval, én viszont nem voltam hajlandó a középdobból kiszakadt, rettenetes hangú autómmal közlekedni, ezért este felhívtam azt az emberkét, aki anno megcsinázta a Corsát, és elmentem hozzá, aztán jóól megszerkesztettük a kipufogót.Magyarul vissza lett heggesztve a cső oda, ahová való, a középdobba.

Viszont szembesülnöm kellett azzal a ténnyel is, hogy a középdobom élete alkonyán van, szóval hamarosan egy olyanba is be kell majd ruháznom.Bár nem nagy összeg, de mégis..............

Link to comment
Megosztás:

Az lenne a kérdésem a cartársakhoz, hogy hogyan lehet kiszedni az Astrából kompletten a váltórudazatot? Az utastérben levő részeire gondolok. Szedett már szét ilyesmit valaki? Kicsit fel kéne újítani, a műanyag alkatrészei nagyon kikoptak, lötyögnek már.

Link to comment
Megosztás:

mi lötöyg? maga a váltókar? mert az nálam is szörnyű

Igen, maga a váltókar is, meg a rudazat összes csatlakozása is. Egyrészt zörög bizonyos fordulatszámnál (~2500), másrészt néha nehezen találok sebességet. Előfordul, hogy a 3.-at az 5. helyén találom meg, meg ilyenek... :) Az a bizonyos stift is cserére szorul, ami a váltónál szokott ilyesmit okozni, de ahogy néztem, ott maga a műanyag is kikopott, nemcsak a stift, úgyhogy arra gondoltam, perselyezni kéne, mint mindenhol, ahol műanyag alkatrészek vannak. :unsure:

Gábor, Te talán emléxel még, mikor a BC-met beszerelted, volt egy zörgés, amit nem tudtam, mi okoz. Nos, az a váltórudazat volt már akkor is...

Link to comment
Megosztás:

Úgylátszik mostanában ablaktörlős időszakom van: tegnap este megyek melózni, erre a legnagyobb zivatar kellős közepén megáll az ablaktörlőm kb. középen :unsure: Persze semmit se láttam, épp csak az út szélén a fehér csíkot, szépen lehúzódtam egy mellékutcánál, biztitábla-fedél levesz, persze, hogy ki volt égve a biztije. Rögtön beugrott, hogy a hátsó ablaktörlőm már hónapokkal ezelőtt is nehézkesen ment, ezek szerint mostmár teljesen beállt. Biztit kicseréltem, az első törlő rögtön jó is lett.

Most szétszedtem a hátsó ablaktörlőmotort, szépen be van állva. Szerencsére javítható, úgyhogy estére kész is lesz, mire megyek melózni. Remélem több ablaktörlő mostmár nem romlik el a családban, de legalább már van egy ötletem mellékállás gyanánt :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Mi lehet a hiba?

Jelenség: szinte mindig csak 3-ba/ból teljesen kinyomott kuplunggal 'reccsenve' (egy nagyon kicsit) megy be és volt már hogy mintha hajtásból venném ki. Nem mindig csinálja. Talán még a 2-esnél éreztem.

Nekem is volt ilyen a gyári váltónál, mindig csak a 3. fokozatnál. Aztán szétszedtük

a váltót, és minden tökéletes volt benne. Úgyhogy inkább a váltórudazat lehetett nálam

a ludas. Kuplung nálam kicsukva.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt ilyen a gyári váltónál, mindig csak a 3. fokozatnál. Aztán szétszedtük

a váltót, és minden tökéletes volt benne. Úgyhogy inkább a váltórudazat lehetett nálam

a ludas. Kuplung nálam kicsukva.

Nálam sajnos a kuplung sincs kizárva. Végülis azt szerettem volna tudni hogy lehet-e a kuplung úgy, hogy csak a 3-as vacakol. Mert nekem az lenne a logikus, hogy akkor minden fokozatban előfordul.

Váltót meg nincs kedvem leszedni róla. :unsure:

Majd nézelődök a rudazatnál én is.

Köszi. De nekem ha astra f specifikus problémám van, akkor általában az astra f-en belül nézelődöm. Azért majd legközelebb inkább oda írok. :)

Link to comment
Megosztás:

Mi lehet a hiba?

Jelenség: szinte mindig csak 3-ba/ból teljesen kinyomott kuplunggal 'reccsenve' (egy nagyon kicsit) megy be és volt már hogy mintha hajtásból venném ki. Nem mindig csinálja. Talán még a 2-esnél éreztem.

(nemártana egy váltó topik)

A bratyóm A Vekije csinál hasonlót,de az ötödikkel.Mikor megvette,nagyon fennt fogott a kuplung,lejjebb állítottam,de akkor az ötödiket néha csak másodjára veszi.A többi fokozattal nincs probléma,a kuplung sem csúszik.A rudazatot kéne szétszedni,de sok kedvem nincs hozzá.. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez volt nálam is. :)

Nézd meg a Duna Street Rallye-s belső videókat... :unsure:

Megnéztem, ha jóra gondolok akkor csak párszor hallottam, de akkor nagyon durva volt. :D

Nekem ennyire azért nem vészes még.

Viszont nézelődtem. Felül keresztben van egy kis rudacska ami az oldalirányú mozgásért felelős és két gömbfejbe csatlakozik. Azok alatt volt egy-egy gumi alátét valami iszonyatosan siralmas állapotban, most azokat kicseréltem, és mentem egy kört. Mindenképp jobb lett, mert csak kétszer csinálta. Egyszer 4-ből 3-ba egyszer meg szándékosan túl gyorsan váltottam 2-ből. Úgyhogy a probléma még biztos nem szűnt meg.

Nektek konkrétan mi volt a megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.