Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Karaván és nem karaván tank között van különbség.

Ez igaz, én ezen belül a különböző dieselmotorokra értettem amit írtam.

Én kiszedém minél előbb. Ha a pumpa nem is a fúvókák simán eltömődnek.

Elvileg van a kis szivattyú alatt egy szűrő, azt is érdemes kipucolni.

Link to comment
Megosztás:

Az én olajkályhámba lehetne valahogy klímát szerkeszteni? :rolleyes:

Minden csak az Anyegin múlik. ;)

Az Elektromos Alkatrész Katalógusban létezik, D, DR, DTL, motorhoz is klíma alkatrész. Sokkal kíméletesebb, ha szerzel egy klímás "roncsot" külhonból, és átépíted.

Link to comment
Megosztás:

Minden csak az Anyegin múlik. :rolleyes:

Az Elektromos Alkatrész Katalógusban létezik, D, DR, DTL, motorhoz is klíma alkatrész. Sokkal kíméletesebb, ha szerzel egy klímás "roncsot" külhonból, és átépíted.

unokatesóm opel motoros dízelébe utólag beépített egy klímát .

kicsit dikicselni kellett , de sikerült , és működik is

a kompresszor felfogatása nehézkes , kellett egy tartóvasat fabrikálni

kicsit lomha azért klímával...

Link to comment
Megosztás:

az ablak nyikorgását hogy lehet megszüntetni?

Hmm..

Nekem is nyikorog az ablakom..

Le van félig engedve, és attól függ milyen az út, nyekkk, nyekkk, nyekkk...

De ilyen az ejtózsanérok csapszege.

Évente elkopik, és rossz úton kattogás hallatszik ahogy lötyög az ajtó.:-(

Nálatok is szokott ez lenni ?

Link to comment
Megosztás:

Hmm..

Nekem is nyikorog az ablakom..

Le van félig engedve, és attól függ milyen az út, nyekkk, nyekkk, nyekkk...

De ilyen az ejtózsanérok csapszege.

Évente elkopik, és rossz úton kattogás hallatszik ahogy lötyög az ajtó.:-(

Nálatok is szokott ez lenni ?

nekem húzás közben

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Kb. két héttel ezelőtt valamelyik büdösbunkóparaszt lecsapta a visszapillantó tükrömet és a tükörlap nem egészen volt stabil benne, mindaddig amíg egyszer csak már nem is volt, nem hogy stabil lett volna... lesett, elhagytam...

Most pedig szükségem lenne egy baloldali visszapillantó tükörre! Kérem segítsetek!

Ha van elfekvőben vevő vagyok rá, netán itt Budapesten valami bontó féle, ami nem abból él. hgoy csóró, most végzett főiskolásokat húz le egy astra tükörért cserébe.

Előre is köszi!!!

Ja... ÉS MÉRNÖK ÚR LETTEM!!!!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Kb. két héttel ezelőtt valamelyik büdösbunkóparaszt lecsapta a visszapillantó tükrömet és a tükörlap nem egészen volt stabil benne, mindaddig amíg egyszer csak már nem is volt, nem hogy stabil lett volna... lesett, elhagytam...

Most pedig szükségem lenne egy baloldali visszapillantó tükörre! Kérem segítsetek!

Ha van elfekvőben vevő vagyok rá, netán itt Budapesten valami bontó féle, ami nem abból él. hgoy csóró, most végzett főiskolásokat húz le egy astra tükörért cserébe.

Előre is köszi!!!

Ja... ÉS MÉRNÖK ÚR LETTEM!!!!! :rolleyes:

valamelyik nap beszerelem az elektromost és akkor a régit kompletten odaadom

Link to comment
Megosztás:

nekem húzás közben

Mikor beszereltettem egy utólagos elektromos ablakemelőt, a srác jól átzsírozta, előtte meg WD40-el kicsit megfújta az emelőszerkezetet. Aztán feltekerte kézzel. A különbséget nem lehet leírni. És nekem előtte se volt túl ratyi. Úgyhogy ennyit megérne neked is. Szerintem elmúlna a nyikorgás.

Link to comment
Megosztás:

nem a szerkezet nyikorog, hanem az ablak a vályúban

Nekem is ugyanilyen gondom van. De útközbe amennyire lehetett fogtam az ablakot és nem éreztem hogy rezonálna. Állóhelyzetbe akárhogy ráncigáltam, ütögettem nem akart megnyikkanni. Mintha mégiscsak máshonnan jönne a hang.

Ja és még valami. Ha letekerem a hátsó ablakot fülsüketítő dübögés lesz. Tapasztalt már valaki ilyet? Hogy lehetne ezt megszüntetni? (karavánom van)

Link to comment
Megosztás:

valamelyik nap beszerelem az elektromost és akkor a régit kompletten odaadom

úúúúúúúú... az tök jó lenne...

Neked már az újfajta van?? (olyan kellene)

És péntekig ezt meg tudod csinálni, mert pénteken mennék haza Nyíregy környékére, de így nagyon nem jó autópályázni...

És budapesti vagy?

előre is KÖSZÖNÖM!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ugyanilyen gondom van. De útközbe amennyire lehetett fogtam az ablakot és nem éreztem hogy rezonálna. Állóhelyzetbe akárhogy ráncigáltam, ütögettem nem akart megnyikkanni. Mintha mégiscsak máshonnan jönne a hang.

Ja és még valami. Ha letekerem a hátsó ablakot fülsüketítő dübögés lesz. Tapasztalt már valaki ilyet? Hogy lehetne ezt megszüntetni? (karavánom van)

a levegő mozgása miatt dobog, annak sajnos nem tudsz mit csinálni

esetleg légterelő hátra

Link to comment
Megosztás:

úúúúúúúú... az tök jó lenne...

Neked már az újfajta van?? (olyan kellene)

És péntekig ezt meg tudod csinálni, mert pénteken mennék haza Nyíregy környékére, de így nagyon nem jó autópályázni...

És budapesti vagy?

előre is KÖSZÖNÖM!

ez régi tükör, de lapja gondolom egyforma

4-es mellett, monor környékén vagyok és most nem tudok felmenni sajnos

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.